Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > A to niespodzianka! Małgorzata Socha przekazała radosną nowinę. Podała już nawet termin
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 02.02.2024 14:20

A to niespodzianka! Małgorzata Socha przekazała radosną nowinę. Podała już nawet termin

Małgorzata Socha
Małgorzata Socha, fot. KAPiF

Ekscytujące wieści dla fanów Małgorzaty Sochy. Jedna z najpopularniejszych polskich aktorek właśnie podzieliła się wspaniałymi wieściami. Co za radość!

Rodzina Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha ze swoim mężem Krzysztofem Wiśniewskim poznali się w 1996 roku. Pobrali się natomiast dopiero jedenaście lat później. Do tej pory tworzą szczęśliwą rodzinę. 

Mojego przyszłego męża poznałam jako szesnastolatka, właśnie w tym momencie życia, gdy czułam deficyt przyjacielskiej relacji z kimś, kto będzie zawsze blisko, zrozumie mnie, wesprze. Oboje byliśmy młodzi i najpierw połączyła nas właśnie przyjaźń. Z czasem to się zmieniło, przyszła miłość, ale przyjaźń pozostała równolegle -  wyznała Małgorzata Socha w rozmowie dla „Twojego Stylu”.

Para razem wychowuje troje dzieci: 10-letnią Zosię, 6-letnią Basię i 5-letniego Stasia.

To Małgorzata Socha? "Odpaliło się u mnie". Takiej jej nie znacie Małgorzata Socha pokazała twarze córek! Ale one wyrosły. Fani są zachwyceni: "Starsza to cała mama"

Debiut dzieci Sochy na premierze "Akademii Pana Kleksa"

Małgorzata Socha od zawsze powtarza, że priorytetowo traktuje rodzinę. 

Mam od dawna poukładane priorytety. Na pierwszym miejscu są dzieci, Krzysiek, a praca na dalszym. Zawsze zależało mi na tym, żeby mieć rodzinę. Dzisiaj, mając troje dzieci, mogę ci z ręką na sercu powiedzieć, że cieszę się, że nie przespałam ważnych momentów w życiu – mówiła “Vivie”.

Jak wiadomo, cudze dzieci rosną bardzo szybko. W ciągu jednego roku cała trójka dzieci Sochy trochę się zmieniła, co można zobaczyć, przeglądając najnowsze zdjęcia. Małgorzata Socha wraz z dziećmi wzięła udział w premierze "Akademii Pana Kleksa" w Teatrze Wielkim. Jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, także pojawił się na wydarzeniu.

Akademia Pana Kleksa! Cudownie było się przenieść do tej bajki! – napisała aktorka na Instagramie.

Małgorzata Socha podzieliła się wpaniałą wiadomością

Karierę aktorską Małgorzata Socha rozpoczęła w 1998 roku, debiutując jako Kate, córka Wonsa, w serialu "Złotopolscy". Obecnie jest głównie kojarzona z rolą Ingi Gruszeckiej w popularnym serialu "Przyjaciółki", który emitowany jest na antenie Polsatu od 2012 roku i nadal zdobywa ogromną popularność. Przed tym sukcesem Socha występowała także w serialu "Na Wspólnej" na antenie TVN. 

W 2021 roku, po wielu latach współpracy, postanowiła opuścić produkcję, motywując decyzję koniecznością skoncentrowania się na innych obszarach życia, zwłaszcza na rodzinie. Warto zaznaczyć, że producenci nie zakończyli losów jej postaci, co otwierało jej możliwość powrotu do serialu w każdej chwili.

Ku uciesze fanów w ostatnim wywiadzie z “Faktem” Małgorzata Socha wyjawiła, że wraca do “Na Wspólnej”. Jak sama jednak twierdzi, planuje powrót jedynie na krótki okres czasu.

Na chwilę wrócę do "Na Wspólnej", żeby poukładać niedomknięte sprawy, powyjaśniać. Nie mogę nic więcej zdradzić. Powiem tylko, że stanie się to bliżej wiosny - powiedziała "Faktowi".  

Odchodząc z produkcji, również rozmawiała z tym samym portalem, wyjawiając, że ta decyzja budzi w niej dalej wiele wątpliwości. Stwierdziła jednak, że musi skupić się na innych dziedzinach życia.

Musiałam z czegoś zrezygnować, żeby zachować życiowy balans. Nie można mieć wszystkiego- mówiła wówczas w rozmowie z "Faktem".  

Cieszycie się z tego powrotu?

Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF

 

Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF
Małgorzata Socha, fot. KAPiF