TVP przejmuje hit TVN Żródło: Jan Bielecki/East News

„You Can Dance” teraz w TVP. Prowadzącą może zostać Kasia Cichopek

12 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

TVP przejmuje show konkurencyjnej stacji. Już jesienią na antenie Telewizji Polskiej ma pojawić się odpowiednik uwielbianego„You can dance – po prostu tańcz”. Media obiegły już pierwsze informacje dotyczące obsady programu. Na liście znalazła się między innymi Kasia Cichopek jako prowadząca.

Zaledwie dwa tygodnie temu media obiegła wiadomość o kolejnym transferze TVP. Tym razem Telewizja Polska miała przejąć uwielbiane przez widzów show „You can dance – po prostu tańcz” i od jesieni emitować je na swojej antenie. Wszystko wskazuje na to, że ówczesne doniesienia wcale nie mijały się z prawdą.

„You can dance – po prostu tańcz” w TVP?

Przypomnijmy, że zgodnie z ustaleniami Wirtualnych Mediów nowa propozycja TVP została zatytułowana „So You Think You Can Dance” i jest odpowiednikiem popularnego programu tanecznego „You can dance – po prostu tańcz”. Dotychczas show emitowane było na antenie TVN, gdzie doczekało się aż dziewięciu edycji.

Mimo sporej popularności dziewiąta odsłona popularnego talent-show nie przyniosła oczekiwanych wyników oglądalności, a stacja TVN zrezygnowała z pracy nad kolejną edycją. Zaledwie cztery lata później po taneczną koncepcję sięgnęli więc przedstawiciele Telewizji Polskiej. Zgodnie z ich zasadami nowa wersja „You can dance – po prostu tańcz” będzie przeznaczona dla osób od 16 do 30 lat.

Więcej na temat „So You Think You Can Dance” przeczytacie TUTAJ.

Eurowizja 2021: utwór Rafała Brzozowskiego jest najbardziej nielubianą piosenką na kanale wydarzeniaEurowizja 2021: utwór Rafała Brzozowskiego jest najbardziej nielubianą piosenką na kanale wydarzeniaCzytaj dalej

Kto wystąpi w nowym show TVP?

Kiedy media po raz pierwszy obiegła informacja o nowej propozycji Telewizji Polskiej, fani tanecznego formatu zaczęli zastanawiać się, czy przy stole jurorskim znów zasiądzie Agustin Egurrola. Przypomnijmy, że choreograf od niedawna ocenia występy uczestników „Dance Dance Dance”.

- Jestem jurorem merytorycznym i będę nim do końca programu. Telewidzowie i fani oczekują profesjonalnej oceny tego, co naprawdę dobre, a co nie (…) – mówił niedługo po debiucie w TVP.

Teraz okazuje się, że ówczesne domysły internautów mogą kryć w sobie ziarnko prawdy. Według ustaleń magazynu Party choreograf ma bowiem zostać przewodniczącym składu jurorskiego „So You Think You Can Dance”.

- Nazwiska pozostałych jurorów nie są jeszcze znane, ale produkcja podobno bierze pod uwagę m.in. Annę Muchę i Marcina Hakiela. Propozycję z TVP dostała też ponoć Izabela Janachowska – podaje dwutygodnik.

Miejsce w obsadzie tego samego programu ma zająć także Katarzyna Cichopek. Gwiazda serialu „M jak miłość” wystąpi jednak w zupełnie innej roli. Media donoszą, że to właśnie ona otrzymała angaż jako jedna z prowadzących. Telewizja Polska nie potwierdziła jednak tych informacji.

You can dance - po prostu tańczJury „You can dance – po prostu tańcz” w 2011 roku (źródło: MATEUSZ JAGIELSKI/East News)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Plejada, Wirtualne Media

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł