Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Vanessa Rojewska zdradza, co łączy ją z Adamem Zdrójkowskim. "Nie ma w tym nic dziwnego"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 06.05.2023 11:19

Vanessa Rojewska zdradza, co łączy ją z Adamem Zdrójkowskim. "Nie ma w tym nic dziwnego"

Vanessa Rojewska
fot. KAPiF

Jeżeli jeszcze nigdy nie słyszeliście tego nazwiska, niedługo z pewnością ulegnie to zmianie. Vanessa Rojewska to początkująca aktorka i prężnie działająca influencerka, która już teraz może pochwalić się wieloma sukcesami na swoim koncie. Dodatkowo niedawno media spekulowały na temat jej rzekomej relacji z Adamem Zdrójkowskim. Tylko nam zdradziła, co tak naprawdę łączy ją z młodym aktorem.

Vanessa jest niezwykle rozpoznawalna w social mediach, przede wszystkim na TikToku, bez wahania można zaliczyć ją do czołówki polskich twórców. Fani kina i świata mody wiedzą jednak, że to niejedyne miejsce, gdzie można spotkać dziewczynę.

Kim jest Vanessa Rojewska?

16-latka nie próżnuje i już w tak młodym wieku stara się spełniać na wielu polach zawodowych. Mogliśmy zobaczyć ją w rolach epizodycznych w takich produkcjach jak “Futro z misia”, “The End”, “Święta inaczej”, czy netfliksowym serialu “Dziewczyna i kosmonauta”. Internauci jednak o wiele lepiej znają ją z ról, w jakie wciela się na swoim TikToku, gdzie wraz ze znajomymi z grupy 6IXTEEN zajmują się odgrywaniem zabawnych scen i historii.

– Praca na planie filmowym była dla mnie nowością i swego rodzaju sprawdzianem. Poczułam wtedy, że ten rodzaj aktorstwa różni się od tego, który uprawiam na TikToku. Jednak aktorstwo w każdym wydaniu jest fascynujące, ponieważ stawia zupełnie różne wyzwania – powiedziała w rozmowie z naszym portalem Vanessa Rojewska.

Aktorstwo to nie jest jednak jedyne zajęcie przedsiębiorczej nastolatki. Pracę na planie filmowym i działalność w social mediach łączy z modelingiem oraz nauką w szkole średniej.

– Próbę połączenia szkoły z zajęciami dodatkowymi, pasjami i pracą nazywam czasem walką, a czasami myślę, że to jednak dar, że mam w sobie tyle energii i samodyscypliny. Właśnie, gdy łączę wszystkie moje “zajawki” odczuwam największą satysfakcję i spełnienie. A więc próbuję swoich sił w aktorstwie, modelingu, social mediach, czy nawet ścieżce muzycznej, ale zdradzić więcej na temat tego projektu będę mogła dopiero za jakiś czas – wyznała nam influencerka.

Koronacja Karola III. Gdzie i kiedy oglądać? Relacja na żywo, godzina, przebieg transmisji

Vanessa Rojewska domniemaną dziewczyną Adama Zdrójkowskiego. Co tak naprawdę łączy ją z aktorem?

Jakiś czas temu o Rojewskiej zrobiło się naprawdę głośno z powodu jej zdjęć z popularnym aktorem – Adamem Zdrójkowskim. Fani natychmiast rozpoczęli spekulacje na temat domniemanego związku gwiazd, zwłaszcza że żadne z zainteresowanych nigdy nie odniosło się do plotek na temat łączącej ich relacji.

Teraz, podczas rozmowy z naszym portalem, Vanessa ujawniła, gdzie miała okazję poznać Kubę z serialu “Rodzinka.pl” i co tak naprawdę zaszło między nimi. Okazało się, że spotkali się podczas wspólnej pracy na planie filmu “Święta inaczej” i natychmiast złapali świetny kontakt. Niestety, wielu internautów może być zawiedzionych – gwiazdy łączy jedynie bliskie koleżeństwo.

– To tylko spekulacje. Adam jest moim dobrym kolegą, więc jak to ze znajomymi bywa, czasem gdzieś się razem wychodzi, spotyka w większym czy mniejszym gronie, wiem, że mogę liczyć na jego pomoc. Nie ma w tym nic dziwnego, czy nieodpowiedniego, szczególnie że ja dopiero poznaję ten świat, z którym jemu przyszło się już obyć. To zły kierunek, by przypisywać nam jakiekolwiek wzajemne uczucia – ujawnia podczas rozmowy z nami.

Vanessa Rojewska jest blisko z inną gwiazdą “Rodzinki.pl”

Adam Zdrójkowski to niejedyny aktor popularnej produkcji TVP, z którym można zobaczyć młodą influencerkę. Vanessa Rojewska jest również bliską przyjaciółką serialowej Zosi, w którą przez lata wcielała się Emilia Dankwa. Okazało się, ze bliska relacja dziewczyn rozpoczęła się od wspólnej sesji zdjęciowej.

– Zaprzyjaźniony fotograf zorganizował nam wspólną sesję, ponieważ uznał, że wizualnie będziemy wyglądać z Emilką bardzo ciekawie. Niedługo potem już wiedziałyśmy, że to nie będzie nasz ostatni wspólny projekt. To fantastyczne, kiedy widzisz się z kimś po raz pierwszy, a rozmowa idzie tak dobrze, że czujesz, jakbyś znał tę osobę

 co najmniej połowę życia – wyznała nam zachwycona nastolatka. Słuchając rozmowy z influencerką, aż ciężko uwierzyć w to, że ma ona zaledwie 16 lat i już w tak młodym wieku rozwija się na wielu polach i wypowiada z ogromną dojrzałością. Jest to jedna z cech, jaka bez wątpienia łączy ją z jej przyjaciółką i pomaga przetrwać w show-biznesie.

– Łączą nas wspólne pasje i podobne podejście do życia. Jesteśmy bardzo młode, ale mamy w sobie dojrzałość, na którą zwykle nie mogę liczyć u rówieśników. Mamy wspólne cele, a razem dążymy do ich realizacji ze zdwojoną siłą. Ani razu nie odczułam krzty rywalizacji. Dopełniamy się i uzupełniamy w wielu sytuacjach. Życzę każdemu takiej przyjaciółki jak Emilka – zachwala koleżankę po fachu Vanessa Rojewska.

Zobacz zdjęcia:

Vanessa Rojewska
fot. KAPiF
Vanessa Rojewska
fot. KAPiF