Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "The Voice" zmiany na fotelach trenerów. TVP zadrży w posadach. "To barwna postać"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.06.2024 08:45

"The Voice" zmiany na fotelach trenerów. TVP zadrży w posadach. "To barwna postać"

Jurorzy "The Voice of Poland"
fot. KAPiF

Szykują się wielkie zmiany w “The Voice of Poland”. Fotel trenerski zajmie wyjątkowa osobistość. 

Nowa edycja "The Voice of Poland"

„The Voice of Poland” to jeden z czołowych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. To muzyczne show jest emitowane na antenie TVP2 już od trzynastu lat i nic nie wskazuje na to, aby miało to się zmienić w najbliższym czasie.  Ostatni sezon miał średnią oglądalność na poziomie 1,55 miliona widzów. Mimo że jest to o 50 tysięcy mniej niż w poprzedniej edycji, władze TVP są bardzo zadowolone z tych wyników.  

Czternasty sezon „The Voice of Poland”, którego zwycięzcą został Jan Górka z drużyny Lanberry, zakończył się 7 kwietnia. Tego samego dnia rozpoczęły się castingi do piętnastej edycji programu oraz kolejnych edycji „The Voice Senior” i „The Voice Kids”. Termin nadsyłania zgłoszeń upłynął dwa dni temu. Oznacza to, że producenci „The Voice of Poland”, którego emisja planowana jest tradycyjnie na jesień, zaczynają już przygotowania do tzw. przesłuchań w ciemno. Według doniesień mediów, twórcy show są w trakcie finalizowania negocjacji z nowymi trenerami. Do prasy wyciekło już pierwsze nazwisko.

Widzowie wściekli po występie 8-latki w "The Voice Kids". Natasza Urbańska mocno podpadła Witold Paszt zmarł krótko po żonie. Po jej śmierci pojawiło się widmo poważnej choroby. „Mój świat legł w gruzach”

Zmiany w "The Voice"

Poprzedni sezon „The Voice of Poland” był pierwszym w historii programu, w którym skład jury pozostał bez zmian. Wygląda jednak na to, że TVP postanowiła zakończyć tę stagnację. 

W piętnastej edycji zobaczymy nowych trenerów. Według informacji „Faktu” jednym z nich będzie znany wokalista mający bliskie powiązania z byłą głową państwa.  Mowa o Kubie Badachu, który prywatnie jest mężem Aleksandry Kwaśniewskiej, córki prezydenta RP w latach 1995-2005, Aleksandra Kwaśniewskiego. Ten 47-letni wokalista, aranżer, producent i kompozytor pochodzi z Krasnegostawu i w trakcie swojej długiej kariery występował zarówno solo, jak i w zespołach Poluzjanci i The Globetrotters.

Jak udało się ustalić Światu Gwiazd, mówi się, że nową prowadzącą zaś będzie Paulina Chylewska. 

Nową edycję The Voice według naszych ustaleń ma poprowadzić Paulina Chylewska. Za kulisami mówi się, że to Maciej do niej dołączy – mówi Światu Gwiazd osoba z Telewizji Polskiej.

Kogo jeszcze zobaczymy na fotelu jury?

Kto jeszcze zasiądzie na fotelu trenerów?

Teraz nasz informator z Telewizji Polskiej ujawnił nową teraz na fotelu trenerskim. Do grona jurorów ma powrócić Michał Szpak. Pamiętajmy, że przez swoją charyzmę był on jednym z ulubieńców widzów. 

Do jury The Voice ma wrócić Michał Szpak. Produkcja od razu do niego zadzwoniła, bo każdy pamięta, jak bardzo kochają go widzowie. Umowy są domykane, wiec lada dzień okaże się, czy to on, ale to raczej pewne. Jeśli nie, to znaczy, ze nie spełniono jego oczekiwań - zdradza dla Świata Gwiazd osoba z Telewizji Polskiej.

Nie podano jednak konkretnie, kto opuści program, aby Szpak zajął jego miejsce. 

Nie wiadomo jeszcze, czyje miejsce zajmie. Jeżeli te informacje się potwierdzą, to szykuje się naprawdę pełna wrażeń edycja. Michał to barwna postać, która znowu wprowadziłaby energię i powiew świeżości. Do tego cieszy się sympatią widzów, co teraz mocno się przyda, który przechodzi rewolucję kadrową- dodaje.

Cieszycie się na tę zmianę?

Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF
Michał Szpak, fot. KAPiF