Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wstrząsające wyznanie gwiazdy "Dziewczyn z Dubaju". W takich warunkach żyła przez lata
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 14:52

Wstrząsające wyznanie gwiazdy "Dziewczyn z Dubaju". W takich warunkach żyła przez lata

Paulina Gałązka
Paulina Gałązka, fot. KAPiF, mat. prasowe

Gwiazda “Dziewczyn z Dubaju” Paulina Gałązka udzieliła wywiadu, w którym wyznała wstrząsające szczegóły na temat swojej przeszłości. Ujawniła, jak mieszkała przez lata.

Film "Dziewczyny z Dubaju"

W 2021 roku odbyła się premiera głośnego filmu “Dziewczyny z Dubaju” w reżyserii Marii Sadowskiej. Scenariusz produkcji powstał na podstawie książki, autorstwa Piotra Krysiaka pod tym samym tytułem. Sprawa dotyczyła tzw. “afery dubajskiej”, która była szeroko omawiana w mediach. Producentami filmu byli Dorota “Doda” Rabczewska oraz jej były mąż Emil Stępień.

Fabuła dotyczyła losów Emi, dziewczyny, której od lat marzyło się wyrwanie z domu do wielkiego świata. Wykorzystała ona okazję i została damą do towarzystwa. Środowisko, którego stała się częścią, szybko ją wciągnęło, aż to ona sama zaczęła werbować nowe dziewczyny.

Produkcja była najchętniej oglądaną w 2021 roku. Film “Dziewczyny z Dubaju” otrzymał nagrodę Bursztynowych Lwów na 47. FPFF w Gdyni oraz nagrodę w kategorii najlepszy film polski na Bestsellerach Empiku 2022.

W dziele Marii Sadowskiej zagrały m.in. Olga Kalicka, Katarzyna Figura czy Kasia Sawczuk. A rolę główną otrzymała Paulina Gałązka.

Zapytali Opozdę o byłą teściową. Co za słowa! Ostrowska-Królikowska może się mocno zdziwić Dla Jarosława Kreta zostawiła miłość swojego życia. Po burzliwym rozstaniu z pogodynkiem wróciła do byłego

Kim jest Paulina Gałązka

Paulina Gałązka to polska aktorka, która w 2013 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFtviT w Łodzi. Przez lata wystąpiła w wielu produkcjach, grając raczej mniejsze role. Rozpoznawalność przyniosła jej kreacja Joanny Dworzak w serialu “Pierwsza miłość” gdzie grała w latach 2014-2017. Pojawiła się również w takich produkcjach, jak m.in. “Zakochani po uszy”, “Skazane”, “Drogi wolności” czy “Archiwista”. Od 2019 roku regularnie gra w popularnym serialu “M jak miłość” postać Dominiki, partnerki Marcina Molendy, granego przez Filipa Bobka. Prywatnie Paulina Gałązka od ośmiu lat jest żoną aktora Sindre Sandemo.

W 2021 roku otrzymała po raz pierwszy główną rolę filmową. Wcieliła się w Emi w głośnej i kontrowersyjnej produkcji “Dziewczyny z Dubaju”.

Paulina Gałązka opowiada w jakich warunkach mieszkała

Po roli w “Dziewczynach z Dubaju” aktorka otrzymała kolejne propozycje. W tym roku do kin wchodzą jej dwa nowe filmy “Sami swoi” oraz “Fuks 2”. Paulina Gałązka udzieliła wywiadu “Wysokim obcasom”, gdzie wyznała, iż wychowała się na warszawskiej Pradze-Północ, gdzie mieszka do dziś.

Artystka przyznała w rozmowie, że gdy była dzieckiem, w jej domu się nie przelewało, a razem z mamą i siostrą “mieszkały w kamienicy bez ogrzewania”. Wyznała również, jakie miała odczucia w dzieciństwie:

Jako dziecko nie czułam, że coś jest nie tak. Raczej, że wszyscy dookoła mają po równo, czyli nic. Wszystkie dzieciaki na podwórku były takie same.

Spodziewaliście się takich wyznań?

Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF
Paulina Gałązka, fot. KAPiF