Swiatgwiazd.pl
Zbigniew Zamachowski

TRICOLORS/East News; kadr z czołówki serialu "M jak Miłość" odc. 1 - screen VOD

Zbigniew Zamachowski romansował z gwiazdą "M jak miłość"?

28 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów docierają zaskakujące informacje w sprawie Zbigniewa Zamachowskiego. Jak twierdzi informator jednego z tabloidów, aktor miał przed laty pozostawać w związku z gwiazdą serialu "M jak Miłość". Chodzi o serialową Marysię,

  • Zbigniew Zamachowski był trzykrotnie żonaty

  • Jedną z partnerek aktora była ponoć gwiazda hitowego serialu TVP

W ostatnich tygodniach wokół osoby Zbigniewa Zamachowskiego powstało niemałe medialne poruszenie. Wszystko za sprawą rozstania aktora z dziennikarką Moniką Zamachowską (obecnie Richardson). Wiadomo jednak, że prezenterka nie była pierwszą życiową partnerką gwiazdora.

Związki Zbigniewa Zamachowskiego

Zbigniew Zamachowski wstępował w związek małżeński trzykrotnie. Pierwszy raz powiedział „tak” Annie Komornickiej. Relacja nie przetrwała jednak próby czasu, a aktor ponownie spróbował szczęścia w miłości.

Następnie Zbigniew Zamachowski związał się z aktorką filmową i teatralną Aleksandrą Justą, para doczekała się czwórki dzieci. W 1994 roku powitali na świecie Marię, następnie Antoniego (1997), Tadeusza (1999) i Bronisławę (2001). I to małżeństwo się jednak rozpadło, choć, jak mówiła w jednym z ostatnich wywiadów Aleksandra Justa, mimo tego byłym partnerom udaje się jednak dogadywać.

- Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte - mówiła aktorka.

Ostatnią z małżonek Zbigniewa Zamachowskiego była Monika Richardson. Wszystko wskazuje jednak na to, że niebawem oficjalnie będzie można określić ją mianem byłej żony aktora. Po głośnej wyprowadzce gwiazdora z ich wspólnego mieszkania na Żoliborzu raczej nie zanosi się bowiem na happy end.

Jedną z wybranek aktora miała być gwiazda „M jak Miłość”

Jak donoszą media, prócz małżonek Zbigniew Zamachowski miał również nieoficjalne partnerki. Jedną z nich miała być grająca od początku powstania serialu gwiazda „M jak Miłość”. Chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, wcielającą się w rolę Marysi Rogowskiej.

Zbigniew Zamachowski miał związać się z Małgorzatą Pieńkowską, jak przekonuje tygodnik „Dobry Tydzień”, w czasach, gdy jego kariera dopiero się rozwijała. Informacje te mają pochodzić od osoby, która utrzymywała kontakt z aktorami w czasie, gdy ich relacja rozkwitała.

- Świat należał do nich i czuli, że nic się nie liczy poza ich miłością. Uwielbiali spędzać ze sobą czas, chcieli czerpać z życia pełnymi garściami. Razem - podaje informator.

Jak wiadomo, ostatecznie Małgorzata Pieńkowska poślubiła jednak Jacka Sobalę, u którego boku trwała do 2005 roku, gdy małżeństwo zakończyło się rozwodem. Czas pokaże, czy Zbigniew Zamachowski zaprezentuje światu kolejną życiową partnerkę.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Joanna Górska świętuje trzecią rocznicę powrotu do zdrowia. Poruszające słowa

  • Rafał Mohr poinformował o śmierci swojej mamy. Słowa aktora poruszają do łez

  • Augustin Egurrola skomentował swoje przejście do TVP. "To była trudna decyzja"

Źródło: Jastrząb Post, Plotek, Pudelek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >