Swiatgwiazd.pl
Karolina Małysz

Instagram / Karolina Małysz

Wzruszona Karolina Małysz na weselu. Do sieci trafiły zdjęcia

5 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W rodzinie Małyszów w sobotę miała miejsce ważna uroczystość. Karolina Małysz wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem. Do sieci wyciekły wiele mówiące zdjęcia.

Karolina Małysz w minioną sobotę została żoną ukochanego Kamila Czyża. Dumni rodzice opublikowali zdjęcie z zabawy, jednak do sieci wyciekły także bardziej niepokojące zdjęcia płaczącej panny młodej.

Wesele Karoliny Małysz

Adam Małysz jest jednym z najbardziej uznanych polskich sportowców. Znany skoczek narciarski był wielokrotnym złotym medalistą i mistrzem świata w swojej dziedzinie. Okazuje się, że mimo udanego życia zawodowego sportowiec ma także bardzo udane życie prywatne - jest szczęśliwym mężem i ojcem.

W minioną sobotę córka Małyszów wzięła ślub. Karolina Małysz została żoną swojego ukochanego, z którym związana jest już od siedmiu lat. Okazuje się, że Małyszowie bardzo cieszą się z wyboru córki, wielokrotnie podkreślali, że mają bardzo dobry kontakt ze swoim zięciem.

Okazuje się, że para planowała ten wyjątkowy dzień już od dawna. Zaręczyli się już w 2019 roku, jednak pandemia nieco pokrzyżowała im plany. Dopiero 5 września 2021 mogli zorganizować ten wyjątkowy dzień tak jak chcieli - hucznie i z wieloma gośćmi.

Jednak okazuje się, że ten wyjątkowy dzień nie był wolny od emocjonalnych elementów. Do sieci trafiło zdjęcie panny młodej ocierającej łzy na balkonie. Wszystko uchwycili paparazzi.

Ewa Krawczyk

Ewa Krawczyk na odsłonięciu muralu. Żona piosenkarza znowu się uśmiecha

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Karolina Małysz we łzach na swoim weselu

Na zdjęciu możemy zobaczyć, jak panna młoda stoi na balkonie i ociera twarz w charakterystyczny sposób. Nie ma zbyt szczęśliwej miny, jednak nie można wykluczyć, że są to po prostu typowe łzy wzruszenia.

Ślub odbył się w luksusowej sali weselnej "Romeo i Julia" w Szczyrku, w otoczeniu najbliższych. Na zabawie pojawiła się między innymi Justyna Żyła ze swoim nowym partnerem, a para młoda swój pierwszy taniec miała wykonać do piosenki Coldplay "Something just like this".

Para wzięła ślub kościelny, zaś ich wesele utrzymane było w stylu glamour. Nie brakowało jednak także elementów góralskich - głównie w wystroju oraz menu. Ubrana była w śliczną, koronkową, wydekoltowaną sukienkę. Adam i Izabela Małyszowie nie kryli dumy i wzruszenia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Były uczestnik „Top Model” trafił do szpitala. „Boję się”

  • Polska dziennikarka straciła ciążę. Zrozpaczona zaapelowała do internautów

  • Kinga Preis wyznała, jak traktowano ją w szkole aktorskiej. „To był naprawdę trudny czas”

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >