Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żona Hugh Jackmana zabrała głos w sprawie jego orientacji seksualnej. Rozwiała wątpliwości
Aleksander Goldman
Aleksander Goldman 20.04.2022 09:00

Żona Hugh Jackmana zabrała głos w sprawie jego orientacji seksualnej. Rozwiała wątpliwości

Hugh Jackman, Deborra-Lee Furness (EA)
fot. Richard Buxo / Splash News / East News

Hugh Jackman od lat uchodzi za jednego z najpopularniejszych hollywoodzkich artystów. Ilość medialnych doniesień na temat aktora rośnie zaś wprost proporcjonalnie do otrzymywanych propozycji zawodowych. Jedną z najczęściej powtarzanych "teorii" jest zaś ta, według której od lat pozostaje "on w szafie", nie chcąc (lub nie mogąc) ujawnić tego, że jest gejem. Do plotek na ten temat postanowiła odnieść się żona gwiazdora – Deborra-Lee Furness.

Hugh Jackman jest gejem? "Gdyby był, mógłby spotykać się z Bradem Pittem"

Mogłoby wydawać się, że 26-letni staż małżeński aktora i jego żony jest wystarczającym powodem, by wytrącić z rąk niektórych komentujących argument o jego homoseksualności. Nic bardziej mylnego. Według zwolenników podobnych teorii "za" mają przemawiać między innymi różnica wieku (Deborra-Lee jest bowiem starsza od męża od 13 lat), a także fakt, że dzieci pary są adoptowane.

Co więcej, plotki o orientacji Jackmana zaczęły pojawiać się na długo przed osławioną rolą w broadwayowskiej produkcji "The Boy from Oz", w której to wcielił się on w tytułową rolę, (odgrywając postać homoseksualnego bohatera).

Furness (która także jest aktorką) postanowiła odnieść się do plotek w trakcie nagrań jednego z podcastów, którego była gościnią.

Gdyby był gejem, to... po prostu byłby gejem! – zauważyła.

Zaznaczyła jednocześnie, że Hugh nie musiałby niczego ukrywać. Jak dodała, "mógłby się wyoutować, mógłby umawiać się nawet z Bradem Pittem".

– Nie chodzi mi o to, że Brad jest gejem, dobrze wiecie, o co chodzi – uzupełniła.

Para poznała się w 1995 roku na planie serialu "Correlli". Rok później aktorzy stanęli na ślubnym kobiercu, w 2000 i 2006 roku adoptowali zaś syna oraz córkę.

Przypomnijmy, że Hugh Jackman znany jest przede wszystkim jako odtwórca roli Wolverine'a w serii filmów "X-Men", a także z ról w "Prestiżu", "Nędznikach" czy "Labiryncie". Na swoim koncie ma między innymi nagrody Tony i Emmy, Złotego Globa, a także nominację do Oscara.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapadł wyrok ws. śmierci uwielbianej gwiazdy, fani są wstrząśnięci. Szczegóły tragedii są bolesne dla wszystkich

  2. Gdyby żyła, skończyłaby dziś 89 lat. Polacy ją kochali, do końca nie pogodziła się z osobistą tragedią

  3. Gwiazdor TVN trafił do szpitala, wyciekły porażające szczegóły. Fani są wstrząśnięci

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: Hugh Jackman