Swiatgwiazd.pl
TVP przejmuje hit TVN

Jan Bielecki/East News

"You Can Dance" teraz w TVP. Prowadzącą może zostać Kasia Cichopek

12 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

TVP przejmuje show konkurencyjnej stacji. Już jesienią na antenie Telewizji Polskiej ma pojawić się odpowiednik uwielbianego"You can dance – po prostu tańcz". Media obiegły już pierwsze informacje dotyczące obsady programu. Na liście zna

Zaledwie dwa tygodnie temu media obiegła wiadomość o kolejnym transferze TVP. Tym razem Telewizja Polska miała przejąć uwielbiane przez widzów show „You can dance – po prostu tańcz” i od jesieni emitować je na swojej antenie. Wszystko wskazuje na to, że ówczesne doniesienia wcale nie mijały się z prawdą.

„You can dance – po prostu tańcz” w TVP?

Przypomnijmy, że zgodnie z ustaleniami Wirtualnych Mediów nowa propozycja TVP została zatytułowana „So You Think You Can Dance” i jest odpowiednikiem popularnego programu tanecznego „You can dance – po prostu tańcz”. Dotychczas show emitowane było na antenie TVN, gdzie doczekało się aż dziewięciu edycji.

Mimo sporej popularności dziewiąta odsłona popularnego talent-show nie przyniosła oczekiwanych wyników oglądalności, a stacja TVN zrezygnowała z pracy nad kolejną edycją. Zaledwie cztery lata później po taneczną koncepcję sięgnęli więc przedstawiciele Telewizji Polskiej. Zgodnie z ich zasadami nowa wersja „You can dance – po prostu tańcz” będzie przeznaczona dla osób od 16 do 30 lat.

Więcej na temat „So You Think You Can Dance” przeczytacie TUTAJ.

Kto wystąpi w nowym show TVP?

Kiedy media po raz pierwszy obiegła informacja o nowej propozycji Telewizji Polskiej, fani tanecznego formatu zaczęli zastanawiać się, czy przy stole jurorskim znów zasiądzie Agustin Egurrola. Przypomnijmy, że choreograf od niedawna ocenia występy uczestników „Dance Dance Dance”.

- Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co naprawdę dobre, a co nie (…) – mówił niedługo po debiucie w TVP.

Teraz okazuje się, że ówczesne domysły internautów mogą kryć w sobie ziarnko prawdy. Według ustaleń magazynu Party choreograf ma bowiem zostać przewodniczącym składu jurorskiego „So You Think You Can Dance”.

- Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja podobno bierze pod uwagę m.in. Annę Muchę i Marcina Hakiela. Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska – podaje dwutygodnik.

Miejsce w obsadzie tego samego programu ma zająć także Katarzyna Cichopek. Gwiazda serialu „M jak miłość” wystąpi jednak w zupełnie innej roli. Media donoszą, że to właśnie ona otrzymała angaż jako jedna z prowadzących. Telewizja Polska nie potwierdziła jednak tych informacji.

Jury „You can dance – po prostu tańcz” w 2011 roku (źródło: MATEUSZ JAGIELSKI/East News)

[EMBED-1146]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plejada, Wirtualne Media

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >