Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Dla Jarosława Kreta zostawiła miłość swojego życia. Po burzliwym rozstaniu z pogodynkiem wróciła do byłego
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.02.2024 10:41

Dla Jarosława Kreta zostawiła miłość swojego życia. Po burzliwym rozstaniu z pogodynkiem wróciła do byłego

Jarosław Kret
Żona Jarosława Kreta zostawiła go dla byłego, fot. KAPiF

Jarosław Kret znany jest ze swojego kochliwego serca. Na liście jego byłych partnerek znajduje się wiele gwiazd show-biznesu, ale tylko z jedną osobą był w stanie stworzyć małżeństwo. Ich miłość nie przetrwała, a kobieta wróciła do byłego. Jak wyglądały szczegóły jedynego formalnego związku pogodynka?

Jarosław Kret tylko raz stanął na ślubnym kobiercu

Jarosław Kret od lat był widywany w towarzystwie pięknych kobiet. Media rozpisywały się przed laty m.in. o jego krótkiej relacji z Agatą Młynarską, a także burzliwym rozstaniu z nową prezenterką "Pytania na śniadanie", Beatą Tadlą. Na drodze pogodynka tylko raz stanęła kobieta, dla której był gotów założyć obrączkę.

Zakochani poznali się w dość emocjonalnym momencie życia. Dziennikarka TVP była właśnie po rozstaniu ze swoją licealną miłością. Jarosław Kret wyszedł wtedy z propozycją małżeństwa, która początkowo była tylko dowcipem. Pół żartem, pół serio duet wyznał sobie miłość w 1993 roku.

To dowcipna sprawa. Zerwała z chłopakiem, z którym była od liceum. Ojciec naciskał, żeby wróciła. Na złość jej rodzicom powiedzieliśmy sobie: "Chodź, weźmiemy ślub". Miałem 26 lat, może 28 lat. Ale mentalnie raptem 18. Następnego dnia już się zastanawiała, czy dobrze zrobiła. A i ja nie myślałem poważnie o związku - mówił w wywiadzie dla "Vivy!".

Jarosław Kret
Jarosław Kret i Agata Młynarska, fot. KAPiF
Jarosław Kret
Jarosław Kret i Beata Tadla, fot. KAPiF
Agata Młynarska i Jarosław Kret. O tym związku pamiętają jedynie nieliczni Jarosław Kret tłumaczy się z niecodziennego występu przed kamerą. Zaskoczył wielu widzów

Jarosław Kret o szczegółach małżeństwa. To była pochopna decyzja?

Decyzja pod wpływem emocji okazała się złudna dla pary zakochanych. Szybko okazało się, że małżeństwo nie ma prawa przetrwać. Po zaledwie trzech latach mówiono o rozpadzie związku. Wtedy wydało się, że to Jarosław Kret po raz kolejny okazał się niestały w uczuciach. Prezenter jednak podkreślał, że relację zakończyła jego partnerka.

Publicznie mówiono o przyjacielskim rozstaniu Jarosława Kreta i Edyty Mikołajczyk. Duet nie doczekał się dzieci i nie miał wobec siebie dużych zobowiązań. Jak potoczyły się ich losy?

Jarosław Kret nadal jest aktywny zawodowo, a po zakończeniu współpracy z Polsatem w 2023 roku przeszedł do konkurencyjnej stacji. Obecnie zapowiada prognozę pogody w TVP Info. Jego była żona miała wiele perypetii.

Jarosław Kret rozstał się z żoną. Odeszła do pierwszej miłości

Rozstanie dziennikarskiego duetu miało zaboleć bliskich prezentera. Ten jednak wiedział o kulisach zakończenia małżeństwa. Ogromna miłość dała o sobie przypomnieć w najmniej odpowiednim momencie.

Ona w głębi serca miała swojego Francuza, z którym się rozstała przed ślubem ze mną. Gdy znów pojawił się na horyzoncie, powiedziała "do widzenia". I wbrew temu, co się o mnie mówi, to nie ja, a ona mnie zostawiła. I tyle - stwierdził.

Edyta Mikołajczak odeszła z pracy w telewizji i zajęła się rynkiem lotniczym. Obecnie prowadzi własną firmę producencką oraz doradczą z zakresu PR. Losy duetu nie przecięły się ponownie.

Jarosław Kret
Żona Jarosława Kreta zostawiła go dla byłego, fot. KAPiF
Jarosław Kret
Jarosław Kret, fot. KAPiF
Jarosław Kret
Jarosław Kret, fot. KAPiF

Źródło: Viva!