Swiatgwiazd.pl
Krzysztof Krawczyk z żoną

TRICOLORS/East News

Upubliczniono jeden z listów miłosnych Krzysztofa Krawczyka do Ewy. Znamy jego treść

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk odszedł nagle w Wielkanocny Poniedziałek 5 kwietnia. Przez ponad 30 lat u jego boku trwała ukochana żona Ewa. Niedawno do sieci trafiła treść listu, jaki piosenkarz napisał niegdyś do wybranki serca. W ciepłych słowach Krzysztof Krawczy

  • Krzysztof Krawczyk spędził z Ewą ponad 3 dekady

  • Będąc jeszcze w USA, pisał do przyszłej żony miłosne listy

  • Ich uczucie trwało do samego końca

Nagła śmierć Krzysztofa Krawczyka wstrząsnęła polskim show-biznesem. W to, co się wydarzyło, nie mogli uwierzyć fani twórczości piosenkarza i przede wszystkim osoby z jego najbliższego otoczenia, w tym żona Ewa. To bez niej już ponad 30 lat temu Krzysztof Krawczyk nie wyobrażał sobie życia. Udowadnia to list, jaki legendarny artysta napisał do wybranki serca jeszcze podczas pobytu w Chicago.

Wzruszający list Krzysztofa Krawczyka do żony

Krzysztof Krawczyk był żonaty trzykrotnie. Pierwszą wybranką artysty była Grażyna Adamus, drugą Halina Żytkowiak, która współpracowała z zespołem Trubadurzy. Oba związki małżeńskie rozpadły się jednak w latach 70 ubiegłego wieku.

Dwie małżeńskie relacje nie zraziły Krzysztofa Krawczyka, który postanowił spróbować szczęścia w miłości ponownie w latach 80. To wtedy poznał Ewę Krawczyk - para pobrała się w 1985 roku i trwała u swego boku do ostatnich dni życia artysty. Co warto zaznaczyć, ponieważ małżeństwo zawarte w Stanach Zjednoczonych było w Polsce nieważne, Krawczykowie pobrali się w ojczyźnie jeszcze dwukrotnie (biorąc najpierw ślub cywilny, a później kościelny).

Miłość tej pary zaczęła kształtować się w czasach pobytu Krzysztofa Krawczyka w Stanach Zjednoczonych. W Chicago istniał wówczas bar Cisza Leśna, w którym oboje pracowali. Muzyk występował dla odwiedzających lokal gości; Ewa natomiast była kelnerką.

To właśnie w tym barze powstał jeden z miłosnych listów, jakie wokalista ułożył dla przyszłej żony. Media podają, że jego treść została zapisana na barowej serwetce. Pamiątka wpadła w ręce małżonków, gdy porządkowali prywatne archiwum, przygotowując materiały mające wspomóc realizację filmu biograficznego poświęconemu życiu Krzysztofa Krawczyka. Treść listu ujrzała światło dzienne pod koniec 2020 roku.

W paru zdaniach wokalista zapewniał przyszłą panią Krawczyk o swoim uczuciu. Jednocześnie Krzysztof Krawczyk wyraził zmartwienie o przyszłość, do czego skłoniły go zapewne wcześniejsze życiowe doświadczenia. 

- Słodka moja! Chciałbym Cię zapewnić, że wszystkie moje myśli są poświęcone Nam! Są one przeważnie bardzo słodkie, choć czasami (tak zwykle po prostu) martwię się - bo znam życie. Pamiętaj, jestem w Tobie i po Twojej stronie. Kocham cię! - napisał do żony piosenkarz.

Miłość aż po grób

Krzysztof Krawczyk lubił wspominać o żonie praktycznie przy każdej nadarzającej się okazji. Dowodem tego są wpisy na oficjalnym profilu artysty na Facebooku. Na krótko przed śmiercią piosenkarz zachorował na COVID-19. Na początku kwietnia wrócił jednak do domu ze szpitala, o czym nie omieszkał powiadomić internautów. I w tej informacji nie zabrakło odniesienia do małżonki - Krawczyk był szczęśliwy z ponownego połączenia ich serc.

- Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi - czytamy w social mediach.

Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi.Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę,nie dajmy się wirusowi!

Opublikowany przez Krzysztof Krawczyk Sobota, 3 kwietnia 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • (https://swiatgwiazd.pl/jednej-pary-moze-zabraknac-na-parkiecie-dance-dance-dance-powodem-koronawirus-kk-080421 "Jednej pary może zabraknąć na parkiecie "Dance Dance Dance"")

  • Z TVN do TVP. Prezenter właśnie poinformował o przejściu do konkurencji

  • (https://swiatgwiazd.pl/corka-solejukow-z-rancza-ma-juz-24-lata-i-zachwyca-uroda-kk-080421 "Córka Solejuków z "Rancza" ma już 24 lata i zachwyca urodą")

Źródło: Plejada, Facebook

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >