Swiatgwiazd.pl
Zamachowski Muskała

TRICOLORS/East News

Zamachowski i Muskała świętują premierę nowego spektaklu. Nie zabrakło czułych gestów

12 Września 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Zbigniew Zamachowski wraz z nową partnerką pojawił się na niedawnej premierze swojego najnowszego spektaklu. Widać, że w towarzystwie Gabrieli Muskały aktor czuje się doskonale.

Zbigniew Zamachowski po swoim głośnym rozwodzie miał związać się z uznaną aktorką, Gabrielą Muskałą. Niedawno pojawili się razem na ważnym wydarzeniu, nie odstępowali się na krok.

Rozwód Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski ma za sobą kilka trudnych miesięcy. Trwa jego rozwód z Moniką Zamachowską, która zdążyła wrócić do swojego poprzedniego nazwiska, Richardson. Od czasu ich rozstania, wkrótce była żona nie krępowała się, by używać publicznie nieprzychylnych słów wobec aktora.

Jego była żona szybko znalazła pocieszenie w ramionach nowego partnera. Związała się z Konradem Wojterkowskim, z którym szybko zaczęła wrzucać zdjęcia na swoje social media. Para ma już za sobą wspólne wakacje oraz zapoznali swoje rodziny.

Okazuje się, że aktor także nie próżnował i szybko znalazł sobie nową partnerkę. Jego wybranką okazała się Gabriela Muskała, uznana polska aktorka filmowa i teatralna. Po mediach krążą spekulacje, jakoby to właśnie ona stała się przyczyną zakończenia ostatniego małżeństwa aktora, miał bowiem kompletnie dla niej stracić głowę.

Niedawno miała miejsce premiera nowego spektaklu z udziałem Zbigniewa Zamachowskiego. Pojawił się na nim w towarzystwie swojej nowej ukochanej, czym oboje wzbudzili wiele emocji.

Sylwia Grzeszczak

"The Voice of Poland": Sylwia Grzeszczak nie mogła opanować łez. Wzruszyła ją piosenka

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Nowa partnerka Zbigniewa Zamachowski

Niedawno odbyła się premiera nowego spektaklu w którym Zbigniew Zamachowski wciela się w główną rolę. Sztuka "Victoria / True Woman Show" opowiada o mężczyźnie, który ucieka się do różnych, niekonwencjonalnych sposobów w poszukiwaniu miłości.

Jednak aktor nie przyszedł tam sam - towarzyszyła mu Gabriela Muskała. Aktorka pojawiła się u boku ukochanego, mimo ostatnich plotek o problemach w ich związku. Ubrana w elegancką sukienkę cały wieczór nie odpuszczała swojego partnera o krok.

Para spędziła ze sobą cały wieczór, rozmawiając z licznymi gośćmi przy lampkach wina. Choć raczej szczędzili sobie publicznych czułości, Zamachowski nie krępował się, by parę razy dotknąć swojej partnerki za ramię. Widać, że dobrze się ze sobą bawili.

Kibicujecie tej parze?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Kowalczyk pokazała pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Zdumiewające, jak spędzają czas

  • Adam Zdrójkowski przeszedł z TVP do Polsatu. Skomentował zaskakującą decyzję

  • Mąż Katarzyny Skrzyneckiej zabrał córkę na salony. 10-letnia Alikia zachwyca urodą

Źródło: Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >