Swiatgwiazd.pl
Kaczorowska

TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska-Pela opowiedziała o trudnych momentach o pracy na planie "Klanu"

20 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

O Agnieszce Kaczorowskiej jest ostatnimi czasy głośno ze względu na jej kontrowersyjną wypowiedź, w którym skrytykowała ruch ciałopozytywny. Teraz w szczerej wypowiedzi opowiedziała o trudnościach życia aktorki i tancerki.

  • Agnieszka Kaczorowska znana jest widzom głównie z roli Bożenki w ,,Klanie"

  • Aktorka szczerze opowiedziała o swojej pracy - nie zawsze jest kolorowo

  • Dzieli się, że ogromnym wsparciem jest dla niej rodzina

Aktorka znana z roli w ,,Klanie" ostatnio popadła w konflikt z wieloma postaciami publicznymi po jej ostrej wypowiedzi na Instagramie. Teraz w ramach ocieplania wizerunku zdecydowała się na opowiedzenie w szczerym wywiadzie o kulisach pracy aktorki i tancerki.

Agnieszka Kaczorowska o kulisach pracy na planie ,,Klanu"

Agnieszka Kaczorowska ostatnimi czasy wzbudza niemałe emocje. Po jej głośnym wpisie, w którym skrytykowała ruch ciałopozytywny, spotkała się z ogromną krytyką internautów i koleżanek z branży (więcej tutaj). Ostatecznie aktorka przeprosiła, lecz wpisu nie usunęła.

Teraz w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoich problemach. Podzieliła się, że zawód aktorki nie jest łatwy, szczególnie gdy musiała go łączyć ze swoim drugim zawodem i ogromną pasją - tańcem. Przyznała, że rola Bożenki, w którą się wciela od dzieciństwa bywa wymagającą pracą.

- Czułam się zmęczona fizycznie, bo grę w serialu łączyłam z tańcem zawodowym (...) Czasem czułam się też przytłoczona psychicznie (...), kiedy rola Bożeny była powodem do docinek i żartów - podzieliła się.

Agnieszka Kaczorowska od dawna też zawodowo zajmuje się tańcem. Zapowiedziała, że to jemu teraz chce się bardziej poświęcić. Założyła nawet własną firmę.

Chłopaki do wzięcia

"Chłopaki do wzięcia": odwiedziny w domu matki Bandziorka

CZYTAJ DALEJ

Aktorka z ,,Klanu" otwiera się na temat wsparcia rodziny

Aktualnie Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. W mediach i na Instagramie chętnie się dzieli zdjęciami męża i dziecka. Sama mówi, że w roli matki i żony czuje się bardzo dobrze. Podkreśla, że mąż jest dla niej nieocenionym wsparciem przy wszystkich problemach.

Podzieliła się również, że w ich związku panuje model partnerski i starają się równo rozdzielać obowiązki domowe. Opowiedziała również, że ich relacja rozwinęła się szybko, a poznali się... w jej szkole tańca.

- Już po kilku dniach pojechałam do jego rodziców na święta. Później spędziliśmy razem sylwestra, a w kolejnym tygodniu zaczęliśmy rozmawiać o wspólnym życiu - wspomina aktorka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >