Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają od medialnego zgiełku. Tym razem postawili na Polskę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 10.06.2023 10:20

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski odpoczywają od medialnego zgiełku. Tym razem postawili na Polskę

Katarzyna Cichopek
KAPiF

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku dni nie pojawiają się w “Pytaniu na śniadanie”. Choć fani gwiazd zaczynali się już martwić, w ich mediach społecznościowych pojawiły się zdjęcia, które mogą obrazować przyczynę ich absencji w programie.

Nie samą pracą żyje człowiek. Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski postanowili zrobić sobie “wolne” - wraz z dziećmi aktorki wybrali się więc w wyjątkowo malownicze miejsce.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na urlopie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski mimo wielu perypetii w życiu prywatnym wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, o czym świadczyć może uzyskana przez nich niedawno Telekamera dla najlepszej pary prezenterów.

Widzowie z wielką radością zasiadają przed telewizorami, by móc spędzić z nimi poranek. Nic dziwnego zatem, że zaniepokoili się, gdy ich ulubione gwiazdy nieoczekiwanie zniknęły z “Pytania na śniadanie”.

Festiwal w Opolu jeszcze się nie zaczął, a już pojawiły się problemy. Pogoda płata gwiazdom figle

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na wakacjach

Okazuje się jednak, że powód ich absencji w programie śniadaniowym TVP jest w pełni zrozumiały - para wybrała się na zasłużony odpoczynek w Tatry. Zabrała ze sobą też dzieci Katarzyny Cichopek.

W mediach społecznościowych gwiazd pojawiły się zdjęcia ze wspólnego wypadu. Internauci są zachwyceni i nie szczędzą komplementów swoim ulubionym prezenterom. W jednym z komentarzy rozentuzjazmowana fanka nawiązała nawet do Pauliny Smaszcz.

- Petarda chyba eksploduje, wyglądacie super - napisała.

Katarzyna Cichopek vs Paulina Smaszcz

Paulina Smaszcz “pochwaliła się" ostatnio pozwem, który otrzymała od Katarzyny Cichopek. Szczególną uwagę celebrytki zwróciła lista świadków, na której znalazły się m.in. Anna Mucha i Joanna Kurska.

- One są rzeczywiście polskimi ikonami rodziny, wierności, macierzyństwa, lojalności, partnerstwa, życia według dziesięciu przykazań religii katolickiej. No pani Katarzyno, gratuluję, że pani się inspiruje takimi właśnie kobietami, jako matka, żona i przyszła partnerka - ironizowała była żona Macieja Kurzajewskiego.

Zobacz zdjęcia: