Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Oświeciński pokazał córkę, tak ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Posypały się komentarze
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 23.05.2023 16:19

Tomasz Oświeciński pokazał córkę, tak ubrała się na egzamin ósmoklasisty. Posypały się komentarze

Tomasz Oświeciński
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Tomasz Oświeciński, gwiazdor takich seriali, jak „M jak miłość” czy „Dzielnica strachu”, spełnia się także jako ojciec. Dziś jego córka zdaje egzamin ósmoklasisty, a dumny tata pokazał ją w mediach społecznościowych. Nastolatka wybrała bardzo oryginalny strój.

Maja Oświecińska poszła w ślady taty. Dziewczynkę można już zobaczyć w niejednym znanym polskim serialu. Dziś jednak najważniejsze są dla niej kwestie związane z nauką.

Tomasz Oświeciński: córka, rodzina

Oświeciński w przeszłości robił karierę zawodnika MMA, jednak Polacy najlepiej znają go z seriali. W show-biznesie działa od ponad 10 lat. W „M jak miłość” wcielał się w Andrzeja Lisieckiego, w serii „Pitbull” Patryka Vegi zobaczyliśmy go w roli Marcina „Stracha” Opałki. Ostatnio możemy go też oglądać w „Dzielnicy strachu” i „Pierwszej miłości”.

Jego córka Maja do tej pory zagrała w „Na Wspólnej” jako Julia Nowak i w „Pierwszej miłości” jako Stanisława. Pojawiła się też w obsadzie produkcji „Kobiety Mafii”. Dziś realizuje rolę pilnej uczennicy.

Mąż Anny Ilczuk z "Pierwszej miłości" to znany aktor. Widzowie znają go m.in. ze "Świata według Kiepskich"

Córka Tomasza Oświecińskiego zdaje egzamin ósmoklasisty

Maja Oświecińska urodziła się 19 sierpnia 2009 roku. Jest owocem miłości Tomasza i Aleksandry. Para kilka lat temu przechodziła poważny kryzys: doszło nawet do rozwodu, jednak z czasem miłość wygrała i od kilku lat rodzina znów jest w komplecie.

Dziś aktor pochwalił się córeczką, przed którą stoi edukacyjne wyzwanie. Sama nastolatka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się niezwykle elegancką egzaminacyjną stylizacją. Założyła długie, proste czarne spodnie o rozszerzanych nogawkach i czarne szpilki z noskiem w szpic. Na górę wybrała koronkową, białą bluzeczkę oraz koszulę, którą zawiązała w talii, co dodało całości mocnego pazura.

No i nadszedł ten dzień. Pierwszy egzamin 8-klasisty. Czy jestem zdenerwowana? Raczej nie. Mimo że jestem na edukacji domowej, miałam świetnych nauczycieli do pomocy. […] A Wam kochani rówieśnicy życzę spokoju i połamania pióra – podpisała wpis nastolatka.

Tomasz Oświeciński pokazał córkę Maję

Dziś rozpoczyna się egzamin ósmoklasisty. Wszystkim dzieciakom, w tym mojej Majci życzę powodzenia i połamania pióra napisał Tomasz na Instagramie, co spotkało się z żywą reakcją internautów i znajomych z branży.

„Powodzenia dla Majki” napisała Agnieszka Mrozińska. „Powodzenia Maja!” dodała Kasia Kołeczek. „Moje dziecko też zdaje. Trzymamy kciuki. I zapewne rodzice mają większy stres niż dzieci”, „Powodzenia dla Majci, mojego syna i chrześniaka oraz wszystkich innych ósmoklasistów” życzyli fani.

Zobacz zdjęcia:

Tomasz Oświeciński
Tomasz Oświeciński, fot. Pawel Wodzynski/East News