Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Żyła pochwalił się domem, a ludzie w szoku. Czegoś takiego się nie spodziewali
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 21.04.2024 14:53

Piotr Żyła pochwalił się domem, a ludzie w szoku. Czegoś takiego się nie spodziewali

Piotr Żyła, fot. Instagram; Andrzej Iwanczuk/Reporter
Instagram; Andrzej Iwanczuk/Reporter

Piotr Żyła opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie swojego domu. Widok nie zachwycił internautów. W komentarzach zwrócono uwagę na spore niedociągnięcia.

Piotr Żyła ulubieńcem kibiców

Piotr Żyła to jeden z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Sportowiec od lat zachwyca nie tylko swoimi wynikami, ale również prostolinijnym usposobieniem, którym potrafi ująć niemal każdego.

Charyzma i nieokiełznane poczucie humoru gwiazdora sprawia, że cieszy się dużym powodzeniem wśród kobiet. Duże emocje wśród fanów budziło jego małżeństwo z Justyną Żyłą, burzliwie zakończone rozwodem w 2018 r.

Obecnie Piotr Żyła jest w związku z aktorką Marceliną Ziętek, którą widzowie mogli podziwiać m.in. w serialach paradokumentalnych, takich jak “Szkoła”, czy “19+”.

Jakie wykształcenie ma Piotr Żyła? Profesura na horyzoncie. Zdziwieni? Przyłapali Żyłę z młodziutką partnerką. Dlatego plotki nie cichną! To tak ją traktuje skoczek

Piotr Żyła pokazał dom

Choć życie prywatne Piotra Żyły budzi ogromne zainteresowanie fanów i dziennikarzy, sam zainteresowany dość rzadko otwiera się na sprawy osobiste. Prowadzi wprawdzie media społecznościowe, lecz skupia się w nich najczęściej na dzieleniu się informacjami o swojej zawodowej karierze.

W udostępnionym w sobotę poście sportowiec postanowił pochwalić się jednak swoją posiadłością. To dom modułowy z obszernym tarasem i zamontowanymi na dachu panelami fotowoltaicznymi.

Na zdjęciu widzimy Piotra Żyłę, dumnie siedzącego na fotelu przed swoim domostwem. Uważne oczy internautów zauważyły jednak pewne szczegóły, które stawiają sportowca w niezbyt dobrym świetle jako gospodarza. O co chodzi?

Piotr Żyła nie dba o dom?

Gdy przyjrzymy się tarasowi Piotra Żyły, łatwo dojdziemy do wniosku, że skoczek narciarski już dawno nie robił na nim gruntownego sprzątania. Pomiędzy płytkami widoczne są bowiem spore kępy mchu i trawy.

Zauważyli je również internauci, którzy nie mieli litości dla sportowca w sekcji komentarzy, zwracając uwagę na to, że powinien jak najszybciej zająć się doprowadzeniem miejsca do porządku.

  • Tę trawę z tych płytek mogłeś wyrwać do tego zdjęcia.
  • Ale chwasty.
  • Piotruś, to teraz tę trawkę pomiędzy płytami powyrywaj.
  • Oj, nagana dla ogrodnika, trawa zamiast fugi.
  • Weź się chłopie do roboty, a nie siedzisz i ci taras zarasta - piszą fani.
Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Piotr Żyła
Piotr Żyła, fot. PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News