Zbigniew Zamachowski Żródło: TRICOLORS/East News; kadr z czołówki serialu "M jak Miłość" odc. 1 - screen VOD

Zbigniew Zamachowski romansował z gwiazdą „M jak miłość”?

28 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Do mediów docierają zaskakujące informacje w sprawie Zbigniewa Zamachowskiego. Jak twierdzi informator jednego z tabloidów, aktor miał przed laty pozostawać w związku z gwiazdą serialu „M jak Miłość”. Chodzi o serialową Marysię, która należy do obsady od samego początku.

  • Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty
  • Jedną z partnerek aktora była ponoć gwiazda hitowego serialu TVP

W ostatnich tygodniach wokół osoby Zbigniewa Zamachowskiego powstało niemałe medialne poruszenie. Wszystko za sprawą rozstania aktora z dziennikarką Moniką Zamachowską (obecnie Richardson). Wiadomo jednak, że prezenterka nie była pierwszą życiową partnerką gwiazdora.

Związki Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski wstępował w związek małżeński trzykrotnie. Pierwszy raz powiedział „tak” Annie Komornickiej. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a aktor ponownie spróbował szczęścia w miłości.

Następnie Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką filmową i teatralną Aleksandrą Justą, para doczekała się czwórki dzieci. W 1994 roku powitali na świecie Marię, następnie Antoniego (1997), Tadeusza (1999) i Bronisławę (2001). I to małżeństwo się jednak rozpadło, choć, jak mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Aleksandra Justa, mimo tego byłym partnerom udaje się jednak dogadywać.

-Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - mówiła aktorka.

Dorota Wysocka-Schnepf 5 lat temu została zwolniona z TVP. „Karykatura dziennikarstwa, szczyt nieudolności”Dorota Wysocka-Schnepf 5 lat temu została zwolniona z TVP. „Karykatura dziennikarstwa, szczyt nieudolności”Czytaj dalej

Ostatnią z małżonek Zbigniewa Zamachowskiego była Monika Richardson. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem oficjalnie będzie można określić ją mianem byłej żony aktora. Po głośnej wyprowadzce gwiazdora z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu raczej nie zanosi się bowiem na happy end.

Jedną z wybranek aktora miała być gwiazda „M jak Miłość”

Jak donoszą media, prócz małżonek Zbigniew Zamachowski miał również nieoficjalne partnerki. Jedną z nich miała być grająca od początku powstania serialu gwiazda „M jak Miłość”. Chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, wcielającą się w rolę Marysi Rogowskiej.

Zbigniew Zamachowski miał związać się z Małgorzatą Pieńkowską, jak przekonuje tygodnik „Dobry Tydzień”, w czasach, gdy jego kariera dopiero się rozwijała. Informacje te mają pochodzić od osoby, która utrzymywała kontakt z aktorami w czasie, gdy ich relacja rozkwitała.

- Świat należał do nich i czuli, że nic się nie liczy poza ich miłością. Uwielbiali spędzać ze sobą czas, chcieli czerpać z życia pełnymi garściami. Razem - podaje informator.

Jak wiadomo, ostatecznie Małgorzata Pieńkowska poślubiła jednak Jacka Sobalę, u którego boku trwała do 2005 roku, gdy małżeństwo zakończyło się rozwodem. Czas pokaże, czy Zbigniew Zamachowski zaprezentuje światu kolejną życiową partnerkę.

Z takim backgroundem przetrwam wszelkie epidemie! Nie po to ci wszyscy ludzie napisali tyle cudownych nut, żeby teraz...

Opublikowany przez Zbigniewa Zamachowskiego Środa, 17 lutego 2021

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł