Swiatgwiazd.pl > Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski EA
11.11.2022 16:18 Paulina Smaszcz pojechała do mamy Macieja Kurzajewskiego. Interweniowała ws. psa

Paulina Smaszcz opowiedziała dalszy ciąg historii psa o imieniu Bono, który niegdyś był pupilem jej, Macieja Kurzajewskiego oraz ich dzieci. Zwierzęcia przez kilka miesięcy nie było w domu, jednak interwencja sprawiła, że pupil wrócił do właściciela. Paulina zdradziła szczegóły sprawy podczas powrotu od mamy Maćka. Historia psa ujrzała światło dziennie podczas wywiadu Pauliny Smaszcz u Anny Zejdler. Wówczas mentorka kobiet zdradziła kilka szczegółów związanych z pupilem. Sprawa odbiła się głośnym echem i jak pokazał czas, miała swój szczęśliwy finał.

Katarzyna Cichopek EA
10.11.2022 18:01 Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski stracili zajęcie w TVP? Mamy komentarz stacji

W mediach nie cichną echa związane z aferą wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz na jednym z portali pojawiła się informacja, jakoby para miała stracić bardzo intratny angaż w związku z ostatnimi wydarzeniami. Mamy komentarz przedstawicieli stacji.Kasia i Maciej są niekwestionowanymi gwiazdami Telewizji Polskiej. Współprowadzą razem "Pytanie na śniadanie", koncerty organizowane przez stację oraz inne programy. Czy to możliwe, aby ich relacja miała jednak wpłynąć na karierę w branży?

Maciej Kurzajewski, Izabela Janachowska EA
08.11.2022 14:24 Maciej Kurzajewski zareagował na list otwarty Janachowskiej. Stanął po jej stronie?

Paulina Smaszcz ponownie wywołała szereg emocji swoją wypowiedzią. Tym razem podczas rozmowy z Anną Zejdler odniosła się do komentarzy gwiazd, skierowanych w jej stronę. Wywołała do tablicy Izabelę Janachowską, która również postanowiła odpowiedzieć. Maciej Kurzajewski zareagował. Kiedy Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek ogłosili związek, w świecie polskiego show-biznesu wybuchła potężna burza. Najpierw post Kasi skomentowała była żona Maćka, a następnie na jaw zaczęły wychodzić kolejne fakty z ich życia. W sprawę zaangażowanych jest coraz więcej osób.

Maciej Kurzajewski
07.11.2022 18:16 Maciej Kurzajewski świętuje wielki sukces. "To był dla mnie znakomity sezon"

Maciej Kurzajewski opublikował w mediach społecznościowych radosne nowiny. Pochwalił się swoim fanom kolejnymi sukcesami. Dziennikarz zrelacjonował też dokonania ostatnich miesięcy. Wczoraj udało mu się po raz dziewiąty wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu.Ukochany Kasi Cichopek kocha sport nie tylko jako dziennikarz. Od dawna prowadzi bardzo aktywny tryb życia, uprawiając przeróżne aktywności i dba o formę. Wczoraj wziął udział w słynnym, międzynarodowym maratonie.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek EA
06.11.2022 10:13 Fani wspierają Maćka Kurzajewskiego przed maratonem. Co na to Kasia Cichopek?

Maciej Kurzajewski od kilku dni regularnie relacjonuje swój pobyt w Stanach Zjednoczonych z okazji nowojorskiego maratonu. Już niedługo jego oczekiwania zostaną spełnione. W mediach społecznościowych otrzymuje ogromne wsparcie.Oprócz pracy prezentera jest również zapalonym biegaczem. W internecie często pokazuje przebyte trasy po miejskich ulicach lub leśnych ścieżkach. Wieloletnie przygotowania doszły do punktu kulminacyjnego. Za kilka chwil wyruszy w słynnym maratonie po nowojorskich ulicach.

Maciej Kurzajewski
05.11.2022 21:29 Jak mieszka Maciej Kurzajewski? Prezenter postawił na odważną tapetę

Dziennikarz od lat łączy telewizyjną pracę z pasją do biegania. Zainteresowanie tak zawładnęło jego życiem, że pewne elementy sportu widać gołym okiem również w jego domu. Jak mieszka Maciej Kurzajewski?Prowadzący porannej śniadaniówki TVP często w mediach społecznościowych odkrywa przed internautami swoje prywatne oblicze. Wielu z nich z pewnością wie, że jedną z największych pasji dziennikarza jest bieganie. Na pierwszy rzut oka w jego domu wiadomo, co lubi robić w wolnym czasie.

Paulina Smaszcz EA
05.11.2022 08:44 Paulina Smaszcz znowu wspomina o Macieju Kurzajewskim. Tak odpowiedziała na wiadomość od fanki

Paulina Smaszcz nadal aktywnie komentuje nowy związek byłego męża, Macieja Kurzajewskiego. W odpowiedzi do internautki wyznała, czego życzy prezenterowi. Zachowanie dziennikarki jest wynikiem zerwania dawnych założeń.Duet był razem przez ponad dwie dekady, jednak uczucie nie przetrwało i w 2020 roku doszło do rozwodu pomiędzy zakochanymi. Mimo obrania samodzielnych dróg byli partnerzy zachowali dobre stosunki ze względu na synów. Niedawno Paulina Smaszcz wyznała, że Maciej Kurzajewski nie dotrzymał słowa danego bliskim.

Kasia Cichopek EA
04.11.2022 10:28 Kasia Cichopek przemierza Warszawę. Jak radzi sobie z rozłąką po wyjeździe Maćka Kurzajewskiego?

Maciej Kurzajewski wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by powalczyć w ważnym wydarzeniu. Kasia Cichopek została w tym czasie w Warszawie. Jak aktorka radzi sobie w czasie, kiedy jej ukochany przebywa za oceanem? Właśnie zamieściła relację w mediach społecznościowych.Dziennikarz wyjechał do USA, by wziąć udział w słynnym nowojorskim maratonie. Maciej wziął w nim udział już kilka lat temu, jednak poprzedni raz był nieco pechowy. Teraz, po czterech latach przerwy, wraca do gry. Co w tym czasie robi jego partnerka?

Maciej Kurzajewski EA
03.11.2022 15:46 Maciej Kurzajewski wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Przygotowuje się do ważnego wydarzenia

Maciej Kurzajewski oprócz kariery medialnej jest również wielkim pasjonatem sportu, przede wszystkim biegów. To właśnie zamiłowanie do tej dyscypliny skłoniło go do zagranicznej podróży. Przed dziennikarzem ogromne wyzwanie, do którego solidnie trenuje.Prezenter "Pytanie na śniadanie" niedawno opuścił program i bliskich, by spełnić marzenie. Już niedługo w Nowym Jorku dojdzie do sportowego wydarzenia, na które dziennikarz przygotowywał się od bardzo dawna. W mediach społecznościowych relacjonuje kulisy pobytu w Stanach Zjednoczonych.

Maciej Kurzajewski (15)
31.10.2022 09:03 Maciej Kurzajewski czekał na ten moment aż cztery lata. Marzenie spełni się za tydzień w Nowym Jorku

Maciej Kurzajewski czekał na to od dawna, przez cztery lata musiał zbroić się w cierpliwość, ale ważny moment w końcu nadszedł. Wszystko wydarzy się już za tydzień w Nowym Jorku.Maciej Kurzajewski wraz z Katarzyną Cichopek prowadzi poniedziałkowe "Pytanie na śniadanie", jednak my wiemy już, że niebawem prezenter na jakiś czas zniknie z ekranu. Za tydzień wydarzy się coś, na co czekał cierpliwie od czterech lat. Czy będzie mu towarzyszyć najbliższa osoba?

Ida Nowakowska, Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
31.10.2022 08:37 Ida Nowakowska szczerze o pracy Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. "Wszystko wygląda trochę inaczej"

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko jako prowadzący poranny program "Pytanie na śniadanie", ale również prywatnie łączy ich silne uczucie. Jak udaje im się łączyć życie zawodowe oraz miłosne? Ida Nowakowska, jako koleżanka z pracy, zabrała głos w sprawie.Ida Nowakowska od lat spełnia się w roli prowadzącej. Miała również przyjemność zapowiedzieć Kasię i Macieja, kiedy ci rozpoczynali dopiero swoją przygodę ze śniadaniówką. Po ogłoszeniu związku również poprowadziła rozmowę z zakochanymi. Jak teraz ocenia ich pracę na planie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
30.10.2022 11:39 Nowe zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Obok nich jest ktoś jeszcze

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tworzą parę nie tylko jako prowadzący program "Pytanie na śniadanie". Prywatnie są w związku, o czym poinformowali zaledwie kilka tygodni temu. Fani z niecierpliwością wyczekują nowych zdjęć zakochanych. Kasia faktycznie pokazała w sieci kolejną fotografię z ukochanym, jednak obok pojawił się ktoś jeszcze. Poranny program "Pytanie na śniadanie" może pochwalić się pokaźną oglądalnością. Wszystko dzięki Kasi i Maćkowi, którzy swoją relacją wzbudzili ogromne zainteresowanie wśród widzów. Na planie produkcji zdecydowali się wykonać wspólne zdjęcie.

Maciej Kurzajewski
27.10.2022 15:50 Maciej Kurzajewski zaczął pracę w telewizji w latach 90. Do sieci trafiło archiwalne nagranie z jego udziałem

Maciej Kurzajewski pracę w mediach rozpoczął w latach 90. jako dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej. Jedno z nagrań z początków jego kariery dziś jest prawdziwym hitem. Prezenter sporo się zmienił od momentu zaprezentowania się przed kamerą po raz pierwszy. Dziennikarz TVP jest dzisiaj jedną z najpopularniejszych postaci stacji. Ma za sobą udział w wielu programach, wydarzeniach muzycznych, a także galach wręczania nagród. Swoją karierę rozpoczął na początku lat 90. i dziś mało kto rozpoznałby go z tego okresu.

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek EA
26.10.2022 08:29 Małgorzata Rozenek szczerze o związku Kasi Cichopek i Maćka Kurzajewskiego. Jest odpowiedź "PnŚ"

Małgorzata Rozenek w ostatnim wywiadzie poruszyła temat związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Pracująca dla TVN prezenterka dostała odpowiedź od konkurującej stacji telewizyjnej.W tym roku życie żony Radosława Majdana zmieniło się nie do poznania. Wszystko dzięki pracy w porannym programie "Dzień Dobry TVN". Choć od lat wiadomo, że dwie z najpopularniejszych stacji telewizyjnych za sobą nie przepadają, słowa prezenterki sprawiły, że "Pytanie na śniadanie" wydało specjalne oświadczenie w jej sprawie.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
25.10.2022 08:16 Jak układa się pomiędzy Kasią Cichopek a Maciejem Kurzajewskim? Ekspert ocenia ich zachowanie

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski po raz kolejny wspólnie prowadzili poranny program "Pytanie na śniadanie". Podczas emisji mieli szansę być naprawdę blisko siebie. Ekspert od mowy ciała ocenił, jak poradzili sobie z tym zadaniem.Od momentu ujawnienia związku pomiędzy parą prezenterów w 40. urodziny aktorki, wzrok Polaków zwrócony jest tylko na nich. Duet nie jest połączony jedynie miłosnymi uczuciami, ale również zawodowymi obowiązkami. Jak radzą sobie z oddzieleniem pracy od życia prywatnego?

Pytanie na śniadanie
24.10.2022 13:44 Są wyniki oglądalności "Pytania na śniadanie" z Cichopek i Krzajewskim. Będą pojawiać się częściej?

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski dołączyli do grona prezenterów programu "Pytanie na śniadanie" we wrześniu 2020 roku. Ich duet okazał się strzałem w dziesiątkę nie tylko dla produkcji, ale ich samych, bowiem jak pokazał czas, tworzą parę również w życiu prywatnym. Jak ich relacja wpłynęła na oglądalność śniadaniówki?Najgorętsza para polskiego show-biznesu oficjalnie potwierdziła swój związek zaledwie kilka tygodni temu. Niedługo później pojawili się na antenie Telewizji Publicznej, już jako życiowi partnerzy. Zainteresowanie publiczności tzw. "Kurzopkami" oddają same liczby.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski EA
22.10.2022 14:47 Maciej Kurzajewski pokazał nagranie z Kasią Cichopek. Ten widok zupełnie go rozczulił

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski dopiero kilka tygodni temu oficjalnie potwierdzili swój związek. Para w ostatnim czasie po raz pierwszy od ogłoszenia szczęśliwej nowiny wystąpiła wspólnie w "Pytaniu na Śniadanie". Niedługo po emisji kolejnego wspólnego odcinka prezenter zamieścił w sieci nagranie, które rozczuliło niejedną osobę.Na ten odcinek czekało wielu widzów. Wreszcie Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wystąpili w "Pytaniu na Śniadanie" oficjalnie jako para. Prezenterzy wykazali się pełnym profesjonalizmem i nie dali odczuć, że prywatnie są razem. Niedługo później Maciek zdecydował się zamieścić w sieci rozczulający fragment z programu.

Monika Richardson EA
18.10.2022 07:57 Monika Richardson otrzymała przykrą wiadomość od internautki, chodzi o Cichopek

Monika Richardson była jedną z osób, które zabrały głos w sprawie ostatniej afery wokół związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Dziennikarka z pewnością była przygotowana na słowa krytyki, jednak tak ostrej reakcji raczej się nie spodziewała. Internautka nie żałowała słów, wypaliła do niej, padły przykre słowa. Choć od głośnego "coming outu" duetu Cichopek-Kurzajewski minęło już 10 dni, afera wciąż wydaje się rozrastać i pozyskiwać nowe wątki. Wygląda na to, że jeden z nich rozkręciła sama Monika Richardson, zabierając głos w sprawie pary z TVP i nie szczędząc jej przykrych, boleśnie realistycznych wizji. Teraz otrzymała ostrą odpowiedź.

Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Monika Richardson EA
17.10.2022 12:11 Monika Richardson wprost o ujawnieniu związku Cichopek i Kurzajewskiego. Padły mocne słowa

Ujawnienie związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wywołało niemałe zamieszanie wśród polskich mediów. Wiele gwiazd wypowiedziało się na temat słuszności ich decyzji. Monika Richardson nie owijała w bawełnę, komentując wspólne wystąpienie gwiazd TVP.Prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" ogłosili swój związek podczas romantycznych wakacji z okazji 40. urodzin Kasi Cichopek. Choć od nowin minęło trochę czasu, polski show-biznes nadal komentuje pojawienie się w mediach nowej pary.

Paulina Smaszcz
12.10.2022 14:03 Tak Paulina Smaszcz wypowiadała się o Maćku tuż po rozstaniu. Zupełnie inny ton, ale też ból: "Wypruto mnie z miłości"

Paulina Smaszcz przez lata tworzyła małżeństwo z Maciejem Kurzajewskim. W 2020 roku rozwiedli się, a obecnie dziennikarz układa sobie życie u boku Katarzyny Cichopek. Fakt ten nie umknął Paulinie. Przypomnijmy, że kobieta tuż po rozwodzie udzieliła szczerego wywiadu.Ponad dwa lata temu Paulina Smaszcz udzieliła wywiadu Vivie. Poruszyła temat byłego męża oraz dzieci, których się z nim doczekała. Rozmowę przerwały łzy, które popłynęły z oczu kobiety. Mamy nagranie.

Maciej Kurzajewski EA
11.10.2022 18:36 Mało kto znał prawdę o wykształceniu Macieja Kurzajewskiego. Jak trafił do TVP?

Maciej Kurzajewski obecnie jest jednym z prowadzących programu "Pytanie na śniadanie". W minionych latach był też prezenterem licznych programów rozrywkowych i sportowych w Telewizji Polskiej. Jego kariera w stacji wygląda imponująco. Mało kto wie jednak, że skończył on studia zupełnie niezwiązane z dziennikarstwem.W trakcie współpracy z TVP był już prezenterem oprawy studia, współprowadził poranne programy, pracował jako gospodarz formatów rozrywkowych i koncertów, relacjonował wydarzenia sportowe. Obecnie znamy go ze śniadaniówki TVP2. Jak zaczęła się jego kariera?

Paulina Smaszcz EA
11.10.2022 10:17 Paulina Smaszcz nie odpuszcza, atakuje Cichopek i byłego męża. Jedno zdanie brzmi jak ostrzeżenie

Paulina Smaszcz skomentowała post Katarzyny Cichopek, w którym ogłosiła związek z jej byłym mężem, Maciejem Kurzajewskim. Słowa kobiety odbiły się szerokim echem w mediach i oburzyły wielu. Paulina jednak nie odpuszcza. Udzieliła kolejnego obszernego wywiadu, skupiającego się na eks mężu oraz jego obecnej partnerce.O związku Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego spekulowano już wiele miesięcy temu. Mimo licznych plotek, oficjalne potwierdzenie relacji wywołało niemałą burzę, tym bardziej że głos wielokrotnie zabierała była żona dziennikarza.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
11.10.2022 09:03 "Pytanie na śniadanie": Jest decyzja ws. dalszej współpracy Cichopek i Kurzajewskiego. Czy będą występować razem?

Niedawno Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oficjalnie poinformowali, że są razem. Warto jednak pamiętać, że oprócz relacji miłosnych łączy ich praca, bowiem wspólnie prowadzą uwielbiany przez widzów program "Pytanie na Śniadanie". Czy ogłoszenie związku wpłynie na ich życie zawodowe?Fani porannego programu zapewne nie kryją ciekawości związanej z prowadzeniem "Pytania na Śniadanie" przez Kasię i Maćka. Produkcja zabrała głos w sprawie i wyjawiła, czy z powodu ich relacji romantycznej możemy spodziewać się zmian.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski EA
11.10.2022 08:12 Ciekawe życzenia urodzinowe od Macieja Kurzajewskiego dla Hakiela. Napisał to rok temu pod rodzinnym zdjęciem

Maciej Kurzajewski obecnie tworzy związek z Katarzyną Cichopek. Jak się jednak okazuje, kiedy aktorka była jeszcze mężatką, jej obecny partner ochoczo komentował posty w sieci. Nawet te, dotyczące Marcina Hakiela. Prześledziliśmy posty gwiazdy. Zaskakujące, co pod nimi pisał Maciej.Związek Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego wzbudził niemałe emocje. Nic więc dziwnego, że od kilku dni nie schodzą z pierwszych stron gazet, a ich życia, zachowania jak i aktywność w mediach społecznościowych są dokładnie analizowane.

Paulina Smaszcz EA
10.10.2022 11:44 Paulina Smaszcz wyznała, jak czuje się po rozwodzie. Wbiła szpilę byłemu partnerowi

Paulina Smaszcz swoimi komentarzami i oświadczeniami wywołała niemałe zamieszanie wokół swojej osoby. Słowa kobiety niezmiennie odnoszą się do byłego małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim oraz jego obecnej relacji z Kasią Cichopek. Tym razem wyznała, jak czuje się po rozwodzie.Oficjalne potwierdzenie przez Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego swojego związku odbiło się szerokim echem w mediach. Mimo iż wiele osób spodziewało się takiego obrotu spraw, ich wyznanie wciąż zaskakuje i sprawia, że coraz więcej ludzi zaczyna zabierać głos.

Maciej Kurzajewski EA
09.10.2022 21:33 Fala krytyki po oświadczeniu Macieja Kurzajewskiego ws. byłej żony. "Kłamałeś przez kilka lat"

Maciej Kurzajewski z pewnością nie spodziewał się, że spadnie na niego tak ogromna fala krytyki. Wszystko przez oświadczenie, w którym ostro skrytykował swoją byłą żonę, Paulinę Smaszcz. Dziennikarz zareagował na jej doniesienia o zdradzie i kłamstwach.Konflikt pomiędzy Kurzajewskim a Smaszcz, którzy rozwiedli się w 2020 roku, przybiera na sile. Paulina opublikowała wczoraj wpis, w którym zaatakowała byłego męża i Kasię Cichopek, nie szczędząc złośliwości. Kiedy Maciej zareagował na tę wypowiedź, internauci nie mieli litości.

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek
09.10.2022 13:43 Zdjęcia z hotelu trafiły do sieci. Tak wakacje spędzają Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek

Maciej Kurzajewski i Kasia Cichopek wywołali prawdziwą furorę w internecie, potwierdzając swój związek. Para wstawiła wspólne zdjęcie z romantycznej podróży do Izraela. Teraz bez oporów zdradzają, jak spędzają wspólnie czas.Gwiazdorski duet stanął na celowniku mediów podczas współpracy przy programie "Pytanie na śniadanie". Widzowie szybko mogli zauważyć, że prowadzący doskonale dogadują się podczas emisji, ale również poza studiem nagrań. Niedawno para potwierdziła związek, a internauci mogą oglądać szczegóły ich zagranicznej wycieczki.

Maciej Kurzajewski EA
08.10.2022 21:01 Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz przeszli wiele. "Byłam w ciąży z bliźniakami"

Maciej Kurzajewski i Paulina Smaszcz rozwiedli się w 2020 roku. Wciąż jednak łączą ich synowie: Franciszek i Julian. Mało kto wie jednak, co para przechodziła przy okazji narodzin jednego z nich. Dziennikarka przeżyła też w międzyczasie wielką stratę, a sposób, w jaki ją wtedy potraktowano, wywołuje oburzenie.Maciej i Paulina pobrali się w 1996 roku. Ich pierwszy syn Franciszek przyszedł na świat już w 1997. Julian – w 2006. Niewiele osób wie, że drugi z chłopców miał mieć rodzeństwo. Smaszcz doświadczyła też straty całkiem innej ciąży.