Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz znowu się uruchomiła, fot. KAPiF
28.11.2023 14:14 Paulina Smaszcz znowu się uruchomiła. Uderza w Cichopek i Kurzajewskiego? "Na nagrobkach można napisać..."

Paulina Smaszcz przemówiła ponownie! Gdy wydawało się już, że “kobieta-petarda” wstrzymała wszelkie ataki na swojego byłego męża i jego nową partnerkę, gwiazda znów zabiera głos. Tym razem jest bardzo mocno!

Paulina Smaszcz, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
27.11.2023 19:07 Paulina Smaszcz sugeruje, że Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski chcieli ją zastraszyć? Deklaruje: "Już się nie boję"

Paulina Smaszcz nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w kwestii nowego związku jej byłego męża z Kasią Cichopek. Po wymownym poście w mediach społecznościowych postanowiła opowiedzieć internautom o najnowszych postanowieniach. Gwiazda nie zamierza ulegać wpływom duetu? 

Czy Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski muszą się rozstać?, fot. KAPIF
22.11.2023 20:20 Aż huczy w mediach o rozstaniu Cichopek i Kurzajewskiego. Ile w tym prawdy? Mamy komentarz

“Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zmuszeni się rozstać!” – grzmi “Super Express”. Ale czy na pewno? Świat Gwiazd dotarł do osoby z otoczenia pary, która powiedziała nam, jak jest naprawdę.

Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim, fot. KAPiF
15.11.2023 13:20 Paulina Smaszcz o trzecim dziecku z Maciejem Kurzajewskim. Poruszające słowa: "To ogromna radość"

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się trzech synów, choć o dzieci starali się jeszcze kilkukrotnie. Po latach była żona dziennikarza wyznała, jak bardzo chciała mieć trzeciego potomka.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
13.11.2023 17:56 Kurzajewski doprowadzony przez Cichopek do ostateczności. Podjął ważną decyzją ws. związku

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są jedną z najgłośniejszych par polskiego show-biznesu. Gdy inni pracownicy TVP drżą o swoje posady, oni z radością witają kolejne możliwości. Najnowsze zmiany wokół aktorki wpłynęły także na prezentera. Musiał podjąć ostateczną decyzję. Jego życie mocno się zmieni z powodu partnerki.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nowa praca
05.11.2023 11:22 Pracownicy TVP drżą o przyszłość, a oni właśnie dostali nową posadę. Są do tego stworzeni!

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mogą pochwalić się kolejnym wspólnym sukcesem. Podczas gdy inni drżą o swoje posady, oni zdecydowanie nie muszą się martwić. Wiemy, co będą robili w najbliższym czasie. 

Paulina Smaszcz opowiedziała o byłym teściu, fot. KAPiF
03.11.2023 13:40 Paulina Smaszcz o byłym teściu. Przekazała, jak traktował ją ojciec Macieja Kurzajewskiego

Paulina Smaszcz po długim okresie milczenia na temat spraw dotyczących swojego byłego męża, nieoczekiwanie zabrała głos. Tym razem opowiedziała o relacjach, jakie łączyły ją z ojcem dziennikarza.

Maciej Kurzajewski na imprezie Halloween bez Kasi, fot. AKPA
02.11.2023 11:32 Maciej Kurzajewski szaleje na zagranicznej imprezie Halloween bez Kasi. Ona została sama

Maciej Kurzajewski postanowił uczcić tegoroczne Halloween na całego. Wystrojony prezenter zdecydował się uczestniczyć w jednej z amerykańskich imprez. Niestety, nie zabrał ze sobą Katarzyny Cichopek.

Maciej Kurzajewski
31.10.2023 11:18 Maciej Kurzajewski otworzył się przed fanami. Opowiedział o terapii. Pokazał, jak radzi sobie ze stresem

Maciej Kurzajewski otworzył się przed fanami na temat swojego samopoczucia. Po ostatnich doświadczeniach z życia zawodowego i prywatnego potrzebował odskoczni. Opowiedział o odnalezieniu spokoju oraz terapii.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
28.10.2023 18:41 Kurzajewski oblegany przez dwie ślicznotki. One dosłownie jadły mu z ręki! Mina Kasi bezcenna

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek poprowadzili wspólnie “Pytanie na śniadanie”. W studiu pojawili się nietypowi goście, dla których prowadzący całkiem stracił głowę. Są zdjęcia!

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
23.10.2023 08:05 Maciej Kurzajewski zasypuje Kasię prezentami. Paparazzi przyłapali go na zakupach

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek ponad rok temu ujawnili swój związek przed światem. Od tego momentu w ich życiu nastało wiele trudnych zawirowań, jednak para doskonale wie, jak dbać o relację. Prezenter "Pytania na śniadanie" został przyłapany na uroczym geście.

Szczegóły o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego, fot. KAPIF
18.10.2023 16:27 Ślubne plany Cichopek i Kurzajewskiego! Wiemy, kogo wybrali na świadków

Kasia Cichopek przez ostatni rok naprawdę wiele przeszła. Po rozwodzie Marcin Hakiel nie oszczędził jej w kolejnych wywiadach. Pomimo trudności ma wielkie wsparcie w Macieju Kurzajewskim. Teraz pojawiły się nowe wieści o ślubie. Przyspieszą ceremonię?

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek
12.10.2023 10:42 "Nie zrobię tego". Kasia przerywa milczenie. Rodzina Cichopek po wywiadzie Hakiela przeżywa koszmar

Sąsiedzi Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego przerwali milczenie. Przekazali, co dzieje się w ich domu. Przykre doniesienia mogą wywołać wielką burzę. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
11.10.2023 08:12 Z tego domu nic nie będzie! Nagłe wieści od Cichopek i Kurzajewskiego. A miało być tak pięknie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w ubiegłym roku ujawnili swój związek z okazji 40. urodzin aktorki. Dziś są najpopularniejszym duetem Telewizji Polskiej, który jeszcze do niedawna planował remont domu prezentera do wspólnego użytku. Okazuje się, że plany szybko się zmieniają.

Paulina Smaszcz w nowej fryzurze
10.10.2023 20:54 Paulina Smaszcz w nowej szałowej fryzurze: "Jestem gotowa na randkę". Czy ona coś ukrywa?

Paulina Smaszcz pozazdrościła Hakielowi i Kurzajewskiemu? Także Kobieta Petarda ogłosiła, że zaczęła randkować. Na dodatek wyznała, co dokładnie planuje robić na randce i nie była przy tym pruderyjna. Zamieściła też wspólne nagranie z sympatycznym mężczyzną. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Paulina Smaszcz
08.10.2023 17:16 Paulina Smaszcz ZMUSIŁA Cichopek i Kurzajewskiego do ujawnienia ich związku. W szczególny sposób uczciła rocznicę

Mija rok, odkąd Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przekazali, że są w związku. To Paulina Smaszcz zmusiła ich do tego, ujawniając ich wspólny pobyt w Izraelu. Co Kobieta Petarda robi teraz? Wpisy, które opublikowała dziś na Instagramie, zadziwiają.

Maciej Kurzajewski z siostrą
08.10.2023 13:04 Maciej Kurzajewski cały w strachu. Drży o siostrę, ale spokój jest tutaj jedyną bronią

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali kilka dni temu do Szkocji, by celebrować 41. urodziny prezenterki pierwszą rocznicę ogłoszenia związku. Niestety z pojawiły się smutne wieści z Izraela. Tam właśnie mieszka jedna z sióstr dziennikarza. Co się z nią dzieje? Czy jest bezpieczna? Tylko u nas opowiedziała, co się dzieje w czasie wojny. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w Szkocji
07.10.2023 18:35 Pierwsze tak gorące ujęcie Cichopek i Kurzajewskiego! Trzymanie przez Macieja brzucha Kasi, to przy tym nic

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przebywają w Szkocji, gdzie świętują 41. urodziny aktorki, ale też rocznice ogłoszenia, że są parą. Nowe, pełne miłości i namiętności zdjęcia trafiły do sieci. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
07.10.2023 14:59 Rok temu ogłosili swój związek. Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski mają teraz podwójny powód do świętowania

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski od wczoraj dzielą się z fanami zdjęciami z kolejnej podróży. Zakochani tym razem mają podwójny powód do świętowania.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski świętują rocznicę ujawnienia związku
06.10.2023 17:10 Splecione dłonie Kurzajewskiego i Cichopek na jej brzuchu. Piękna niespodzianka na rocznicę ujawnienia związku

Katarzyna Cichopek już 7 października będzie świętowała 41. urodziny. Jaką niespodziankę przygotował dla niej Maciej Kurzajewski? Pokazali zdjęcia, a jedno szczególnie intryguje.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
06.10.2023 07:43 Miało się nie wydać! U Kasi i Macieja kolejny powód do radości. Nowy etap w życiu

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski w zeszłym roku w październiku w dniu 40 urodzin prezenterki ogłosili, że są parą. Ich związek trwa i ma się świetnie. Teraz przed zakochanymi kolejne wspaniałe chwile. Wiadomo, jakie mają plany. 

Paulina Smaszcz
02.10.2023 22:27 Paulina Smaszcz z mocnym wyznaniem o życiu wdowy. "Jedyna droga do wolności". Włos się jeży od jej słów

Paulina Smaszcz przez jakiś czas milczała na temat rozwodów i swojego byłego męża. Teraz była żona Macieja Kurzajewskiego znów głośno skomentowała los porzuconych kobiet. Porównała go w zadziwiający sposób do losu wdów.

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
01.10.2023 11:17 Maciej Kurzajewski w końcu "usunął" Paulinę Smaszcz z życia? Zdecydował się na radykalny krok

Choć małżeństwo Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zakończyło się lata temu, duet nieustannie o sobie przypomina. Tym razem gwiazdor TVP postanowił raz na zawsze postawić sprawę jasno. Prezenter definitywnie "usuwa" ze swojego życia byłą żonę?

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
27.09.2023 11:18 Kasia Cichopek ucina wszelkie plotki na temat życia z Maciejem Kurzajewskim. Pokazała zdjęcia i wszystko jasne

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski to obecnie jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich wspólna przeprowadzka od dawna wywołuje emocje wśród internautów. Teraz aktorka pochwaliła się efektami remontu. To jednak nie dom prezentera "Pytania na śniadanie". O co tutaj chodzi?

Kurzajewski i Cichopek
09.09.2023 16:37 Kurzajewski wtulony w brzuszek Cichopek. "Marzenia się spełniają". Najpiękniejsze co dziś zobaczycie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski właśnie podzielili się nowym powodem do radości. Para rok temu ogłosiła związek, a w międzyczasie doszło też do zaręczyn. Ich związek kwitnie, a wspólnie osiągnęli kolejny cel. Wreszcie podzielili się wielką radością w mediach społecznościowych.

Po wywiadzie Hakiela Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spakowali walizki, fot. KAPiF
09.09.2023 10:22 Krótko po wywiadzie Hakiela Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spakowali walizki... i już ich nie ma. Opuścili Polskę!

Wciąż nie gasną echa wywiadu, którego Marcin Hakiel udzielił Kubie Wojewódzkiego w jego ostatnim programie. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski niedługo po jego emisji zdecydowali się wyjechać z Polski.

Marcin Hakiel
07.09.2023 18:23 Hakiel złożył propozycję Cichopek i Kurzajewskiemu. W głowie się nie mieści, co wymyślił

Marcin Hakiel najwyraźniej wziął do siebie rady Kuby Wojewódzkiego. Rozmowa z dziennikarzem w talk-show TVN wciąż odbija się głośnym echem. Świat Gwiazd dotarł do informacji, jak zareagowały na nią Cichopek i Dominika. Tancerz tymczasem nie rezygnuje z docinków skierowanych do swoich byłych. Teraz wyszedł z zadziwiającym pomysłem.

Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski z synami, fot. KAPIF/Instagram
21.08.2023 11:48 Smaszcz i Kurzajewski mieli więcej niż dwóch synów! Paulina nie wytrzymała i napisała o tragedii sprzed lat

Jak Paulina Smaszcz skomentowała zdjęcie Macieja Kurzajewskiego z synami? Co napisała, gdy zobaczyła, jak dziennikarz pozuje z Franciszkiem i Julianem? Zdobyła się na zwierzenia, które latami skrywała przed światem. Pierwszy raz napisała o tragicznych wydarzeniach.