Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
12.08.2023 07:44 Maciej Kurzajewski przerwał milczenie. Dosadnie odniósł się do afery z Pauliną Smaszcz, te słowa wywołały burzę

Maciej Kurzajewski w inteligentny sposób odpowiedział na internetowe zaczepki Pauliny Smaszcz. Gdy ona w kilku postach rozpisywała się na temat obecnego związku byłego męża, jemu wystarczyło zaledwie jedno zdanie. Internauci zaczęli mu gratulować.

Maciej Kurzajewski / Paulina Smaszcz
11.08.2023 16:17 Maciej Kurzajewski odpowiedział na kolejne ataki Pauliny Smaszcz? Jednym zdjęciem wyraził wszystko

Paulina Smaszcz zrzuciła na Macieja Kurzajewskiego i Kasię Cichopek potężną bombę. Jej wpis wywołał gigantyczne zamieszanie, a zakochani z pewnością nie mogą spokojnie wypoczywać na wakacjach. Być może właśnie dlatego dziennikarz zdecydował się na mocne słowa. Jego byłą żonę może to zaboleć.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski Marcin Hakiel
10.08.2023 19:54 Tylko u nas: Ujawniamy kulisy afery podsłuchowej! Wiemy, jak Cichopek i Kurzajewski rozprawili się z Hakielem. A to jeszcze nie wszystko

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski kilka miesięcy temu musieli zmierzyć się z poważną aferą wizerunkową. Ktoś zamontował podsłuchy i nagrał ich prywatne rozmowy. Co dalej dzieje się w tej sprawie? Tylko u nasz szczegóły.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wybrali się na wakacje, fot. KAPiF; instagram.com/katarzynacichopek
09.08.2023 09:00 Ależ im się powodzi! Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na... kolejne wakacje. Miejsce nie jest przypadkowe

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili odpocząć od codziennych obowiązków i wybrali się na zasłużone wakacje. Miejsce, które wybrali na odpoczynek nie wydaje się być przypadkowe. Czyżby para planowała coś, co może wstrząsnąć mediami w Polsce?

Kasia Cichopek w kostiumie kąpielowym
08.08.2023 21:08 Kasia Cichopek w drapieżnym kostiumie relacjonuje kolejny wyjazd. Są też fotki z Kurzajewskim

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski cieszą się chwilami we dwoje podczas kolejnego wypadu za granicę. Gwiazda pokazała zgrabną sylwetkę w drapieżnym kostiumie. Nie zabrakło zdjęcia z ukochanym. 

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
08.08.2023 19:22 Nowe wieści o ślubie Cichopek i Kurzajewskiego! To przyśpieszy ich plany

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przyśpieszą ślub? Pojawiły się nowe okoliczności, które mogą sprawić, że szybko zdecydują się na ceremonię. Co się dzieje?

Katarzyna Cichopek bez Macieja Kurzajewskiego, fot. KAPiF
04.08.2023 17:16 Katarzyna Cichopek bez Macieja Kurzajewskiego! U jej boku pojawił się inny mężczyzna. Gdzie podział się ukochany?

Katarzyna Cichopek poprowadziła piątkowe wydanie “Pytania na śniadanie”, jednak u jej boku zabrakło Macieja Kurzajewskiego. Zaniepokojeni internauci od razu zaczęli pytać o nieobecność prezentera.

Katarzyna Cichopek / Maciej Kurzajewski
28.07.2023 19:36 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na iście królewskich wakacjach. Cena za hotel zwala z nóg!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wyjechali na wakacje do bajecznego zakątka nad Morzem Śródziemnym. Wakacyjne kadry z basenu hotelowego oraz morskich rozrywek urzekają, jednak cena, jaką zakochani musieli zapłacić za te luksusy już nie jest tak przyjazna. Wielu Polaków nie byłoby nawet stać na jedną noc.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek, KAPIF
25.07.2023 22:13 Kurzajewski wrzucił fotki Cichopek bez makijażu i ze zrujnowaną fryzurą. Co ona na to? Gest wykonany dłonią mówi wszystko

Kasia Cichopek bez makijażu i ze zrujnowaną fryzurą. Maciej Kurzajewski pokazał zdjęcia gwiazdy w innym wydaniu, niż możemy oglądać ją w telewizji. Jak zareagowała?

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
13.07.2023 12:41 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski w pełnej gotowości, już wszystko planują. To stanie się niebawem

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od początku ujawnienia ich związku cieszą się ogromną popularnością wśród portali plotkarskich. Przeszłość duetu sprawiła, że nie obyło się bez wielu nieprzyjemności ze strony internautów i nie tylko. Zakochani zawsze mogli liczyć na wsparcie rodziny, a teraz chcą im się odwdzięczyć.

Maciej Kurzajewski, Małgorzata Kurzajewska
10.07.2023 10:40 Siostra Macieja Kurzajewskiego w TVP! Wystąpiła jako ekspertka — nie uwierzycie, od czego

Widzowie TVP mogli niedawno na własne oczy zobaczyć siostrę Macieja Kurzajewskiego, która wystąpiła w programie jako ekspertka. Niewiele osób wie, że Małgorzata Kurzajewska-Zarinah związała swoje życie prywatne i zawodowe z odległym krajem. To miejsce jest ważne także dla jej brata.

Maciej Kurzajewski
09.07.2023 16:22 Wielki powrót w domu Macieja Kurzajewskiego. Radości co niemiara, konfetti i napis powitalny

Maciej Kurzajewski skrupulatnie chroni swoją przestrzeń osobistą i rzadko kiedy pokazuje swoje prywatne momenty szczęścia. Ostatnio zrobił jednak wyjątek, bo i okazja była nie byle jaka. Dziennikarz doczekał się wielkiego powrotu jednego z członków rodziny.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, fot. KAPIF
29.06.2023 15:32 Stęskniona Cichopek pojechała do Kurzajewskiego. Włożyła dla niego sukienkę wartą fortunę! A wygląda tak skromnie…

Kasia Cichopek wykorzystała wolne dni na wizytę w Krakowie, gdzie spędziła czas ze swoim zapracowanym ukochanym. Gwiazda na tę okazję włożyła sukienkę, której cena nie należy do najniższych. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski spotkali się na wspólnym śniadaniu
27.06.2023 17:22 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tak rozprawiają się z plotkami o kryzysie? "Idealny dzień wolny"

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski przechodzą trudny czas dla swojego związku. Sen z powiek spędza im Paulina Smaszcz, która wciąż nie odpuszcza swojemu byłemu mężowi. Czy mocno odbiło się to na relacji zakochanych gwiazd?

Maciej Kurzajewski
24.06.2023 18:58 Maciej Kurzajewski padł ofiarą oszustów. Pokazał przerobione zdjęcie i zaapelował do internautów

Maciej Kurzajewski ostrzega swoich fanów przed fałszywymi komunikatami, które pojawiają się w sieci. Dziennikarz opublikował jeden z nich, na którym zobaczyć można prezentera prowadzonego przez służby.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Paulina Smaszcz, fot. KAPIF
22.06.2023 14:00 Kurzajewski przejdzie bolesny zabieg. Oto do czego doprowadziła go Smaszcz. "Kasia bardzo go wspiera"

Maciej Kurzajewski podda się serii bolesnych zabiegów, w których trakcie będzie go wspierać Kasia Cichopek. Sprawa ma związek z Pauliną Smaszcz.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
19.06.2023 22:22 Maciej Kurzajewski wcale nie je tego, co gotuje mu Cichopek. Ma inny sposób na sylwetkę

Maciej Kurzajewski pomimo związku z Katarzyną Cichopek nie może pozwolić sobie na wszystko, co zaproponuje mu ukochana. Wśród rygorystycznych zasad wchodzą nawet posiłki. Prezenter ze względu na styl życia musi trzymać się wypracowanej rutyny.

Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek
17.06.2023 22:22 Maciej Kurzajewski dalej "trzyma" Smaszcz blisko siebie. Te zdjęcia z "PnŚ" mówią wszystko

Małżeństwo Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zakończyło się w 2020 roku, mimo to duet nadal widnieje na szczycie portali plotkarskich. Choć obecnie ich relacje sprowadzają się do sądowych pozwów, kiedyś sądzili, że są razem na zawsze. Do dziś mają dowody tej miłości.

Paulina Smaszcz, Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
17.06.2023 16:18 Rozważań Pauliny Smaszcz ciąg dalszy, nie odpuszcza nawet po kolejnym pozwie. Złożyła zaskakująca deklarację

Paulina Smaszcz nawet podczas zagranicznych wakacji nie omieszkała wspomnieć o swoim byłym mężu i jego obecnej partnerce. Ich relacje nie należą do najprzyjemniejszych, ale gwiazda postanowiła po raz kolejny skomentować ich związek. Po pozwie nikt nie spodziewał się takich słów.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski
15.06.2023 07:15 Tylko u nas: Trudny czas u Cichopek i Kurzajewskiego. Dotarliśmy do przykrych informacji

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski przechodzą przez trudny czas. Świat gwiazd dotarł do przykrych informacji. Co dzieje się w związku pary? Tylko u nas szczegóły.

Katarzyna Cichopek
10.06.2023 10:20 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają od medialnego zgiełku. Tym razem postawili na Polskę

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku dni nie pojawiają się w “Pytaniu na śniadanie”. Choć fani gwiazd zaczynali się już martwić, w ich mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które mogą obrazować przyczynę ich absencji w programie.Nie samą pracą żyje człowiek. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili zrobić sobie “wolne” - wraz z dziećmi aktorki wybrali się więc w wyjątkowo malownicze miejsce.

Maciej Kurzajewski
07.06.2023 09:24 Dziennikarka przycisnęła Macieja Kurzajewskiego, nie chciał odpowiedzieć na to pytanie. W końcu pękł na temat Opola

Już za trzy dni rozpocznie się 60. Festiwal w Opolu. W zeszłym roku jednymi z prowadzących byli Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele, a para przeszła niejedno. Teraz dziennikarz wygadał się w wywiadzie, odpowiadając na jedno niewygodne pytanie.60. KFPP w Opolu już 9 czerwca. Z tej okazji jeden z serwisów postanowił porozmawiać z byłym mężem Pauliny Smaszcz. W pewnym momencie zrobiło się bardzo nerwowo. Co tak zdenerwowało Macieja?

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
06.06.2023 22:20 Paulina Smaszcz nie odpuszcza, wróciła do tematu Kurzajewskiego. "Kochałam go bardzo"

Paulina Smaszcz po raz kolejny powróciła do tematu swojego byłego męża, Macieja Kurzajewskiego. Celebrytka zdradziła, jakie okoliczności doprowadziły do rozpadu jej związku z dziennikarzem.Medialny szum wokół osoby Pauliny Smaszcz powstał wówczas, gdy otwarcie zaczęła opowiadać o swoim rozstaniu z Maciejem Kurzajewskim. Nic dziwnego, że tak chętnie wraca do zagadnień z tym związanych.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
05.06.2023 13:43 Maciej Kurzajewski opuścił Polskę, nie zabrał ze sobą Cichopek. Świetnie bawił się z kimś innym

W miniony weekend oczy całego kraju zwrócone były w stronę stolicy Polski ze względu na odbywający się Marsz 4 czerwca. W czasie uroczystych manifestacji najpopularniejszy duet TVP postanowił zająć się innymi sprawami. Maciej Kurzajewski opuścił nawet Polskę bez ukochanej.Para wspólnie pracuje, a już niedługo także zamieszka. Mimo ogromnego uczucia zdarza im się spędzić osobno czas. W mediach społecznościowych pokazali, co robią z dala od siebie.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz
28.05.2023 17:19 Paulina Smaszcz komentuje pierścionek zaręczynowy Katarzyny Cichopek. Były mąż podarował jej... taki sam?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy tworzą jedną z najsławniejszych par polskiego show-biznesu. Na palcu aktorki lśni pierścionek zaręczynowy, choć o szczegółach ślubu duet milczy. Paulina Smaszcz nagle postanowiła włączyć się do narracji.Gwiazdorski duet ma za sobą pierwsze małżeństwa i o ile Marcin Hakiel postanowił zacząć własne życie, była partnerka prezentera wykorzystuje wiele okazji do opowiedzenia o dawnych dziejach małżeństwa. Teraz pod lupę wzięła biżuterię Katarzyny Cichopek.

Katarzyna Cichopek
26.05.2023 18:39 Wtulona w statuetkę Katarzyna Cichopek nie może zapomnieć o Telekamerach. "Cały czas o tym myślę"

Katarzyna Cichopek podczas czwartkowego rozdania Telekamer 2023 została uhonorowana nagrodą w kategorii “Prezenter/Prowadzący/Gospodarz show”. W piątek gwiazda ponownie zabrała głos, by podziękować fanom.Jak podkreśla Katarzyna Cichopek, wyróżnienie traktuje nie tylko jako podsumowanie ostatnich dwunastu miesięcy pracy, ale 23 lat, przez które możemy podziwiać ją na ekranie.

Katarzyna Cichopek
25.05.2023 22:20 Telekamery 2023. Katarzyna Cichopek sama na gali wręczenia nagród, musiała wytłumaczyć Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski byli nominowani do nagrody na dzisiejszej gali Telekamery 2023. Statuetkę zdobyli, jednak odebrała ją tylko sama Kasia. Na wydarzenie przyszła bez partnera i bardzo szybko zaczęła tłumaczyć jego nieobecność.Maciej i Kasia, tworzący duet zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym, zdobyli nagrodę w kategorii „prezenter/prowadzący/gospodarz show”. Dziennikarka wyglądała na gali promiennie, choć brak jej ukochanego zadziwił wszystkich.

Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski
22.05.2023 08:02 Marcin Hakiel i Kurzajewski spotkali się na komunii Helenki. Zaskakujące, do czego doszło

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek świętowali w niedzielę Pierwszą Komunię Świętą swojej córki Heleny. Na uroczystości pojawił się również Maciej Kurzajewski. Wiele wskazywało na to, że były i obecny partner Katarzyny Cichopek nie są do siebie wrogo nastawieni.W rozmowie z “Wprost” Marcin Hakiel sugerował, że jego córka będzie miała dwa przyjęcia komunijne, co wskazywało na to, że jej rodzice wciąż nie znaleźli nici porozumienia. Nie było tego jednak widać w niedzielę.