Swiatgwiazd.pl > Imprezy > Wpadka podczas Konkursu Chopinowskiego emitowanego przez TVP
Weronika Dadok
Weronika Dadok 24.03.2022 09:40

Wpadka podczas Konkursu Chopinowskiego emitowanego przez TVP

TVP-logo TVP-telewizja polska sa-iberion
Własne

Podczas emisji XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina doszło do wpadki, która zostanie zapamiętana na długo, szczególnie przez wymagających słuchaczy, których ucho niestety przez jakiś czas cierpiało podczas emisji.

Wątpliwe nagłośnienie podczas Konkursu Chopinowskiego na TVP

Już w trakcie wydarzenia na stronie Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina zaczęły pojawiać się nieprzychylne komentarze.

Chodziło o nieczysty dźwięk, który był emitowany w telewizji. Złe ustawienie mikrofonu powodowało, że odbiór został wyraźnie nadszarpnięty. A słaba jakość dała się we znaki.

Obserwatorzy komentowali między innymi:

- Porażka realizacyjna TVP. Tego niestety nie da się słuchać.

Po przerwie jednak na szczęście udało się opanować przykrą sytuację, a dźwięk znacznie się poprawił. Jeden z widzów napisał, że słyszy ogromną różnicę, a pogłos nie przeszkadza już w delektowaniu się muzyką.

Wpadki techniczne mogą zdarzyć się nawet najlepszym. A Wy co myślicie?

Źródło: Plotek.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Zdumiewające, co pokazała Magda Gessler. Wszystko się nagrało, nie spodziewaliśmy się takiego widoku 2. Kacper Kuszewski nagle zniknął z "TTBZ". Niebywałe, co teraz się z nim dzieje. Wszyscy byli w błędzie 3. Czołowa gwiazda największego hitu walczy ze śmiertelną chorobą. Dramatyczny wpis w sieci. "Czas odpuścić"

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: