Agnieszka Kaczorowska Żródło: instagram.com/@agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak córka całuje jej ciążowy brzuszek. "Tak się rodzi miłość między rodzeństwem"

23 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Fani rozpływają się nad najnowszą publikacją Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie. Na zdjęciu udało się utrwalić dowód rodzącej się między dziećmi tancerki więzi. Mała Emilia całuje dobrze widoczny już ciążowy brzuch mamy. Wszystko to w malowniczej, egzotycznej scenerii.

  • Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka
  • Obecnie wypoczywa wraz z rodziną na Malediwach
  • Fanów zachwyciła najnowsza instagramowa publikacja aktorki

Agnieszka Kaczorowska jest już dumną mamą małej Emilki. Dziewczynka przyszła na świat w lipcu 2019 roku, czym tancerka nie omieszkała pochwalić się na Instagramie. O drugiej ciąży celebrytki spekulowano już na początku 2021 roku. Odkąd Agnieszka Kaczorowska oficjalnie potwierdziła doniesienia, nie obawia się prezentować zaokrąglonego brzucha na oficjalnym profilu na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie.

Agnieszka Kaczorowska smakuje wakacji za granicą

Agnieszka Kaczorowska dołączyła do grona tych postaci polskiego show-biznesu, których pandemia COVID-19 nie powstrzymuje przed zaczerpnięciem słońca za granicą. Niedawno wraz z rodziną wyruszyła w podróż na Malediwy. Miała wyjaśniać, że do wylotu zachęciła ją niepewna wizja przyszłości - nie jest bowiem jasne, kiedy Agnieszka Kaczorowska znów będzie mogła poszukać wytchnienia na urlopie.

- Końcówka pakowania i ruszaaaaamy! Wymarzony wyjazd w ciepełko już jutro. (...) nie mamy bladego pojęcia jak to będzie z dwójką dzieci (i w sumie nawet w wyobrażeniach jest to jakaś totalna abstrakcja), więc póki jest okazja, siła, czas i możliwości to korzystamy! Potem nie wiem kiedy gdzieś polecimy…(zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - przekazywała obserwatorom w social mediach.

Ostatecznie Agnieszka Kaczorowska spakowała ogromne walizki i dała sfotografować się w ich towarzystwie na lotnisku, by wreszcie wylądować na egzotycznych wakacjach. Rodzina wypoczywa na Malediwach. Urlop nie oznacza jednak dla aktorki przerwy od aktywności w social mediach.

Marzena Rogalska rozpacza nad utratą psa. Marzena Rogalska rozpacza nad utratą psa. "Dostałam sms: Marzenka, Julcia została przed chwilą uśpiona"Czytaj dalej

Agnieszka Kaczorowska śle pozdrowienia z wakacji. Internauci zachwyceni jej zdjęciem z córką

I tak na instagramowym profilu Agnieszki Kaczorowskiej zaczęły pojawiać się malownicze zdjęcia z oceanem i piaskiem w tle. Jedno z nich zachwyciło obserwatorów w szczególny sposób. Chodzi o fotografię przedstawiającą aktorkę w towarzystwie córki, na której dziewczynka całuje wyraźnie zaokrąglony brzuch mamy.

Sama Agnieszka Kaczorowska nie ma wątpliwości, że właśnie jest świadkiem początku trwałej, rodzinnej więzi, jakiej rozwój ma nadzieję obserwować przez kolejne długie lata. Mama Emilii już teraz nie kryje zachwytu i dumy.

- Tak się rodzi miłość między rodzeństwem… Nie ma dnia, aby BOBO nie było głaskane i całowane przez Emilkę... czuję, że to będzie niezwykła więź - czytamy na instagramowym profilu tancerki.

Fani wyraźnie podzielają zachwyt nad rodzinnym szczęściem Agnieszki Kaczorowskiej. W komentarzach pod zdjęciem zaroiło się od słów wyrażających wzruszenie. Niektóre internautki dzieliły się również swoimi doświadczeniami z wychowywaniem dzieci.

-Piękne ujęcie. U nas podobnie. Codziennie córka powtarza, że już kocha braciszka z brzuszka - napisała jedna z internautek.

AK 1

AK 1

Źródło: instagram.com/@agakaczor

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Fakt, Plejada

Następny artykuł