Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > 39-letnia gwiazda powitała na świecie pierwsze dziecko. Zdjęcie maleństwa rozczula do łez
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.04.2024 12:25

39-letnia gwiazda powitała na świecie pierwsze dziecko. Zdjęcie maleństwa rozczula do łez

Olly Murs
fot. Instagram

Znana gwiazda muzyki właśnie powiększyła swoją rodzinę. 39-letni wykonawca hitów “Dance With Me Tonight” i “Heart Skips a Beat”, Olly Murs, podzielił się zdjęciem swojej nowo narodzonej córeczki. Sama słodycz!

Kariera Olly'ego Mursa

Olly Murs stał się popularny w 2009 roku po udziale w brytyjskiej wersji programu “X Factor”. Od tego czasu jego kariera rozwijała się szybko. W Polsce zwrócono na niego uwagę dwa lata po debiucie w jego rodzinnym kraju - kiedy wydał drugi album pt. "In Case You Didn't Know".

Popularność Olly'ego Mursa zaowocowała podpisaniem kontraktu z producentami X-Factora. Po kilku latach stał się prowadzącym tego show, często występując w duecie z tragicznie zmarłą Caroline Flack. Flack ujawniła, że w 2011 roku prawie mieli romans, choć byli tylko przyjaciółmi. Po jej śmierci Murs opublikował poruszający wpis na mediach społecznościowych, w którym wyraził swoje smutki i wspomnienia.

Piosenkarz jest w szczęśliwym związku z Amelią Murs.

Ewa Błaszczyk podała nowe informacje o córce, która od niemal 24 lat jest w śpiączce. To nie są dobre wieści Lekarze mówili jej, że nigdy nie zostanie matką. Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie z 16-letnią córką

Kto jest ukochaną Mursa?

Amelia Tank to brytyjska zawodniczka fitness, która odnosi sukcesy w kategorii bikini fitness, regularnie startując i osiągając zwycięstwa na arenie międzynarodowej. W 2021 roku zdobyła złoty medal na mistrzostwach świata w Miami. Tank jest również partnerką życiową Olly'ego Mursa od 2019 roku.

Piosenkarz i autor piosenek wziął ślub z Amelią Tank w swoim rodzinnym hrabstwie Essex, na malowniczej wyspie Osea o powierzchni 380 akrów, położonej w estuarium Blackwater. To urokliwe miejsce stanowiło idealne tło dla ich trzydniowych uroczystości weselnych, rozpoczynających się 14 lipca 2023 roku.

Teraz para doczekała się pierwszej pociechy. Szczegóły poniżej.

Olly i Amelia zostali rodzicami

Olly Murs niedawno po raz pierwszy został ojcem. 39-letni piosenkarz i jego żona Amelia Tank, ogłosili narodziny swojego pierwszego dziecka i ujawnili, że nazwali córkę Madison.  Olly podzielił się zdjęciem na Instagramie świeżo upieczonych rodziców, idących korytarzem szpitalnym trzymając się za ręce, niosąc fotelik samochodowy.

Na innym zdjęciu, które opublikował piosenkarz widać maleństwo, które leży stópkami do obiektywu. Murs słynie ze swojego poczucia humoru, więc nawet przy takiej okazji nie mógł powstrzymać sie od żartu.

Błogosław Madi, myślę, że ma stopy po tatusiu – napisał Olly.

Ukochana Mursa wstawiła również zdjęcie, na którym widać dwie fotografie z aparatu analogowego, gdzie zarówno ona jak i Olly trzymają maleństwo na rękach. 

 

Olly Murs został ojcem, fot. Instagram
Olly Murs został ojcem, fot. Instagram
Olly Murs został ojcem, fot. Instagram
Olly Murs został ojcem, fot. Instagram