Swiatgwiazd.pl > Newsy > Zemsta Kasi Cichopek. Tak odpowiedziała byłemu. Koleżanka z "M jak miłość": "Inteligentna riposta"
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 14.11.2023 15:58

Zemsta Kasi Cichopek. Tak odpowiedziała byłemu. Koleżanka z "M jak miłość": "Inteligentna riposta"

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF
Marcin Hakiel i Kasia Cichopek, fot. KAPIF

Kasia Cichopek odpowiada Marcinowi Hakielowi. Znajomi aktorki twierdzą, że to zemsta za publikacje jakie w ostatnim czasie jej były mąż zamieścił w sieci.

Marcin Hakiel o zdradach Kasi Cichopek

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela na początku przebiegało w zgodnie z treścią oświadczenia, jakie wystosowali do mediów. Zapewnili w nim, że nie będą wywlekać prywatnych spraw na światło dzienne. Czas jednak zweryfikował te słowa, a wszystko za sprawą Hakiela, który długo nie trzymał języka za zębami.

Gdy Cichopek życzyła ojcu swoich dzieci wszystkiego najlepszego i zapewniała publicznie, że trzyma za niego kciuki, ten najpierw w programie Oli Kwaśniewskiej, a później u Żurnalisty i Kuby Wojewódzkiego opowiadał z coraz większymi szczegółami o zdradach w małżeństwie. 

W dniu 41. urodzin Kasi opowiedział, w jakich okolicznościach dotarła do niego wiadomość, że jego miejsce zajął Maciej Kurzajewski:

W pewnym momencie jest tak, że nie wiesz, co się dzieje i próby rozmów generalnie nie idą w taką stronę konstruktywną. […] Szedłem z kumplami i stwierdziłem, że no dobra, trzeba się dowiedzieć […]. Nie polecam tego najgorszemu wrogowi. […] W pewnym momencie już kłamstw nie ma, bo leży na stole to, co leży, to zaczynasz normalnie rozmawiać. Po 17-latach dowiadujesz się, że osoba, z którą żyłeś, jest kimś innym, ale dobra, żyjesz dalej, musisz się dogadać. Gdybyśmy nie mieli dzieci, byłoby prościej.

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie". Kasia Cichopek pokazała, co działo się za kulisami. Było niebezpiecznie Ślubne plany Cichopek i Kurzajewskiego! Wiemy, kogo wybrali na świadków

Marcin Hakiel zrobił karierę dzięki Kasi Cichopek?

Przez nieco ponad rok od rozwodu Hakiel zdążył związać się z dwiema partnerkami. Z Dominiką rozstał się w wakacje. Długo nie był singlem. Miejsce bizneswomen z Krotoszyna zajęła jej imienniczka.

Hakiel regularnie częstuje fanów romantycznymi zdjęciami ze swoimi wybrankami, tak samo jak nagraniami z sal treningowych. Tancerz pokazuje układy choreograficzne. Odtwarza je nie tylko w swojej Akademii Tańca, ale także na ulicy i w innych niespodziewanych okolicznościach.

Znajoma Cichopek jest przekonana, że gdyby nie Kasia, to kariera Marcina nie wystrzeliłaby jak z racy:

Nie ma co ukrywać, że gdyby nie Kasia, Marcina w ogóle nie byłoby w show-biznesie, bo po wygranej z Katarzyną Skrzynecką nie był zbyt znany, choć parę osób przypisywało im romans. To dzięki Kasi – gwieździe hitowego wtedy serialu "M jak miłość", który oglądało 8 milionów, stał się znany – mówi Światu Gwiazd znajoma Cichopek z TVP.

Chociaż Hakiel wygrał “Taniec z gwiazdami” ze Skrzynecką, to dopiero współpraca z Cichopek wywindowała go na szczyt:

Dopiero sukces z Cichopek otworzył mu drzwi do kariery medialnej. Nagle stał się jej menadżerem, uczynił Kasię niedostępną dla mediów. Założył własne Akademie Tańca i prosił Kasię o wsparcie przy promocji swoich szkół. Razem wydawali też książki i audiobooki taneczne, które wtedy były hitem – dodaje nasza informatorka.

Kasia Skrzynecka i Marcin Hakiel w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF
Kasia Skrzynecka i Marcin Hakiel w Tańcu z gwiazdami, fot. KAPIF

Kasia Cichopek odpowiada Marcinowi Hakielowi

Kasia nie pozostała obojętna na filmiki Marcina, na których w duecie z pięknościami prezentuje umiejętności taneczne. Jak twierdzi w rozmowie ze swiatgwiazd.pl gwiazda “M jak miłość”, ostatnia publikacja aktorki w social mediach to nic innego, jak zemsta na byłym:

Inteligentna riposta. Brawa dla Kasi. Każdego denerwowałyby wyskakujące wciąż w sieci filmy z byłym i jego partnerkami. A ona mimo to nigdy nie powiedziała na jego temat złego słowa na planie – mówi nam koleżanka Cichopek z planu "M jak miłość".

Była żona Hakiela zamieściła na Instagramie filmiki, na których tańczy z Marcinem Mroczkiem, czyli swoim serialowym mężem. Aktorzy do perfekcji mieli okazję opanować rumbę, salsę czy cha-chę w programie “Taniec z gwiazdami”. Szło im na tyle dobrze, że oboje reprezentowali Polskę na Eurowizji tanecznej – Kasia zajęła 4. miejsce (w duecie z Hakielem), a Mroczek wygrał międzynarodowy konkurs, partnerując Edycie Herbuś.

Co sądzicie o tanecznej zemście Cichopek?

Kasia Cichopek tańczy z Marcinem Mroczkiem, fot. Instagram
Kasia Cichopek tańczy z Marcinem Mroczkiem, fot. Instagram
Kasia Cichopek tańczy z Marcinem Mroczkiem, fot. Instagram
Kasia Cichopek tańczy z Marcinem Mroczkiem, fot. Instagram
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (8).png
Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, fot. KAPIF
Marcin Hakiel (3).png
Marcin Hakiel z nową partnerką, fot. KAPIF