Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Matka Tomasza Komendy zwróciła się z pilnym publicznym apelem. Teraz tylko to jej pozostało
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 22.02.2024 10:36

Matka Tomasza Komendy zwróciła się z pilnym publicznym apelem. Teraz tylko to jej pozostało

Tomasz Komenda
Matka Tomasza Komendy zwróciła się z apelem do mediów, fot. KAPiF/Kadr z:"Uwaga!", TVN

Tomasz Komenda nie żyje. Smutne wieści przekazano w środę, 21 lutego, na antenie TVN24. Media skontaktowały się z rodziną niesłusznie oskarżonego 46-latka. Matka mężczyzny opowiedziała o swoim samopoczuciu. Ma tylko jedną prośbę w związku z przeżywaną tragedią.

Relacje Tomasza Komendy z matką

Historia Tomasza Komendy przez lata spędzała sen z oczu polskim organom sprawiedliwości oraz rodzinie mężczyzny. Długo walczono o jego ułaskawienie, a o przejściach osądzonego powstała nawet filmowa produkcja. Ostatecznie w 2018 roku usłyszał on ułaskawienie przez Sąd Najwyższy.

46-latek na wolności nie mógł zaznać spokoju. Media interesowały się każdym aspektem jego prywatnego życia, w tym relacji z rodziną. Te znacznie się pogorszyły po opuszczeniu więzienia. Najbardziej ucierpiała jego więź z matką.

Tomek w ogóle się już do nas nie odzywa. Udaje, że nas nie zna. Nie chce mieć z nami nic wspólnego. Z całą rodziną Klemańskich. […] Któregoś dnia Tomek bez słowa zostawił klucz na komodzie. I zniknął. Więcej telefonu od nas już nie odebrał – mówiła pani Teresa w wywiadzie dla Onetu.

Wiadomość o śmierci mężczyzny była ogromnym szokiem. Jak z odejściem Tomasza Komedy radzi sobie jego matka?

Kto odziedziczy miliony po Tomaszu Komendzie? Najbliżsi mogą być rozczarowani Pogrzeb Tomasza Komendy. Komunikat brata łamie serce. Podał wszystkie szczegóły

Matka Tomasza Komendy o śmierci syna

Niesłusznie osadzony mężczyzna odszedł w środowy poranek. W ostatnim czasie zmagał się z chorobą nowotworową. Głośno mówił o poddawaniu się leczeniu oraz walce o zdrowie. Niestety Grzegorz Głuszak, dziennikarz “Uwagi!” i “Superwizjera”, na antenie przekazał wieści o odejściu 46-latka.

Portal salon24.pl skontaktował się z rodziną Tomasza Komendy. Matka zmarłego nie kryła emocji, tym bardziej że przed odejściem doszło do zaskakującego gestu pomiędzy bliskimi. Słowa seniorki ściskają za serce.

To dla mnie i całej rodziny straszny czas. […] z jego śmiercią nie pogodzę się nigdy - wyznała.

Matka Tomasza Komendy z apelem do mediów. Prosi o jedną rzecz

Po ogłoszeniu wiadomości o śmierci Tomasza Komendy jego bliscy rozpoczęli przygotowania do ostatniego pożegnania. Już teraz wiadomo, że pogrzeb 46-latka odbędzie się w poniedziałek, 26 lutego. Pod informacyjnym postem jego brata co chwilę pojawiają się nowe słowa kondolencji.

Przez lata żyliśmy historią niesłusznie skazanego za zabójstwo mężczyzny, również po uniewinnieniu. Nic więc dziwnego, że jego śmierć poruszyła internautów, którzy z pewnością będą chcieli oddać mu ostatni hołd po ciężkim życiu.

Matka Tomasza Komendy w rozmowie z mediami apelowała jednak o zachowanie spokoju. Dla jej bliskich jest to szczególnie trudny okres. Jeszcze nie tak dawno 46-latek był widziany publicznie. Nikt nie przypuszczał, że jego historia będzie miała taki finał.

Tomasz Komenda
Matka Tomasza Komendy zwróciła się z apelem do mediów, fot. Kadr z "Uwaga!", TVN
Tomasz Komenda
Matka Tomasza Komendy zwróciła się z apelem do mediów, fot. KAPiF
Tomasz Komenda, fot. KAPiF
Matka Tomasza Komendy zwróciła się z apelem do mediów, fot. KAPiF
Tomasz Komenda, fot. KAPiF
Matka Tomasza Komendy zwróciła się z apelem do mediów, fot. KAPiF

Źródło: salon24.pl