Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Justyna Żyła kibicuje byłemu mężowi. Obecna partnerka skoczka szybko zareagowała
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.02.2022 01:00

Justyna Żyła kibicuje byłemu mężowi. Obecna partnerka skoczka szybko zareagowała

Marcelina Ziętek/Justyna Żyła
fot.instagram.com/marceepan/Piotr Molecki/East News

Po rozpoczęciu pierwszego konkursu skoków narciarskich na Igrzyskach Olimpijskich Piotr Żyła zajął 21. miejsce. Jego była partnerka, Justyna Żyła, pocieszała sportowca na Instagramie. Relacja nie spodobała się obecnej dziewczynie skoczka.

Justyna Żyła w 2006 roku wyszła za mąż za popularnego skoczka narciarskiego, Piotra Żyłę. Ich małżeństwo zakończyło się w 2018 roku, jednak losy byłych małżonków cały czas są poruszane w mediach.

Ostatnio Justyna Żyła znowu przyciągnęła uwagę swoją osobą. Po nieudanym występie skoczka na Igrzyskach Zimowych postanowiła pocieszyć go przy pomocy swoich mediów społecznościowych. Wpis zamieszczony przez był partnerkę Żyły, nie spodobał się obecnej dziewczynie sportowca, Marcelinie Ziętek.

Justyna Żyła dzieli się wspólnym zdjęciem z byłym mężem

Po pierwszych zawodach skoków narciarskich na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie Polacy mieli powód do radości. Jeden z naszych sportowców, Dawid Kubacki, zdobył brązowy medal za niezwykły występ. Pozostali skoczkowie również uplasowali się na wysokich pozycjach. Piotr Żyła dzięki swojemu popisowi zajął 21. miejsce.

Niski wynik w rankingu jednego z naszych reprezentantów odbił się głośnym echem w mediach, a to za sprawą reakcji byłej żony skoczka, Justyny Żyły. Po zakończonych zawodach postanowiła podzielić się opinią na temat rankingu sportowców. Jej relacja wywołała duże zamieszanie. Kobieta wstawiła zdjęcie z byłym mężem podczas czułości z podpisem: Trzymamy kciuki, spełniaj marzenia. W tle jednocześnie leciała piosenka Tilt Jeszcze będzie przepięknie.

Justyna Żyła
https://www.instagram.com/justynazyla/

Wstawione wspominki Justyny Żyły wywołały spore zamieszanie w Internecie. Bez komentarza nie mogła obejść się również obecna partnerka Piotra Żyły. Zapewne kibicowała wybrankowi i przeżywała jego zmagania, ale to, co zobaczyła w mediach społecznościowych, zszokowało ją jeszcze bardziej. Wydała oświadczenie niepersonalnie skierowane w stronę Justyny Żyły.

Marcelina Ziętek
https://www.instagram.com/marceepan/

Obecna partnerka Piotra Żyły o zaistniałej sytuacji wypowiedziała się również dla Pudelka. Aktorka wyjaśniła, że zachowanie byłej żony sportowca szkodzi nie tylko skoczkowi, ale także jego bliskim, a kobieta nie miała prawa upubliczniać takiego zdjęcia.

- Ta kobieta ciągnie dalej swoje wymyślone historie, zakłócając nasz spokój. Nie patrząc na dobro dzieci ani Piotra. Upomniana, że ma zakaz dodawania wizerunku i zakłócenia naszego spokoju, usunęła wszystko… - wyznała Marcelina Ziętek. Od rozwodu pomiędzy Justyną Żyłą i Piotrem Żyłą minęło kilka lat. Para ze związku doczekała się dwójki dzieci, syna Jakuba i córki Karoliny.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Nagłe wieści o aktorce znanej z "M jak miłość". Polacy wstrzymali oddechy

  2. Przyłapali Idę Nowakowską, smutny widok. Ubrana cała na czarno prezenterka nie była sama

  3. Kurski zapadnie się pod ziemię? Zaraz po finale "The Voice Senior" wybuchła wielka afera

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].