Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "W środku nie jest wesoło". Kinga Zawodnik po wielkiej metamorfozie przekazała niepokojące wieści
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 11.06.2024 06:53

"W środku nie jest wesoło". Kinga Zawodnik po wielkiej metamorfozie przekazała niepokojące wieści

Kinga Zawodnik
fot. KAPIF

Kinga Zawodnik dopiero co zarażała optymizmem, chwaląc się imponującą metamorfozą. Schudła aż 50 kilogramów. Ostatnio zaniepokoiła fanów wpisem, który zilustrowała czarno-białym zdjęciem. Co się stało?

Kim jest Kinga Zawodnik?

31-letnia Kinga Zawodnik jest odkryciem TVN Style. Widzowie poznali ją jako prowadzącą trzy formaty emitowane na kobiecym kanale – „Pierwszy raz Kingi”, „Dieta czy cud” oraz „Gadżet show”. Błyskawicznie zyskała sympatię widzów, czego potwierdzeniem jest nieustannie rosnące grono fanów w internecie.

Gwiazda plus size nigdy nie ukrywała, że marzyła o schudnięciu. Przy wzroście 175 cm ważyła 149 kilogramów. Robiła, co tylko mogła, by zrzucić zbędne kilogramy. Poddawała się różnym dietom, ćwiczeniom i zabiegom. Efekty były jednak na tyle marne, że podjęła decyzję o operacja bariatrycznej, która wiązała się ze zmniejszenim żołądka. O wszystkim na bieżąco informowała fanów:

Kochani Fanowcy. Tak, jestem po poważnej operacji … Wszystko się udało… Dziś czuję się tragicznie, ale będzie tylko lepiej … Wracam za jakiś czas i o wszystkim Wam opowiadam... I mam przeogromną prośbę: nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych, jest ich mega dużo… Jeśli chcecie podzielić się swoim wsparciem, to pod tym postem proszę. Dziękuję, że jesteście Wasza Kingusia - przekazała. 

Zawodnik schudła 50 kg! Mogła na tym zarobić miliony złotych. Co stanęło na przeszkodzie? Internauci przecierają oczy. Odchudzona Zawodnik zachwyca w stroju kąpielowym

Kinga Zawodnik o metamorfozie. Ile i jak schudła?

Kinga schudła ponad 50 kilogramów. Jej metamorfoza robi ogromne wrażenie. Dziś może pozwolić sobie na kreacje, które podkreślają jej sylwetkę zamiast ją maskować. Pytana o to, czy bała się komplikacje, jakie niesie ze sobą operacja bariatryczna, odpowiedziała:

Bałam się wszystkiego, począwszy od takich najprostszych rzeczy, że będę miała wenflon wkuty w żyłę, skończywszy na tych właśnie dramatycznych rzeczach, że przy intubacji mogą ci zęby wypaść, możesz stracić życie, możesz się nie budzić, że operacja pójdzie nie tak. Wszystkiego się bałam, ale uważam też, że do odważnych świat należy i co najważniejsze do tej operacji byłam bardzo dobrze tez przygotowana. Przeszłam szereg badań, konsultacji i prawda jest taka, że gdyby było coś nie tak, to profesor tez by się nie podjął takiej operacji, więc byłam i jestem nadal w bardzo dobrych rękach. Niczego nie żałuję i cieszę się, że podjęłam taką decyzję – wyznała Światu Gwiazd.

Gdy media obiegła wiadomość o operacji Kingi, odezwało się do niej kilka marek, które proponowały współprace za duże pieniądze. Ta jednak odmówiła reklamowania produktów i zabiegów, które jej nie spełniły jej oczekiwań:

Szczerze naprawdę mogłabym być milionerką i wzbogacić się na tej operacji bariatrycznej, miałam i mam mnóstwo różnych ofert współpracy, bardzo dobrze tez płatnych. Tylko różnica jest taka, że bardzo długo, przez całe życie pracowałam na swoje imię i nazwisko. Ja nie podpisze się pod żadnym bublem. Nie podpiszę się pod czymś, do czego nie jestem przekonana, jak już coś polecam. Nie mówię, że nie mam współprac. Mam, bardzo fajne. Nawet jedną mam kilkuletnią współpracę, z której jestem bardzo zadowolona i też mam nawet swoje produkty, których też się nie wstydzę.

Trudny czas u Kingi Zawodnik

Zawodnik jest w stałym kontakcie z fanami. Za pośrednictwem mediów społecznościowych informuje ich nie tylko o tym, co dobre. Dzieli się też mniej pozytywnymi momentami. Ostatnio zamieściła niepokojący wpis, który pozostawia szerokie pole do interpretacji. Jakby tego było mało, wyłączyła możliwość komentowania go.

Uśmiecham się, ale w środku nie jest wesoło i kolorowo … Potrzebuję trochę czasu dla siebie … – napisała na Instagramie.

Nie wiadomo, czego dotyczą przemyślenia Kingi. Jasno wskazują na nie najlepszy czas w jej życiu. Mamy nadzieję, że wkrótce znów gwiazda będzie zarażać optymizmem.

Kinga Zawodnik po utracie 50kg, fot. KAPiF
Kinga Zawodnik po metamorfozie, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik, fot. KAPIF
Kinga Zawodnik przed metamorfozą, fot. KAPIF