Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tomasz Komenda

Tomasz Komenda

Tomasz Komenda spędził 18 lat w więzieniu za zabójstwo, którego nie popełnił.

Tomasz Komenda
26.04.2024 09:55 Kto będzie zarządzał majątkiem Komendy? To stanie się jego pieniędzmi

Śmierć Tomasza Komendy wstrząsnęła całą Polską. Wielu zastanawia się, co teraz stanie się z milionami, które otrzymał w zadośćuczynieniu. Wiemy, kto będzie dbał o jego fortunę.

Agata Kulesza, Tomasz Komenda
05.04.2024 10:23 Kulesza zagrała w filmie o Komendzie. Po śmierci niesłusznie skazanego zadzwoniła do jego matki. Wiemy, o czym rozmawiały!

Agata Kulesza po raz pierwszy zabrała głos od czasu śmierci Tomasza Komendy. Przed laty wcieliła się w jego matkę w filmowej produkcji. Po dramatycznych wiadomościach skontaktowała się z panią Teresą. O czym rozmawiały? Aktorka bardzo przeżyła marny los 46-latka.

Tomasz Komenda
04.04.2024 18:40 Zagadka tajemniczych inicjałów na grobie Komendy rozwiązana. Po czasie odkryto pod szarfą coś jeszcze

Śmierć Tomasza Komendy poruszyła całą Polskę. Po jakimś czasie odkryto zagadkowe inicjały na jego grobie. Teraz wreszcie udało się ustalić, o kogo dokładnie chodzi.

Tomasz Komenda
29.03.2024 16:12 Odwiedzili grób Komendy przed Wielkanocą. To, co ktoś zostawił, budzi skrajne emocje. I jeszcze ten napis…

Historia Tomasza Komendy zakończyła się nieszczęśliwym finałem. Niesłusznie osądzony mężczyzna został skazany na 25 lat więzienia. Po opuszczeniu zakładu karnego nie nacieszył się wolnością. Zmarł w wieku 46 lat. Miesiąc po pogrzebie na jego grobie pojawił się tajemniczy napis.

Tomasz Komenda
27.03.2024 16:28 Tomasz Komenda nie zazna spokoju nawet po śmierci... To jeszcze nie jest koniec jego tragicznej historii

Śmierć Tomasza Komendy wstrząsnęła całą Polską. Teraz na jaw wychodzą kolejne przykre fakty. Okazuje się, że jego sprawa jeszcze nie dobiegła końca. 

Tomasz Komenda
15.03.2024 08:38 Mistrz ceremonii o pogrzebie Tomasza Komendy. Pierwszy raz musiał zrobić coś takiego

Tomasz Komenda spoczywa na cmentarzu komunalnym we Wrocławiu. Uroczystość pogrzebowa miała charakter świecki i była przewodzona przez mistrza ceremonii. Wkrótce po ceremonii jej prowadzący wyjawił jej szczegóły.

Tomasz Komenda
06.03.2024 20:19 Kilka dni po pogrzebie, a na grobie Komendy takie rzeczy. Rodzina nie mogła postąpić inaczej

Tomasz Komenda został pochowany 26 lutego. Jak dziś wygląda jego grób? Z miejsca pochówku zniknął kluczowy element.

Tomasz Komenda
05.03.2024 14:17 Ojciec pożegnał Tomasza Komendę. Wcześniej nikt o nim nie wspominał

Pogrzeb Tomasza Komendy odbył się w poniedziałek, 26 lutego. Na wrocławskim cmentarzu pożegnał go tłum żałobników, rodzina oraz mistrz ceremonii. Serce ściska na widok tego co pozostawili po sobie bliscy. Po tygodniu od wydarzenia wiadomo, jak pożegnał go ojciec.

Tomasz Komenda, Anna Walter
04.03.2024 19:05 Wydało się, jak Tomasz Komenda traktował dzieci Anny Walter. O wszystkim powiedziała w wywiadzie

Tomasz Komenda po wyjściu z więzienia doczekał się syna. Niestety związek jego i Anny Walter nie przetrwał. Kobieta zdradziła, jaki był dla jej dzieci z pierwszego małżeństwa. Co powiedziała?

Tomasz Komenda
04.03.2024 17:22 Nie tylko Komenda. Jego historia też wywołuje dreszcze. Spędził lata w więzieniu za zbrodnię, której nie popełnił

Zawsze istnieje zagrożenie, że wymiar sprawiedliwości może się pomylić. Zdarzają się takie sytuacje, przez które niewinni ludzie odsiadują niesłusznie karę. Taki przypadek spotkał nie tylko Tomasza Komendę, a również Czesława Kowalczyka. Jego historia jest dramatyczna.

Tomasz Komenda
04.03.2024 12:18 Rodzina Komendy przed pogrzebem wysłała dwa listy. Organizator ujawnia. Nie tak miało wyglądać ostatnie pożegnanie

W poniedziałek, 26 lutego, odbyło się ostatnie pożegnanie Tomasza Komendy. Mężczyzna spędził długie lata w zakładzie karnym za zbrodnię, której nie popełnił. Jego pogrzeb miał charakter świecki, a mistrz ceremonii zdradził szczegóły przebiegu wydarzenia. Rodzina zmarłego wysłała dwa listy.

Tomasz Komenda
03.03.2024 10:27 Mistrz ceremonii ujawnia szczegóły pogrzebu Komendy. Rodzina w ostatniej chwili podjęła zaskakującą decyzję

Pogrzeb Tomasza Komendy odbył się 26 lutego. Został pochowany w obrządku świeckim. Mistrz ceremonii zdradził szczegóły. O co poprosiła go rodzina przed rozpoczęciem ceremonii? Wszystko w ostatniej chwili. 

Tomasz Komenda
03.03.2024 09:20 Brat Tomasza Komendy przerywa milczenie w sprawie spadku. Gerard wprost o majątku brata

Wielu zastanawia się, co się stanie z majątkiem Tomasza Komendy po jego śmierci. Do kogo trafi spadek? Brat zmarłego wypowiedział się w tym temacie. 

Tomasz Komenda
02.03.2024 19:09 Ostatni SMS Tomka Komendy ujawniony. Lawina zła spowodowała, że to napisał

Tomasz Komenda zmarł po długiej walce z rakiem. Jego ostatnie lata życia po wyjściu z więzienia są jednak okryte ponurą tajemnicą. Jak brzmiał ostatni SMS, jaki przesłał do bliskiej znajomej? Właśnie ujawniono, co wyznał na koniec.

Tomasz Komenda
02.03.2024 14:43 Tylko u nas: Komenda mógł się jeszcze uratować? Lekarz wskazał winnych tragedii. Przejmujące słowa

Tomasz Komenda zmarł 21 lutego po walce z nowotworem. Jego historia mogła wyglądać zupełnie inaczej. Tylko u nas lekarz komentuje jego walkę z chorobą. Są osoby winne wielkiej tragedii, jaka go spotkała.

Tomasz Komenda
02.03.2024 08:59 Tylko u nas: Komenda walczył nie tylko z rakiem. Biegły sądowy ujawnia nowe fakty

Tomasz Komenda zmarł 21 lutego. Historię niesłusznie skazanego mężczyzny przez lata śledzili Polacy. Po wyjściu z więzienie długo nie nacieszył się wolnością i szczęściem. Tylko u nas biegły sądowy o przypadku Tomasza Komendy. Czy mógł się uratować?

Lech Kaczyński i Tomasz Komenda, fot. KAPiF
29.02.2024 21:14 Tak wywinęli się prawu i karze winni gehenny Komendy. Co wspólnego z dramatem miał Kaczyński?

Tomasz Komenda został niesłusznie oskarżony o dokonanie zbrodni w Miłoszycach i osadzony w więzieniu, gdzie spędził 18 lat swojego życia. Jaką rolę w skazaniu mężczyzny odegrał Lech Kaczyński? Jak z odpowiedzialności wywinęli się winni oskarżenia?

Tomasz Komenda
29.02.2024 12:47 Tomasz Komenda chciał sam odebrać sobie życie. Wstrząsające wyznanie. Słowa matki łamią serce

Kilka dni temu odbył się pogrzeb Tomasza Komendy. Śmierć niesłusznie oskarżonego przed laty mężczyzny była szokiem dla społeczeństwa. Na jaw wyszło wstrząsające wyznanie, dotyczące tego, jak chciał odebrać sobie życie.

Tomasz Komemda
29.02.2024 11:08 Zaskakująca decyzja Tomasza Komendy ws. domu. Aż trudno uwierzyć w to, co zrobił

Tomasz Komenda zmarł 21 lutego 2024 roku. Jego śmierć wstrząsnęła Polakami. Na jaw wyszło, jaką decyzję podjął były więzień w związku z mieszkaniem. Nikt się tego nie spodziewał. Szczegóły.

Tomasz Komenda, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/East News
28.02.2024 22:23 Niesamowite, co zrobił bank dla Tomasza Komendy. Niecodzienna sytuacja w trosce o najbliższych

Tomasz Komenda spędził w więzieniu 18 lat swojego życia. Gdy wyszedł na wolność, udało mu się uzyskać kilkunastomilionowe odszkodowanie. Niebywałe, co ze względu na jego bliskich zrobił bank.

Tomasz Komenda, fot. PIOTR GRZYBOWSKI/East News, Facebook/Medfemina - Centrum Medyczne
28.02.2024 19:09 Jak Tomasz Komenda mógł to zrobić synowi? Aż ciężko uwierzyć, na co skazał własne dziecko

Tomasz Komenda, według słów swojej niedoszłej małżonki Anny Walter, bardzo zmienił się, gdy jego konto zasiliły pieniądze z zadośćuczynienia i odszkodowania za pobyt w więzieniu. Kobieta wyjawiła, świadkiem jakich scen musiał być jego syn Filip.

Tomasz Komenda
28.02.2024 12:27 Tak zmusili Tomka Komendę, żeby przyznał się do zbrodni, której nie popełnił. Ujawniono szokujące kulisy

Śmierć Tomasza Komendy wstrząsnęła Polską. Jego życie było okupowane cierpieniem i wielką niesprawiedliwością. Właśnie ujawniono, jakie metody były stosowane, aby Tomasz Komenda przyznał się do zbrodni, której nie popełnił. Szczegóły są szokujące. 

Tomasz Komenda
28.02.2024 08:42 Anna Walter ujawnia, co Tomasz Komenda kupił za pieniądze z odszkodowania. Co ze spadkiem?

Tomasz Komenda po uzyskaniu uniewinnienia wyszedł na wolność z wielomilionowym odszkodowaniem i zadośćuczynieniem od państwa. Chciał rozpocząć spokojne życie u boku Anny Walter, z którą doczekał się syna. Choroba pokrzyżowała mu plany. Była partnerka opowiedziała, co działo się z ogromną fortuną.

Tomasz Komenda, fot. AKPA; KAPiF
27.02.2024 22:37 Grób Tomasza Komendy. Tak wygląda miejsce jego spoczynku zaledwie dobę po pogrzebie

Tragiczną historią Tomasza Komendy żyła cała Polska. Opowieść o niesprawiedliwości losu zakończyła się śmiercią mężczyzny, który zmagał się z nowotworem. W poniedziałek został pochowany w swoim rodzinnym Wrocławiu.

Tomasz Komenda
27.02.2024 14:40 Komenda dziękował papieżowi za wyjście z więzienia, ale pogrzeb miał świecki. Już wiadomo, skąd taka decyzja rodziny

Tomasz Komenda zmarł w wieku 46 lat. Wiadomo że w przeszłości niesłusznie skazany dziękował papieżowi Janowi Pawłowi II za to, że został oczyszczony z zarzutów. Jego ceremonii pogrzebowej nie poprowadził jednak żaden duchowny. Dlaczego tak się stało?

Tomasz Komenda
26.02.2024 21:43 Po pogrzebie Komendy wystosowano wyjaśnienie. Widok przy trumnie zaskoczył żałobników

Tomasz Komenda został dziś pochowany we Wrocławiu. Podczas pogrzebu nie obyło się bez zadziwiających scen. Co działo się podczas ceremonii? Teraz pojawiły się wyjaśnienia.

List na pogrzebie Tomasza Komendy
26.02.2024 17:38 Na pogrzebie odczytano list od Tomasza Komendy. Zostawił przesłanie. Matce mogło pęknąć serce po tych słowach

Pogrzeb Tomasza Komendy odbył się 26 lutego. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy. Przed śmiercią napisał do nich krótki list. Odczytano go w dniu pogrzebu. Po tych słowach matce mogło pęknąć serce. 

Tomasz Komenda
26.02.2024 16:17 Tomasz Komenda myślał, że pokona chorobę. Na pogrzebie przekazali, jakie miał plany

Tomasz Komenda został dziś pochowany na cmentarzu we Wrocławiu. Co wydarzyło się podczas ceremonii? Na pogrzebie ujawniono, jakie plany miał Tomek, te wiadomości łamią serce.