Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Żyła i jego ukochana wrzucili wymowne zdjęcie. Fani pospieszyli z gratulacjami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.05.2024 23:01

Żyła i jego ukochana wrzucili wymowne zdjęcie. Fani pospieszyli z gratulacjami

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
fot. Instagram

Jakiś czas temu duże zamieszanie w sieci wywołała informacja o tym, że Piotr Żyła spotyka się z dużo młodszą partnerką, Marceliną Ziętek. Teraz jego ukochana wstawiła zdjęcie z wymownym podpisem. Czy jest czego gratulować?

Rozstanie Piotra Żyły i jego żony Justyny

Piotr Żyła zdobył sławę jako skoczek narciarski i stał się bardzo rozpoznawalny w mediach. Jednak popularność ta nie wynika tylko z jego osiągnięć sportowych. W 2006 roku Żyła wziął ślub z Justyną Lazar, która jest kuzynką Adama Małysza. Rok później para powitała syna, a w 2012 roku córkę Karolinę. Niemniej w 2018 roku doszło do rozstania między nimi, które było obarczone pewnym skandalem. Justyna Żyła często wyrażała negatywne opinie na temat byłego męża w mediach, opisując ich kłótnie i obarczając go winą za rozpad związku. Wreszcie, w listopadzie 2019 roku doszło do rozwodu za porozumieniem stron. Jednak obecnie utrzymują oni dobre stosunki.

Piotrek, jako ojciec moich dzieci bardzo mnie wspiera. Dogadujemy się lepiej, niż gdy byliśmy małżeństwem. Tak samo dobrze dogaduje się z moim partnerem. Jesteśmy taką patchworkową rodziną - wyznała jakiś czas temu Justyna Żyła w rozmowie z portalem “Plejada”.  

Teraz Piotr znalazł szczęście u boku innej kobiety. Jak wygląda ich życie?

Przyłapali Żyłę z młodziutką partnerką. Dlatego plotki nie cichną! To tak ją traktuje skoczek "Uderzył twarzą o zeskok". Dramatyczne chwile Piotra Żyły w Wiśle! Samo wspomnienie powoduje dreszcze

Związek Piotra Żyły z młodszą partnerką

Aktualnie Piotr Żyła buduje swoje życie z partnerką, która jest o 11 lat młodsza od niego, Marceliną Ziętek, mającą obecnie 25 lat. Kobieta występowała w telewizji, grając w programach paradokumentalnych, takich jak "19+" i "Szkoła". Teraz zakochani mieszkają razem w ich domu w Ustroniu, gdzie mieszkają razem z ich pieskiem.

Piotr i Marcelina nie są typem gwiazd, które eksponują każdy aspekt swojego życia prywatnego w mediach. Jednak czasami udostępniają w sieci fragmenty swojego czasu wolnego, co pozwala nam zobaczyć, jak wygląda życie skoczka i jego partnerki. Ich dom zaskakuje połączeniem naturalnych, tradycyjnych elementów i nowoczesności.

Ostatnio Marcelina podzieliła się zdjęciami. Jednak to podpis do nich wywołał największe emocje wśród fanów.

Fani Piotra Żyły składają gratulacje

Piotr i jego partnerka czasem dzielą się w mediach społecznościowych wspólnymi fotografiami. Na majówce z kolei pojawili się na przyjęciu weselnym i ujęcie z tego wydarzenia właśnie uwiecznili. Na profilu Marceliny pojawiło się kilka zdjęć z podpisem:

Zdrowie Młodej Pary

Wraz z pierwszymi komentarzami, posypała się fala gratulacji. 

  • Piotruś, gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze z nową miłością
  • Wszystkiego Najlepszego na Nowej Drodze Życia
  • Piotrek, szczęścia na nowej drodze życia – czytamy w komentarzach.

Niektórzy obserwatorzy pary zrozumieli, że to oni biorą ślub, co jest zupełną nieprawdą. Marcelina i Piotr byli jedynie gości weselnymi. Kto wie, jednak jak w przyszłości potoczy się ich związek. Może za jakiś czas para zdecyduje się zalegalizować swój związek. 

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. Instagram
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. Instagram
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. Instagram
Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, fot. Instagram