Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas: Roksana Węgiel o przygodzie z aktorstwem. W jakiej roli chciałaby się spełnić?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.07.2023 18:30

Tylko u nas: Roksana Węgiel o przygodzie z aktorstwem. W jakiej roli chciałaby się spełnić?

Roksana Węgiel o przygodzie z aktorstwem, fot. swiatgwiazd.pl
Roksana Węgiel o przygodzie z aktorstwem, fot. swiatgwiazd.pl

Roksana Węgiel użyczyła głosu głównej bohaterce animacji “Mavka i strażnicy lasu” oraz nagrała piosenkę promującą film. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedziała o swojej przygodzie z aktorstwem oraz zdradziła, w jakiej roli mogłaby się świetnie odnaleźć.

Roksana Węgiel w filmie "Mavka i strażnicy lasu"

Roksana Węgiel zaangażowała się w produkcję dubbingu do ukraińskiego filmu animowanego “Mavka i strażnicy lasu”. Piosenkarka podłożyła głos pod postać głównej bohaterki; nagrała również piosenkę promującą obraz na polskich ekranach. W rozmowie ze Światem Gwiazd wokalistka zaznaczyła, że praca przy nim była bardzo satysfakcjonująca.

Uwielbiam filmy, na których mogę się wzruszyć, a tutaj przy nagrywaniu dubbingu płakałam trzy razy, więc to o czymś świadczy - wyznała artystka.

Poznaliśmy okoliczności śmierci Sinéad O'Connor. Policja właśnie wydała oświadczenie, są pewni jednego

Roksana Węgiel o roli, którą chciałaby zagrać

“Mavka i strażnicy lasu” to już trzeci film, w którym swojego głosu użyczyła Roksana Węgiel. Wcześniej mogliśmy ją usłyszeć w roli Lucy w “Hotelu Transylwania 3” oraz głównej bohaterki “Tajemniczego ogrodu” z 2020 r.

Czy gwiazda zechciałaby spróbować swoich sił również w tradycyjnym aktorstwie? Jak wyznała w rozmowie ze Światem Gwiazd, bardzo chętnie przyjęłaby propozycję wcielenia się w postać Mavki w wersji live-action!

Roksana Węgiel w nowej roli?

Tak, totalnie, bo Mavka w wersji „ludzkiej” w pewnym momencie historii przechodzi ze „świata lasu” do „świata normalnych ludzi”. Szczerze mówiąc, gdy zobaczyłam ją w wersji „ludzkiej”, uznałam, że jest bardzo do mnie podobna. Widzę tutaj duże podobieństwo – brązowe włosy, takie jak mam teraz, brązowe oczy. Także totalnie jestem za - nie kryła entuzjazmu Roksana Węgiel.

Choć aktorka przyznała, że filmy ogląda rzadko z powodu braku czasu, bardzo ceni animacje, zwłaszcza te, z “życiowym” przesłaniem. Gwiazda orzekła, że tego rodzaju obrazem jest właśnie “Mavka i strażnicy lasu” i poleciła go zarówno najmłodszej jak i dorosłej widowni.

Zobacz zdjęcia:

Roksana Węgiel 1.png
Roksana Węgiel na premierze filmu “Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel 2.png
Roksana Węgiel na premierze filmu “Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF
Roksana Węgiel.png
Roksana Węgiel na premierze filmu “Mavka i strażnicy lasu”, fot. KAPiF