Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Wzruszające co książę George powiedział na paradzie do swojej mamy
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 17.06.2024 21:24

Wzruszające co książę George powiedział na paradzie do swojej mamy

Wzruszające co książę George powiedział na paradzie do swojej mamy
fot.EastNews

Ostatnio księżna Kate pierwszy raz po długiej nieobecności pokazała się publicznie na Tropping the Colour. Wyszło na jaw, jakimi słowami zwrócił się do mamy książę George. Wzruszające, jak ją wspierał.

Rodzina królewska na Tropping the Colour

William, Kate, ich dzieci oraz pozostali członkowie rodziny królewskiej pojawili się na Trooping the Colour. To coroczne święto, które celebrowane jest z okazji urodzin monarchy Wielkiej Brytanii, zawsze 15 czerwca. Wydarzenie obejmuje paradę wojskową i pokaz sił powietrznych, a kończy się pojawieniem wszystkich członków królewskiej rodziny na balkonie Pałacu Buckingham.  

Trooping the Colour 2024 odbyło się w deszczu i podczas burzy. Atmosfera na balkonie pałacu również była nastrojowa. W mediach społecznościowych pojawiły się komentarze, że dzieci Kate i Williama wyglądały na smutne podczas całej uroczystości. 

Charlotte upominała Louisa, gdy ten zaczął zachowywać się niegrzecznie publicznie. Szczególną uwagę zwracano na księcia i księżną Walii. Księżna Kate rzadko patrzyła na swojego męża, a gdy to robiła, jej spojrzenie było chłodne. Natomiast długo i z radością rozmawiała z dziećmi oraz z królem Karolem III i królową.

Ujawniono, co księżna Kate mówiła do dzieci podczas parady Tak schorowana Kate traktowała córkę na paradzie

Co księżna Kate mówiła do dzieci na paradzie?

Od soboty, brytyjskie gazety pilnie śledzą każdy ruchy Kate. Nicola Hinckley, ekspertka od interpretacji mowy ciała, powiedziała The Mirror, że udało jej się rozszyfrować, co księżna mówiła do swoich dzieci podczas ceremonii. Jej analizy szybko stały się głównym tematem dyskusji w mediach Wielkiej Brytanii.

Zdaniem Hinckley, księżna udzielała dzieciom wskazówek dotyczących ich zachowania podczas obserwowania uroczystości z balkonu pałacu.

Zostańcie tam, ok? — to miały być jej pierwsze słowa. 

Potem zwróciła się bezpośrednio do 9-letniej Charlotte:

Uśmiechaj się i zostań tu przez chwilę  — podobno powiedziała księżna.

Wiadomo też, co książę George powiedział do mamy. Pięknie ją wspierał.

Takie słowa powiedział książę George do mamy

W wywiadzie dla "Daily Mail" Juliet Sullivan specjalistka w zakresie czytania z ruchu warg, ujawniła, co książę George mówił do swojej matki podczas uroczystej przejażdżki karocą. Uśmiechnięty chłopiec spojrzał na mamę, mówiąc:

Wszyscy wyglądają na szczęśliwych  — powiedział George.

To na pewno miało związek z pierwszym od miesięcy pojawieniem się księżnej na publicznym wydarzeniu. To jak zauważył George, sprawiło, że Brytyjczycy byli tego dnia w wyśmienitych nastrojach. Następnie machał w stronę zgromadzonej publiczności. Król również wyraził swój podziw dla organizacji parady.

Spójrz na to! Cudownie! Tak kolorowo — miał zwrócić się do żony.

Uwagę skupił również książę Louis, który podczas Horse Guards Parade zaczął zabawiać się sznurkiem do zasłon, po czym zwrócił się do księżnej, mówiąc:

Wiesz, jak to się robi, mamo?

Spodziewalibyście się tego?

Rodzina królewska, fot. EastNews
Rodzina królewska, fot. EastNews
Rodzina królewska, fot. EastNews
Rodzina królewska, fot. EastNews