Swiatgwiazd.pl
Kadr z serialu "Ranczo"

Kadr z serialu "Ranczo"; screen youtube.com/Wiadomości

Córka Solejuków z "Rancza" ma już 24 lata i zachwyca urodą

8 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Przez lata młoda bohaterka “Rancza" zmieniła się nie do poznania. Serialowa córka Solejuków jest dziś dorosłą, piękną kobietą i niektórym może sprawić trudność rozpoznanie w niej dziewczynki w warkoczach sprzed lat. O spek

  • Młoda gwiazda serialu “Ranczo” wyrosła na piękną kobietę

  • Anna Stępień wrzuca dużo zdjęć w social mediach, dzięki czemu fani mogą zobaczyć jej metamorfozę

  • Serialowa Kaśka obecnie zdobywa wykształcenie niezwiązane z aktorstwem

  • Inny bohater serialu “Ranczo” dziś walczy o zdrowie i życie z poważną chorobą onkologiczną

“Ranczo” to produkcja, która bawiła i wzruszała do łez w latach 2006 i 2009 oraz 2011 i 2016. Llosy mieszkańców miejscowości Wilkowyje gromadziły przed telewizorami tłumy fanów, obecnie serial jest dostępny dla subskrybentów platformy Netflix. Sukces “Rancza” to w dużej mierze starania aktorów - nie tylko tych odtwarzających pierwszoplanowe role (Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski), ale i tych, którzy pojawiali się na ekranie sporadycznie bądź nieregularnie.

Jak dziś wygląda młoda gwiazda serialu “Ranczo”? Anna Stępień wyrosła na prawdziwą piękność

“Ranczo” z pewnością nie byłoby kompletne bez wątku rodziny Solejuków. Kazimiera i Maciej Solejukowie (w tych rolach Katarzyna Żak i Sylwester Maciejewski) mieli niezwykle liczną, fikcyjną rodzinę (siedmioro dzieci) - należała do niej również serialowa Kaśka.

Telewidzowie zapamiętali Annę Stępień właśnie z roli młodej Kaśki, córki Solejuków - występując w produkcji młoda gwiazda “Rancza” miała dziewięć lat. W świadomości wielu fanów Anna Stępień figuruje jako dziewczynka z dwoma długimi warkoczami i rozwianą grzywką. Podczas gdy czas rzeczywiście nie zmienił pewnych rzeczy, na przykład bujnej fryzury aktorki, inne należą już jedynie do wspomnień.

Dziś bohaterka serialu “Ranczo” ma w rzeczywistości 24 lata. Anna Stępień prowadzi konto na Instagramie, dzięki któremu fani mogą na bieżąco dowiadywać się, co słychać u młodej aktorki. Profil wypełniają przede wszystkim osobiste zdjęcia i wspomnienia z minionych dni.

Anna Stępień chętnie dzieli się fotografiami z zagranicznych podróży, w ubiegłym roku odwiedziła Włochy. Pokazuje również zdjęcia z przyjaciółmi i bardziej artystyczne ujęcia. Jedna z publikacji sugeruje, że Anna Stępień lubi w wolnych chwilach czytać poezję. Internetowy zakątek serialowej “Kaśki” zrzesza obecnie grono ponad 2 tys. obserwatorów.

Po serialowej Kaśce z “Rancza” pozostało tak naprawdę niewiele. Anna Stępień wydoroślała i zachwyca dziś urodą. Charakterystyczne pozostały jednak długie, brązowe włosy, którym gwiazda serialu dziś pozwala fruwać swobodnie na wietrze.

Wiadomo również, że Anna Stępień nie związała przyszłości z aktorstwem. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej agencji Skene, 24-latka co prawda brała udział w dwóch warsztatach teatralnych w jednym z częstochowskich teatrów, lecz drogą edukacji postawiła na coś zupełnie innego. Obecnie młoda gwiazda “Rancza” studiuje w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Przykre wieści od innego gwiazdora serialu. Aktor walczy o zdrowie z poważną chorobą

Podczas gdy Anna Stępień dopiero rozpoczyna karierę i życie zawodowe, inny gwiazdor serialu “Ranczo”, Stanisław Pąk, ma już wiele podobnych doświadczeń na swoim koncie. Niestety do mediów dotarły ostatnio niezwykle przykre wieści - znany z licznych ról drugoplanowych aktor (w tym także z “M jak Miłość” czy “Ojciec Mateusz”) zmaga się z poważną chorobą onkologiczną.

W 2016 roku Stanisław Pąk usłyszał diagnozę “rak prostaty”. Od tamtej pory choroba rozprzestrzeniła się w jego ciele - on i jego bliscy się jednak nie poddają. W ostatnim czasie o pomoc dla aktora zaapelowała jego małżonka, Danuta. Drugoplanowe role w filmach i serialach nie są w stanie zapewnić aktorowi dostępu do terapii, której obecnie ogromnie potrzebuje. Potrzebna do wdrożenia leczenia kwota to 25 tys. złotych - małżonkowie zwrócili się w tej sprawie o pomoc do internautów (zbiórka dostępna >tutaj<). Co warto podkreślić, cel zbiórki już prawie został osiągnięty (więcej na temat sytuacji Stanisława Pąka >tutaj<).

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, WP, Skene, Plotek

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >