Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tak schorowana Kate traktowała córkę na paradzie
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 09:18

Tak schorowana Kate traktowała córkę na paradzie

Księżna Kate z córką
fot. Instagram

Księżna Kate pojawiła się na corocznej uroczystości Trooping the Colour. Choć sama jej obecność była zaskakująca, to sposób w jaki traktowała swoją córkę zainteresował Brytyjczyków. 

Księżna Kate na Trooping the Colour

Trooping the Colour to coroczna ceremonia, podczas której Brytyjczycy świętują urodziny monarchy, niezależnie od rzeczywistej daty. Choć król Karol III urodził się 14 listopada, dzisiaj tłumy wyszły na ulice, aby z radością go wspierać.  Zgodnie z wcześniejszym komunikatem, księżna Kate również wzięła udział w wydarzeniu. 

Był to pierwszy raz od ceremonii bożonarodzeniowej w Opactwie Westminsterskim, kiedy fotografowie zobaczyli synową króla na własne oczy. Kate pojawiła się przed tłumem w towarzystwie swoich dzieci: księcia George'a, księżniczki Charlotte i księcia Louisa.

Chociaż fakt, że żona księcia Williama wzięła udział w świętowaniu, nie oznacza jeszcze pełnego powrotu do jej codziennych obowiązków, uśmiech 42-letniej księżnej daje nadzieję na jej powrót.

W dniach, w których czuję się wystarczająco dobrze, to radość angażować się w życie szkolne, poświęcać osobisty czas rzeczom, które dodają mi energii i pozytywnego nastawienia, a także zacząć trochę pracy w domu. Nie mogę się doczekać udziału w Paradzie urodzinowej Króla w ten weekend z moją rodziną i mam nadzieję dołączyć do kilku publicznych spotkań latem, ale wiem, że jeszcze nie wyszłam na prostą. Uczę się jak być cierpliwą. Biorę każdy dzień taki, jaki jest, słucham swojego ciała i pozwalam sobie na czas potrzebny na uzdrowienie. Bardzo dziękuję za dalsze zrozumienie i także tym wszystkim, którzy tak dzielnie dzielili się ze mną swoimi historiami - wyznała przed Trooping the Colour.
 

Niektóre szczegóły w jej wyglądzie zainteresowały zgromadzonych. 

Brytyjczycy wstrzymali oddech po nagłym oświadczeniu chorej Kate Zdjęcie Kate po chemii i oświadczenie księżnej

Wystąpienie Kate pełne symboliki

Podczas pierwszego publicznego wystąpienia po długim okresie nieobecności, uwagę zwróciła kreacja księżnej Kate, na której była umieszczona mała broszka Pułku Gwardii Irlandzkiej. Mało kto zdaje sobie sprawę, że jest honorowym pułkownikiem tego pułku. Ale to nie jedyny tytuł wojskowy, którym może się szczycić księżna Walii.  

Kate otrzymała również honorowy tytuł kanadyjskiego strażnika, honorowego dowódcy lotnictwa w Królewskich Siłach Powietrznych, głównodowodzącego siłami powietrznymi floty oraz naczelnego pułkownika w 1. Strażnicy Smoków.  

Założenie broszki Pułku Gwardii Irlandzkiej podczas ceremonii Trooping the Colour jasno sygnalizuje, że księżna Kate nadal odgrywa istotną rolę w rodzinie królewskiej. Pomimo przebytej choroby będzie kontynuować pełnienie swoich obowiązków, pod warunkiem że jej zdrowie na to pozwoli.

Zwrócono również uwagę na to, jak księżna zachowywała się w stosunku do swojej córki. 

Tak księżna Kate traktowała córkę na paradzie

Księżna Kate stała się głównym punktem zainteresowania, gdy po długim okresie leczenia nowotworu powróciła na publiczne wydarzenie. Zdjęcia z tego wydarzenia pokazują, jak troskliwie opiekowała się swoimi dziećmi, zwłaszcza księżniczką Charlotte. 

Księżna Kate, znana z oddania swojej rodzinie, spełniła oczekiwania. Kamery uchwyciły wzruszający moment, kiedy delikatnie poprawiała włosy swojej córki przed wejściem do karety. Podobne sceny miały miejsce na balkonie Pałacu Buckingham, gdzie księżna Kate i księżniczka Charlotte prezentowały się w pełnej okazałości.

Tak księżna Kate traktowała córkę na paradzie, fot. Instagram
Tak księżna Kate traktowała córkę na paradzie, fot. Instagram
Księżna Kate z rodziną na Trooping the Colour, fot. East News
Księżna Kate z rodziną na Trooping the Colour, fot. East News