Swiatgwiazd.pl
Zygmunt Chajzer

TRICOLORS/East News

Zygmunt Chajzer prosi fanów o pomoc. Chodzi o błąkającego się po okolicy psa

23 Lipca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Zygmunt Chajzer nie mógł siedzieć bezczynnie. Natychmiast wystosował do swoich fanów apel, prosząc o pomoc w odnalezieniu opiekuna błąkającego się po okolicy psa. Prezenter ma nadzieję, że czworonóg tylko się zgubił.

  • Zygmunt Chajzer jest jednym z popularniejszych prezenterów w Polsce

  • Pilny apel gwiazdora

  • Chajzer walczy o odnalezienia właściciela psiaka

Przez lata kariery Zygmunt Chajzer zdobył bogaty wachlarz doświadczeń jako dziennikarz i prezenter. Zyskał ogromną popularność, która nie mija do dziś. Jest świadom zainteresowania jego osobą i sensacji, jakie może wzbudzać jego życie prywatne, dlatego niechętnie dzieli się nim na forum.

Dumny mąż i ojciec

Wszyscy doskonale znają jego syna, Filipa Chajzera, który poszedł w ślady ojca i jest dziś jednym z popularniejszych polskich dziennikarzy. Niewiele jednak wiadomo o pozostałych członkach rodziny Zygmunta.

Ten natomiast od 1984 roku jest mężem Doroty, jedną z finalistek edycji konkursu Miss Lata z Radiem w 1983 roku, z którą oprócz Filipa ma jeszcze córkę Weronikę. Starszy Chajzer jest ojcem jeszcze jednej dorosłej już kobiety - Karoliny, która jest owocem jego poprzedniego związku. (Więcej tutaj)

Magda Stępień

Magdalena Stępień pierwszy raz o samotnym rodzicielstwie

CZYTAJ DALEJ

Zdaje się, że fani gwiazdora przywykli, że ten niechętnie dzieli się osobistymi rewelacjami w mediach. Mimo to co jakiś czas stara się przemycić ciekawsze informacje, a przede wszystkim te, które są dla niego szczególnie ważne. Ostatnio wykorzystał swoją siłę przebicia do... poszukiwań.

Pilny apel Zygmunta Chajzera

Przechadzając się okolicą swojego domu Zygmunt Chajzer niespodziewanie napotkał na swojej drodze psa, a dokładniej suczkę, którą od razu się zainteresował. Kiedy zorientował się, że nigdzie nie ma właściciela czworonoga, postanowił zabrać go ze sobą i jak najszybciej opublikować w sieci apel z prośbą o pomoc.

-  UWAGA‼️ Czyja zguba? Domyślam się, że miała wspaniały dom i człowieka, który poświęcał jej czas. Podaje łapę, robi siad, wie do czego służy kanapa. Może uciekła komuś w trakcie burzy? Znaleziona na ulicy w okolicy Wilanowa. Bezpieczna czeka na swojego pana! - pisze Chajzer.

Jak dotąd nie zgłosił się żaden opiekun psiaka. Zarówno Chajzer, jak i zmartwieni fani, mają nadzieję, że suczka być może sama uciekła przez chwilową nieobecność właścicieli lub zgubiła drogę do domu.


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika WasiakAutor

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >