Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Adele odmówiła Kate i Williamowi. Powód mógł ich obrazić
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.06.2024 12:44

Adele odmówiła Kate i Williamowi. Powód mógł ich obrazić

Adele odmówiła Kate i Williamowi
fot. EastNews

Adele to światowej sławy gwiazda, która ma miliony fanów. Wśród nich jak się okazało, są też księżna Kate i książę William. Książęca para miała do dziennikarki wyjątkową prośbę. Adele się nie zgodziła!

Relacje z Adele z rodziną królewską

Adele to wokalistka, która wielokrotnie zdobyła najważniejsze nagrody muzyczne, nie zraziła się do gazety "The Sun" z powodu "małego skandalu", w którym brała udział. W październiku 2011 roku udzieliła wywiadu, w którym wyraziła zainteresowanie nawiązaniem bliższych relacji z członkami rodziny królewskiej.

Chciałabym poznać osoby z rodziny królewskiej. Bardzo chciałabym spędzić noc na mieście z księciem Harrym. Wydaje się być niezłym żartownisiem i mieć świetne poczucie humoru. Kocham Kate Middleton, jest genialna i błyskotliwa. I kocham Williama - wyznała.

Kilka miesięcy wcześniej, w wywiadzie dla magazynu "Glamour", Adele wyznała, że ma słabość do Harry'ego.

Wszędzie szukam księcia Harry'ego. Wiem, że mówiłam, że nie umówiłabym się z rudym mężczyzną, ale to jest książę Harry! Byłabym prawdziwą księżną, gdybyśmy się związali! - ekscytowała się.  

Później jednak nie okazała odpowiedniego zainteresowania. 

Adele rozstała się z Richem Paulem? Artystka rozwiała wszelkie wątpliwości Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

Adele nie zjawiła się na ślubie Kate i Williama

Praktycznie 2 miliardy ludzi na całym globie śledziło transmisję telewizyjną, a ponad milion osób obserwowało przejazd młodej pary ulicami Londynu, podczas gdy na uroczystościach weselnych księcia Williama i Catherine Middleton bawiło się ponad 1900 gości. 29 kwietnia 2011 roku był dniem, kiedy nie tylko Wielka Brytania, ale także cały świat żył wydarzeniem w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Starszy syn księżnej Diany pojął za żonę Kate i otrzymali tytuł pary książęcej Cambridge. 

W uroczystościach wzięli udział liczni ważni goście, w tym przedstawiciele rodzin królewskich, szlacheccy, urzędnicy państwowi oraz światowej sławy osobistości ze świata show-biznesu. Na kilka dni przed ceremonią ślubną cała Wielka Brytania żyła spekulacjami na temat uczestników uroczystości, a jednym z głównych punktów zainteresowania stało się, kto zasili listę gości. Wiele nazwisk było wymienianych, lecz jedna osoba stała się centralną postacią niewielkiego skandalu. 

Była nią Adele, utalentowana i uznana młoda wokalistka, która rzekomo zrezygnowała z wielkiego zaszczytu. Brytyjski dziennik "The Sun" poinformował, że artystka odmówiła występu na ślubie Williama i Kate. Według gazety, która nie ujawniła źródeł informacji, para książęca miała skontaktować się z przedstawicielem wokalistki, aby zaprosić ją na ceremonię ślubną i poprosić o śpiew. Według doniesień, Adele odmówiła, co miało związek z planowanym spotkaniem grillowym. Artykuł cytował nawet wypowiedź wokalistki w tej sprawie.

Nie mogłam wystąpić, ponieważ moje spotkanie przy grillu ze znajomymi było zaplanowane już dawno temu – powiedziała.

Adele o powodach nieobecności

Sprawa wywołała duże poruszenie, gdyż większość Brytyjczyków nie mogła uwierzyć, że sławna artystka odmówiła zaszczytu występu dla rodziny królewskiej. Ostatecznie na ceremonii ślubnej zagrała Ellie Goulding. Dziennikarze stanowczo twierdzili, że Adele, zamiast tego wolała spędzić czas na grilowaniu w swoim domu niż występować na ślubie pary książęcej. Artykuł sugerował także, że Adele nieco nonszalancko podchodziła do zaproszenia, mimo że miała okazję spotkać się z księciem Williamem.

Widziałam Williama, kiedy grał w piłkę nożną w parku naprzeciwko mojego domu. I to dwa razy. To było fantastyczne - brzmiał cytat w gazecie.

Według "The Sun" taka była historia, ale Adele miała zupełnie inną wersję. Kilka dni przed ślubem, podczas wywiadu dla radia BBC Radio 5 Live, wokalistka wyraziła swoje uznanie dla Williama i Kate.

Kocham ich i naprawdę nie mogę się doczekać ich ślubu – oznajmiła. 

Adele zareagowała na plotki i insynuacje, jakoby odmówiła zaproszenia od rodziny królewskiej, preferując grillowanie. Wyjaśniła, że w dniu ślubu będzie koncertować w Niemczech jako część swojej trasy koncertowej po Europie i nie planuje żadnego grilla ze znajomymi.

Adele, fot.EastNews
Adele, fot.EastNews
William i Kate, fot. East News
William i Kate, fot. East News