Marzena Rogalska po odejściu z TVP Żródło: TRICOLORS/East News

Napięte relacje Rogalskiej i Kammela? Już się nie obserwują na Instagramie, uwagę zwraca jeszcze jeden szczegół

18 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Marzena Rogalska z dnia na dzień odeszła z TVP. Tuż po ogłoszeniu tej decyzji prezenterka i jej najbliższy współpracownik, Tomasz Kammel, weszli w konflikt. Ich konta na Instagramie mówią wszystko.

  • Marzena Rogalska przez 12 lat związana była z Telewizją Polską
  • Jej duet z Tomaszem Kammelem był żywą wizytówką TVP
  • Najbliższy współpracownik Rogalskiej najwyraźniej nie zrozumiał jej decyzji
  • Prezenterzy zablokowali swoje konta w mediach społecznościowych

Odejście Marzeny Rogalskiej z TVP wywołało w mediach ogromne poruszenie. Komentujących jej decyzję zdziwił między innymi brak reakcji Tomasza Kammela. Prezenterzy przez wiele lat współprowadzili bowiem „Pytanie na śniadanie”. Byli tak zgrani, że coraz częściej porównywano ich nawet do Marcina Prokopa i Doroty Wellman z TVN.

Konflikt Marzeny Rogalskiej i Tomasza Kammela

O duecie Rogalskiej i Kammela w mediach było głośno już od pewnego czasu – widzom nie spodobało się zachowanie prowadzących, którzy pojawili się na antenie TVP, gdy w kraju trwał protest niezależnych mediów. Niedługo po tym Rogalska zrezygnowała z pracy.

- Po 12-stu latach współpracy z TVP podjęłam decyzję o odejściu. Środa, 10 lutego 2021 roku był najtrudniejszym dniem w mojej karierze zawodowej. Programy i zwiastuny z moim udziałem, które jeszcze zobaczycie na antenie, zostały nagrane wcześniej. (...) Bo pamiętajcie, że zawsze można zacząć od nowa – napisała na Instagramie.

Odejście Marzeny Rogalskiej, o którym więcej informacji znajdziecie tutaj, spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów. W sieci w jednym momencie pojawiało się mnóstwo komentarzy ich autorstwa. Wśród wiadomości, zabrakło tylko tej jednej – od Tomasza Kammela.

Sławomir Świerzyński pokazał córkę. Wyrosła na prawdziwą pięknośćSławomir Świerzyński pokazał córkę. Wyrosła na prawdziwą pięknośćCzytaj dalej

Tomasz Kammel przez wiele lat towarzyszył Marzenie Rogalskiej na planie programu „Pytanie na śniadanie”. Oboje świetnie się uzupełniali i wydawało się, że prywatnie ich relacja wygląda bardzo podobnie. Jeśli tak było, to właśnie się skończyło – Marzena Rogalska i Tomasz Kammel niedawno zablokowali swoje konta w social mediach.

Instagramowe profile obu prezenterów od dawna prowadzone są bardzo aktywnie i z ogromną rzetelnością. Na obu zawsze znajdowały się także wspólne zdjęcia Rogalskiej i Kammela. Teraz zdjęcia są, ale brak w nich jakichkolwiek znaczników, a to wyraźny sygnał, że między lubianymi dziennikarzami cały czas narasta konflikt.

Warto zauważyć także, że po wielu latach wspólnej pracy prezenterzy programów telewizyjnych zazwyczaj składają sobie – mniej lub bardziej formalnie – publiczne podziękowania. W tym przypadku po żadnej ze stron nie pojawił się taki gest.

Tomasz Kammel został w TVP

Decyzji Marzeny Rogalskiej nie podziela jej kolega z programu. W przeciwieństwie do prezenterki Tomasz Kammel ma dalej prowadzić „Pytanie na śniadanie”. Dodatkowo dziennikarz miał otrzymać w TVP „nową fuchę”. Wygląda na to, że w zupełności nie przeszkadza mu ogólnopolski hejt, który od pewnego czasu wylewa się na Telewizję Polską.

Oprócz „Pytania na śniadanie” Tomasz Kammel prowadzi także program „The Voice of Poland”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek

Następny artykuł