Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > "Płaczę z bólu". Wersow trafiła na SOR. Nie szczędzi przykrych szczegółów
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.10.2023 21:06

"Płaczę z bólu". Wersow trafiła na SOR. Nie szczędzi przykrych szczegółów

Wersow trafiła na SOR
Wersow trafiła na SOR

Wersow, czyli Weronika Sowa, miała teraz świętować premierę swojego nowego singla. Niestety influencerka zamiast tego znalazła się w szpitalu. Zdała dramatyczną relację z SOR-u.

Wersow wydała nową piosenkę z ukochanym

Wersow, czyli Weronika Sowa, obecna jest w sieci od 2013 roku. Przez dekadę udało jej się zebrać gigantyczne grono fanów. W serwisie YouTube obserwuje ją ponad 2,5 miliona osób, na TikToku – 3 miliony, a na Instagramie – grubo ponad 3,5 mln. Od 2018 do 2022 roku była członkinią tzw. Ekipy Friza, czyli influencera Karola Wiśniewskiego.

Wiśniewski szybko stał się dla niej kimś więcej i rozpad Ekipy nie zaszkodził ich relacji. 27 sierpnia 2021 para się zaręczyła, a 19 czerwca 2023 roku na świat przyszła ich córeczka Maja. Teraz Sowa miała świętować premierę nowego singla, którego nagrała z ukochanym, o tytule „Taka sama”.

Los chciał jednak zupełnie inaczej. Gwiazda internetu nagle znalazła się w szpitalu, poniżej szczegóły.

Wersow, Friz.jpg
Wersow i Friz, fot. instagram.com/frizoluszek
Tylko u nas! Wersow o ślubie z Frizem. Zdradziła wszystkie plany Tylko u nas: Wersow podjęła decyzję w sprawie chrzcin córeczki. Właśnie zdradziła nam prawdę. "Zastanawialiśmy się"

Wersow w szpitalu. Niepokojąca relacja Weroniki Sowy

Weronika Sowa w niedzielę świętowała z Frizem premierę ich nowego singla. Zamiast jednak śledzić rosnące wyświetlenia utworu „Taka sama”, zamieściła w sieci niepokojące wieści. Influencerka przekazała w mediach społecznościowych, że nie czuje się zbyt dobrze. Kolejne zdjęcie pochodziło już ze Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

Pierwsze niepokojące objawy pojawiły się wcześnie, bo już w piątek. Celebrytka sygnalizowała fanom swoje złe samopoczucie. Wyznała, że coś ją dopadło i nie może ruszyć się z łóżka. Pokazała też zdjęcie z okładem na czole, które publikujemy na końcu tego tekstu. W niedzielę było jeszcze gorzej. Co zmusiło ją do wizyty w szpitalu?

Wersow na SOR-ze

To ja wczoraj po premierze na SOR-ze. Już wiem, co mi dolega, to najważniejsze. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, jak tylko wrócę do zdrowia, to uwierzcie mi, że przygotuję coś grubego w zamian za moją mniejszą aktywność – napisała Sowa na Instagramie już po rozmowie z lekarzem.

Influencerka trafiła do szpitala, bo cierpiała na potworne bóle kręgosłupa.

Dziękuję, że pytacie, u mnie wciąż bez zmian. Kręgosłup mnie boli do takiego stopnia, że momentami płaczę z bólu, czekam na lekarza. Fizjo nic nie zdziałał niestety – relacjonowała Sowa jeszcze ze szpitala.

Dziś w mediach społecznościowych Wersow można znaleźć już nowe wpisy, dotyczące współprac reklamowych. Prawdopodobnie więc jej stan uległ w końcu poprawie.

Wersow w szpitalu.jpg
Wersow w szpitalu, fot. instagram.com/wersow
Wersow w szpitalu.jpg
Wersow w szpitalu, fot. instagram.com/wersow
Wersow.jpg
Wersow (Weronika Sowa), fot. KAPiF
Wersow.jpg
Wersow (Weronika Sowa), fot. KAPiF
Wersow.jpg
Wersow (Weronika Sowa), fot. KAPiF
Wersow.jpg
Wersow (Weronika Sowa), fot. KAPiF
Wersow.jpg
Wersow (Weronika Sowa), fot. KAPiF