Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zacięta walka gwiazd. Wśród nich Kożuchowska i Socha. Wszyscy mieli je za przyjaciółki, a tu takie rewelacje
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 02.11.2023 13:20

Zacięta walka gwiazd. Wśród nich Kożuchowska i Socha. Wszyscy mieli je za przyjaciółki, a tu takie rewelacje

Małgorzata Kożuchowska, Anita Sokołowska, Małgorzata Socha
Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Małgorzata Kożuchowska fot. KAPiF

W show-biznesie doszło do ostrej rywalizacji najbardziej znanych aktorek. Tylko u nas poznacie wszystkie szczegóły. Właśnie to dzieje się za kulisami!

O co walczą ze sobą aktorki?

Show-biznes nie jest łatwym środowiskiem, o czym same gwiazdy przekonały się już wielokrotnie. Fani co jakiś czas dowiadują się o kolejnych skandalach, a niektóre ze znanych osób często skaczą sobie do gardeł. Nie raz byliśmy świadkami medialnych przepychanek, a nawet obelg. 

Teraz dowiedzieliśmy się, że najbardziej znane aktorki tego pokolenia również ze sobą walczą. Czy będziemy świadkami kolejnego skandalu w show-biznesie? Wszystkie informacje poniżej.

Małgorzata Kożuchowska zachwyciła w czerwonej stylizacji. Postawiła na zakup z drugiej ręki Małgorzata Kożuchowska wypoczywa w słońcu. Opublikowała zdjęcia z luksusowego urlopu

O czym będzie film "Śpiewaczka??

Okazuje się, że gwiazdy stanęły w szranki, ale o wymarzoną rolę. Udało nam się dowiedzieć nieco więcej o nowej produkcji, w której każda z nich chce zagrać. 

Jak dowiedział się Świat Gwiazd, obraz ma być ekranizacją słynnej książki „Śpiewaczka” autorstwa Macieja Klimarczyka, biegłego sądowego i lekarza psychiatrii. Thriller opowiada o znanej diwie operowej, która już w pierwszej scenie zabija. 

Za scenariusz odpowiadać będzie Adam Cioczek, a za obsadę Ewa Łepecka – zdradza nasz informator. 

Kto walczy o główną rolę w tej produkcji? Znamy wszystkie szczegóły i kulisy rywalizacji gwiazd związanej z tym filmem. 

Kto zagra główną rolę w filmie "Śpiewaczka"?

Takiej rywalizacji w polskim show-biznesie dawno nie było. O rolę diwy operowej w thrillerze psychologicznym „Śpiewaczka” walczą aż cztery popularne aktorki. 

To Małgosia Kożuchowska, Małgosia Socha, Agnieszka Więdłocha i Anita Sokołowska – mówi w rozmowie ze Światem Gwiazd jeden z pracowników firmy Anderegande Studio, produkującej film. 

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, największe szanse na zdobycie głównej roli mają Małgorzata Kożuchowska i Małgorzata Socha. Która wygra? O tym poinformujemy, jak tylko zapadną decyzje.

Małgorzata Socha fot. KAPiF
Małgorzata Socha fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha fot. KAPiF
Agnieszka Więdłocha fot. KAPiF
Anita Sokołowska fot. KAPiF
Anita Sokołowska fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska fot. KAPiF
Małgorzata Kożuchowska fot. KAPiF