Swiatgwiazd.pl
Tomasz Kammel

TRICOLORS/East News

Tomasz Kammel publicznie wypowiedział się na temat Marzeny Rogalskiej. Życzy jej jak najlepiej

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Tomasz Kammel po raz pierwszy na forum publicznym wypowiedział się na temat Marzeny Rogalskiej. Odkąd ta odeszła z TVP, nie decydował się na żadne komentarze, a także... nawet się z nią nie pożegnał. Teraz przerwał ciszę, rozwiewając wszystkie wątpliwości na temat łączącej ich relacji.

  • Po 12 latach Marzena Rogalska odeszła z TVP

  • Kammel nie pożegnał się z wieloletnią partnerką telewizyjną

  • Tomasz Kammel pierwszy raz publicznie o Marzenie Rogalskiej

Tomasz Kammel i Marzena Rogalska przez kilka lat tworzyli zgrany i uwielbiany duet prowadzących "Pytania na śniadanie". Sama Rogalska z Telewizją Polską była związana od 12 lat. Niespodziewanie na początku tego roku poinformowała o definitywnym odejściu ze stacji.

Marzena Rogalska opuszcza TVP

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej - przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Przypomnijmy, że wspomnianego przez Rogalską 10 lutego trwał ogólnopolski strajk mediów, w którym stacja TVP jako jedyna nie wzięła udziału. Internauci szybko powiązali więc ze sobą oba wątki, spekulując, że dziennikarka opuściła Telewizję Polską ze względu odmiennych poglądów. Ta z kolei wspomniała nieco później, że była zmęczona natłokiem pracy i brakiem czasu wolnego.

Adam Małysz

Adam Małysz wybrał się z żoną na wakacje. Zabrali ze sobą pupila

CZYTAJ DALEJ

Niemniejsze zamieszanie, co niespodziewane odejście z TVP, wywołało zachowanie Tomasza Kammela, z którym ta przez lata współprowadziła "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz miał ponoć mimochodem podejść do odejścia koleżanki po fachu, a także nawet się z nią nie pożegnać. (Więcej tutaj)

Na Kammela wylała się prawdziwa fala hejtu, ale i to nie zmotywowało go do oficjalnego komentarza w tej sprawie. Dopiero jakiś czas temu otworzył się na swoim Instagramie - Kammel nawiązał do odejścia Rogalskiej i przyznał, że czas, w którym dotknęła go krytyka, był dla niego bardzo trudny. Dopiero teraz, w najnowszym wywiadzie dla Jastrząb Post, zdradził jakie obecnie relacje łączą go z Rogalską.

Tomasz Kammel szczerze o Marzenie Rogalskiej

Długo spekulowano, że po braku pożegnania ze strony dziennikarza na linii Kammel-Rogalska pojawił się poważny konflikt. Ostatni komentarz Tomasza skutecznie jednak rozwiał wszystkie plotki.

Jak się okazało, oboje wciąż darzą się ogromną sympatią, a Kammel życzy jej jak najlepiej. Przy okazji zdradził, że Rogalska szykuje dla fanów wielką niespodziankę.

- Z Marzeną spędziłem 8 wspaniałych lat i mam nadzieję, że już niedługo świat usłyszy o jakiejś nowej fantastycznej rzeczy, którą ona się zajmuje. Ja jej życzę absolutnie jak najlepiej - mówił dla Jastrząb Post.

Wygląda na to, że fani byli w błędzie, a Tomasza Kammela i Marzenę Rogalską wciąż łączy przyjacielska relacja.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, Fakt


Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >