Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. Anna wydała zasmucający komunikat
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.02.2022 01:00

Tomasz Komenda rozstał się z partnerką. Anna wydała zasmucający komunikat

Tomasz Komenda
Jan BIELECKI/East News

Tomasz Komenda spędził wiele lat w więzieniu za czyn, którego nie popełnił. Po wyjściu mężczyzna odnalazł szczęście u boku narzeczonej. Niestety, radość Komendy nie trwała długo.

Życie Tomasza Komendy nie było usłane różami. Jako młody chłopak został skazany na 25 lat więzienia, za zbrodnię, której nie popełnił. Jego tragiczna historia zainspirowała filmowców, dzięki czemu w 2020 roku powstała produkcja opowiadająca o jego zatrważającej historii 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy.

Tomasz Komenda został niesłusznie wtrącony do więzienia

Historia Tomasz Komendy do dziś wydaje się zatrważająca. Jako młody chłopak w 2004 roku otrzymał 25-letni wyrok osadzenia w więzieniu za gwałt i zabójstwo piętnastolatki. Jedną z wielu niejasności w sprawie był brak jednoznacznych dowodów oraz oparcie sprawy tylko na zeznaniach jednej osoby. Sam Tomasz Komenda od początku śledztwa nie przyznawał się do zarzucanych mu zbrodni. Pomimo to, sąd skazał go na ponad dwie dekady pozbawienia wolności.

Niesłusznie osadzony chłopak otrzymał nadzieję na wolność, gdy prokuratura ponownie rozpatrzyła jego sprawę. Tomasz Komenda został uniewinniony oraz oczyszczony z zarzutów po osiemnastu latach spędzonych w więzieniu.

Tomasz Komenda po odzyskaniu upragnionej wolności starał się wrócić do normalnego życia, chociaż było to dla niego ogromny wyzwaniem. Mimo udowodnionej niewinności wiele osób nadal postrzegało go przez pryzmat zbrodniarza i mordercy.

Tomasz Komenda nadal boryka się z trudnościami

Życie Tomasza Komendy wchodziło na odpowiednie tory, gdy poznał swoją ukochaną, Annę Walter. Niedługo po ogłoszeniu związku para potwierdziła, że spodziewa się potomka, a 30 listopada 2020 roku na świat przyszedł owoc ich miłości - Filip. Wydawało się, że Tomasz Komenda nareszcie odnalazł szczęście i zasłużony szacunek. Niestety, jego radość nie trwała długo.

Narzeczona Tomasza Komendy wyznała serwisowi Pudelek, że związek z mężczyzną dobiegł końca niedługo po narodzinach ich syna, Filipa.

- Niestety to prawda. Tomek odszedł od rodziny w lipcu zeszłego roku… - wyznała Anna Walter.

Obecnie najważniejszą wartością kobiety jest jej trójka dzieci, dwójka z poprzedniego związku i syn Tomasza Komendy. Anna Walter niechętnie wspomina związek z mężczyzną. Wygląda na to, że na wielki powrót nie ma szans, ponieważ jak przyznała, długo walczyła o rodzinę, ale bezskutecznie. Teraz stawia szczęście swoje oraz dzieci na pierwszym miejscu.

- Jeszcze do niedawna walczyłam o naszą rodzinę, ale teraz najważniejsi są dla mnie moi synowie i moje zdrowie - mówiła dla Pudelka.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Łzy same napływają do oczu, mamy zwiastun filmu o Ani Przybylskiej. Ujawniono nieznane materiały

  2. Zalana łzami gwiazda TVN przekazała pilną wiadomość ws. chorego na raka synka

  3. Ciężko uwierzyć, co nagle pojawiło się na profilu Beaty Kozidrak. Fani nie mieli pojęcia, co zamierza

Źródło: Jastrząb Post