Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > "10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.11.2022 12:42

"10 minut z...": Tom Grabowski w szczerym wywiadzie o "40 kontra 20". Tylko nam opowiedział o kulisach programu i rozwodzie

Tom Grabowski
Świat Gwiazd

Stacja TVN niedawno przedstawiła odbiorcom drugi sezon głośnego programu randkowego "40 kontra 20". Ostatnio w ramach naszego nowego programu "10 minut z..." mieliśmy okazję porozmawiać z Tomem Grabowskim, który zdradził nam, jak wyglądały kulisy telewizyjnego show, a także otworzył się na temat prywatnych doświadczeń.

Program już od pierwszych odcinków przyciągnął uwagę widzów niespotykaną formułą. Dwóch mężczyzn, w wieku 40 i 20 lat, w malowniczym otoczeniu poszukuje miłości swojego życia. Pozostałe uczestniczki, również w tych przedziałach wiekowych, mają okazję bliżej poznać amantów. Podczas drugiego sezonu "40 kontra 20" na ekranie zobaczymy jeszcze więcej emocji i miłosnych dylematów.

"40 kontra 20": Tom Grabowski zdradza kulisy powstania programu

Z głównym bohaterem drugiego sezonu show TVN mieliśmy okazję porozmawiać o dwumiesięcznej przygodzie na malowniczej Krecie. Okazuje się, że sam pomysł zgłoszenia do programu narodził się za namową jego córki.

Co ci zależy? Jesteś sam, idź, zrób to. Raz się żyje — usłyszał Tom Grabowski.

Dla 45-letniego biznesmena udział w programie wiązał się z wieloma wyrzeczeniami. Na długi czas musiał rezygnować z codziennych obowiązków, by w zupełnie innej rzeczywistości zawalczyć o prawdziwą miłość.

Chyba najbardziej brakowało mi takiej pracy codziennej i mojej córki, z którą też spędzam dużo czasu — wyznał.

Życie w programie zrobiło na nim ogromne wrażenie. Przede wszystkim ze względu na profesjonalizm uczestników "40 kontra 20". Choć jest to produkcja telewizyjna, pomiędzy rezydentami greckiej wyspy narodziły się prawdziwe relacje. Tym bardziej w takiej sytuacji trudno było podjąć decyzję o tym, która z dziewczyn musi opuścić program.

To nie było nic, że to jest grane, udawane i tak dalej. Wszyscy potraktowali to bardzo poważnie i bardzo serio, dlatego fajnie będzie się to widzowi oglądało. Myślę, że to będzie taka telenowela trochę — zapewniał Tom Grabowski.

Widzowie TVN po pierwszym sezonie "40 kontra 20" mogą mieć pewne oczekiwania wobec uczestników, jak i samej produkcji. Nasz rozmówca zdradził, że podczas dwumiesięcznej przygody sam bardzo często łapał się na tym, że odczuwał wielkie emocje związane z kolejnymi etapami programu.

Tym razem odbiorcy poznają zupełnie nowych bohaterów, jednak równie interesujących co gwiazdy pierwszego sezonu. Za nami już premierowy odcinek programu, który potwierdza, że i tym razem walka o serca mężczyzn będzie emocjonująca.

Tom Grabowski o życiowych doświadczeniach

45-letni uczestnik przed udziałem w programie miał już za sobą kilka związków, w tym małżeństwo zakończone rozwodem. Z perspektywy czasu uważa, że wiek partnerki nie ma dużego znaczenia w powodzeniu relacji.

Miałem dziewczynę, która była ode mnie starsza, ale miałem też dziewczynę, która była ode mnie młodsza. Jeżeli miałbym powiedzieć, którą bym wybrał, to nie wiem, bo obydwie były świetne — podkreślał.

Podczas rozmowy poruszyliśmy również te trudniejsze chwile w życiu, które przecież zdarzają się każdemu z nas. Dla bohatera "40 kontra 20" jednym z cięższych okresów był moment rozstania z małżonką po siedemnastu wspólnych latach. Para nadal utrzymuje przyjacielskie relacje oparte na wsparciu.

To było trudne, ale przyjaźnimy się, jest wspaniałą kobietą. [...] Jest między nami olbrzymia przyjaźń i widujemy się codziennie. [...] Trzymamy za siebie kciuki, obydwoje doradzamy się siebie w różnych sytuacjach i sprawach życiowych — wyznał.

Tom Grabowski wiele wolnego czasu poświęca na rozwój kariery, która opiera się nie tylko na agencji nieruchomości. Najnowszym projektem, który zajmuje mu większość myśli, jest platforma telemedyczna, która umożliwia zdalną wizytę u psychologa.

Sam doświadczył rozmów ze specjalistą, jednak problemem dla niego, był brak intymności w czasie rozmów o prywatności. Nowe przedsięwzięcie ma zapewnić potrzebującym profesjonalną poradę psychologiczną w zaciszu ich bezpiecznej strefy, nie nadwyrężając tym samym portfela.

Uważam, że każdy powinien pogadać z kimś czasami. [...] Chcemy skierować to do każdego, żeby każdy mógł z tej porady skorzystać — zapowiadał biznesem.

Tom Grabowski otworzył się przed nami również na temat swoich lęków. Największym z nich jest samotność. Sam określa się mianem "osobnika stadnego", dlatego kontakt z drugą osobą jest dla niego najistotniejszy. Wsparciem okazuje się wtedy rodzina, a przede wszystkim córka, która stanowi ważną część jego codzienności.

Być może w programie "40 kontra 20" 45-latkowi uda się odnaleźć partnerkę, która nigdy nie pozwoli mu na samotność. Losy zarówno jego, jak i innych uczestników możemy śledzić od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00 w TVN7.

Zobacz cały wywiad:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Karol III planował zaręczyny z Kamilą już pół wieku temu. Jedna rzecz stanęła na przeszkodzie, dalej był już tylko dramat trzech osób

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].