Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agata Kulesza padła ofiarą włamania i kradzieży we własnym domu. "Nie czuje się bezpiecznie"
Kamil OIek
Kamil OIek 01.12.2022 22:23

Agata Kulesza padła ofiarą włamania i kradzieży we własnym domu. "Nie czuje się bezpiecznie"

Agata Kulesza
Agata Kulesza

Agata Kulesza to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych polskich aktorek – o jej rolach mówi się od lat i z pewnością przez kolejne także będzie na językach. Popularność ma jednak swoją cenę, dlatego też artystka zdecydowała się odpocząć od zgiełku Warszawy, nabywając dom w jednej z nadmorskich miejscowości. Niestety, na terenie posiadłości doszło niedawno do włamania oraz kradzieży, gwiazda przestała zaś czuć się tam bezpiecznie.

Włamanie i kradzież w domu Agaty Kuleszy

Ten domek to miejsce, w którym mogę się schować. Jest przestrzeń, spokój i kwitnące malwy, które zasadziłam – mówiła jeszcze niedawno aktorka, w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo".

Jak sama przyznała, dom nabyła za namową córki. Po rozstaniu z byłym meżęm, Marcinem Figurskim, straciła bowiem swój dotychczasowy azyl, którym był dom w Czerwińsku, gdzie wielokrotnie odpoczywała i nabierała sił przed powrotem na plany filmowe. Marianna był zaś spiritus movens kolejnego zakupu, tym razem nad morzem.

To ona namówiła mnie na kupno domu nad morzem. To miejsce jest dla mnie bardzo ważne, uwielbiam je. Jeśli nie mogę tam jechać, jadą moi przyjaciele. Spędzamy tam czas też razem, latem zmieniają się tylko turnusy – mówiła w wywiadzie.

Niestety dla samej Agaty Kuleszy, dotychczasowe spokojne miejsce stało się miejscem przestępstwa. Na teren posesji dokonano bowiem włamania, połączonego z kradzieżą. Jak przyznała w rozmowie z "Na Żywo" aktorka, straciła między innymi agregat prądotwórczy, którym zasilany był cały dom.

Przyjaciółka Kuleszy przekazała zaś tygodnikowi, że wydarzenie to odbiło się na niej samej. Obecnie stoi bowiem przed poważnym wyborem, chcąc nawet zatrudnić firmę ochroniarską.

To, co się stało, podcięło jej skrzydła. Teraz nie czuje się tam bezpiecznie. Wie, że musi szybko działać – przekazała.

Pozostaje nam życzyć Agacie przede wszystkim dużo spokoju.

Agata Kulesza
fot, KAPiF
Agata Kulesza
fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].