Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Książę William świętuje dzień ojca. Poruszające zdjęcia
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 16.06.2024 14:18

Książę William świętuje dzień ojca. Poruszające zdjęcia

Książę William
fot. Instagram

Chora Kate wreszcie wczoraj pojawiła się pierwszy raz publicznie od dawna. Dziś natomiast William świętuje dzień ojca. Opublikował wzruszające zdjęcia. 

Księżna Kate ma nowotwór

Od początku roku media regularnie poruszają temat księżnej Kate. Pałac Buckingham ogłosił, że w styczniu przeszła ona zaplanowaną operację w szpitalu, co wymagało czasowego odstąpienia od jej obowiązków. Jednakże to wyjaśnienie nie uspokoiło zaniepokojonych fanów Middleton, którzy domagali się więcej informacji na temat jej zdrowia. 

W mediach zaczęły pojawiać się różne teorie spiskowe dotyczące jej nagłego zniknięcia z życia publicznego. Ostatecznie, pod koniec marca, księżna Kate postanowiła zabrać głos.

W specjalnym oświadczeniu nadanym przez BBC księżna Kate wyznała, że zdiagnozowano u niej nowotwór.

W styczniu przeszłam poważną operację jamy brzusznej w Londynie i wtedy sądzono, że mój stan nie jest nowotworowy. Operacja zakończyła się sukcesem. Jednak badania przeprowadzone po operacji wykazały obecność nowotworu. Dlatego mój zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii zapobiegawczej, której leczenie jest obecnie na wczesnym etapie. Robiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby prywatnie zająć się tą sprawą dla dobra naszej młodej rodziny. Rekonwalescencja po poważnej operacji zabrała mi trochę czasu, aby móc rozpocząć leczenie – przekazała.

Pod koniec maja król Karol i książę William ogłosili niespodziewanie, że zdecydowali się zrezygnować z niektórych wystąpień. 

Ukryty przekaz księżnej Kate na Trooping the Colour. Dostrzegli to tylko nieliczni Pałac opublikował zdjęcia Kate. Nie tego spodziewali się fani rodziny królewskiej

Król Karol i Książę William rezygnują z publicznych wystąpień

Król Karol III również coraz rzadziej pojawia się publicznie, a w jego imieniu występuje żona, Kamila. Brak informacji o zdrowiu księżnej Kate nie uspokoił zaniepokojonych internautów.  Sytuacja wokół rodziny królewskiej staje się coraz bardziej napięta. Rzecznik Pałacu Buckingham poinformował, że zarówno król, jak i jego najstarszy syn rezygnują z najbliższych spotkań. Wybory parlamentarne w Wielkiej Brytanii zbliżają się wielkimi krokami, a kampania wyborcza, mająca pomóc obywatelom podjąć decyzję 4 lipca, już się rozpoczęła. Jednym z głównych tematów jest zakończenie rządów konserwatystów. 

Rodzina królewska nie chce angażować się w politykę, dlatego podjęto decyzję o wycofaniu się z publicznych wystąpień przez Karola III i księcia Williama. Magazyn "People" podkreśla, że royalsi nie chcą być zmuszeni do opowiedzenia się po żadnej ze stron.

Teraz natomiast William podzielił się wzruszającymi kadrami. 

Książę William świętuje Dzień Ojca

W Wielkiej Brytanii dzisiaj obchodzony jest dzień ojca. Z tej okazji książę William opublikował dwa wzruszające zdjęcia. Na jednym z nich pozuje tyłem ze swoimi dziećmi: Charlotte, George'm i Louisem. Rodzina znajduje się na plaży a w oddali widać morze. Ubrani są inaczej, niż widzimy ich zazwyczaj. Wyglądają jak “normalna” rodzina. William ma na głowie nawet czapkę z daszkiem, a na sobie bluzę. Dzieci ubrane są w krótkie spodenki i koszulki. 

Kochamy cię, tato. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca. G, C & L – napisano.

Fani są wzruszeni opublikowaną fotografią. Składają życzenia Williamowi z okazji jego dnia. 

  • To jest urocze zdjęcie uroczej rodziny. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, książę Williamie
  • Jakie piękne zdjęcie dziękuję za udostępnienie
  • Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca dla Księcia Walii! Piękne zdjęcie!
  • Naprawdę urocze zdjęcie, wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca William – czytamy.

To jednak niejedyne zdjęcie, jakie wstawił William. Na drugim z nich widzimy małego księcia bawiącego się piłką na trawie. Obok z niego stoi młody król Karol w garniturze. William złożył ojcu życzenia z okazji jego święta.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca, tato. W. – napisał William.

Książę William z dziećmi, fot. Instagram
Książę William z dziećmi, fot. Instagram
Książę William z ojcem, fot. Instagram
Książę William z ojcem, fot. Instagram