Swiatgwiazd.pl > Plotki > Agnieszka Kotońska pokazała nową fryzurę. Fani są zachwyceni
Karol Osiński
Karol Osiński 24.03.2022 09:31

Agnieszka Kotońska pokazała nową fryzurę. Fani są zachwyceni

agnieszka-kotońska
Instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska kolejny raz zachwyciła swoich fanów. Celebrytka, której szeroką rozpoznawalność przyniósł program „Gogglebox. Przed telewizorem” odważnie zaszalała z fryzurą. Efektami metamorfozy podzieliła się na Instagramie. Internauci są zgodni – wygląda zjawiskowo.

  • Agnieszka Kotońska zasłynęła w programie TTV „Gogglebox. Przed telewizorem”

  • Celebrytka postanowiła zwalczyć nadwagę i zrzuciła ponad 40 kilogramów

  • Teraz postanowiła zmienić fryzurę. Na jej głowie pojawił się nowy, odważny kolor

„Gogglebox. Przed telewizorem” to niekwestionowany hit TTV, dzięki któremu rozszerzyło się grono celebrytów w Polsce. Program przyniósł rozpoznawalność takim osobom jak między innymi Sylwia Bomba czy Izabela Zeiske. Trudno zapomnieć też o Agnieszce Kotońskiej, której konto na Instagramie obserwuje obecnie aż 309 tysięcy internautów.

Agnieszka Kotońska pochwaliła się metamorfozą

Popularna celebrytka ma za sobą miesiące wyrzeczeń i poświęcenia wobec pracy nad własną sylwetką. Jeszcze do niedawna ważyła 106 kilogramów, jednak dzięki zmianie nawyków żywieniowych i regularnym ćwiczeniom jej waga pokazuje obecnie ponad 40 kg mniej, a efektami chętnie chwali się w mediach społecznościowych.

- Ciężko było. Łzy, pot, ćwiczenia, dieta, suplementacja. Wyrzekałam się po prostu wszystkiego [...] 30 kilogramów to była totalna orka. Każdy sobie myśli, że to tak łatwo zrzucić kilogramy i cieszyć się tym, ale to nie jest proste, jak wszyscy dookoła jedzą chipsy i piją prosecco, a ja wodę z cytryną. Alkohol odstawiłam, bo od alkoholu się puchnie i to są puste kalorie - mówiła Agnieszka Kotońska w rozmowie z „Jastrząb Post”. Ale to nie jedyna metamorfoza, jaką zafundowała sobie i fanom w ostatnim czasie. Opublikowała na Instagramie trzy fotografie w nowej, odświeżonej fryzurze. Gwiazda postanowiła nieco zaszaleć z kolorkiem, i pofarbować końcówki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Górę włosów nieco przyciemniła, natomiast dół pofarbowała na różowo. Po zdjęciach można wywnioskować, że jest tą zmianą wyraźnie zadowolona i usatysfakcjonowana. Oczywiście nie omieszkała zapytać swoich fanów, co sądzą o jej nowym „imidżu”.

Fani zachwyceni metamorfozą Agnieszki Kotońskiej

Zważywszy na jej liczne grono odbiorców, otrzymała mnóstwo odpowiedzi, w których fani oceniali jej nowy wygląd. Pojawiły się również porównania do poprzedniego koloru. Zdecydowana większość była zachwycona zmianą w wyglądzie gwiazdy.

- Pięknie. Jesteś coraz młodsza,

- Bardzo ładnie wyglądasz w tych włosach, - Cudownie Pani wygląda. Zmiana na wielki plus - piszą w komentarzach internauci.

Też uważacie, że wygląda lepiej niż w poprzedniej stylizacji?

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]