Swiatgwiazd.pl
S Bomba EN

TRICOLORS/East News

Sylwia Bomba z "Gogglebox" przekazała smutną wiadomość. Po latach rozstała się z partnerem

4 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Nawet jeśli życie zawodowe układa się doskonale, w życiu prywatnym może nie być tak pięknie. Przykładem takiego dysonansu jest Sylwia Bomba, która długo ukrywała przed sympatykami osobisty dramat. Dopiero po kilku miesiącach postanowiła zabrać głos w sprawie.

  • Sylwia Bomba to popularna uczestniczka programu Googlebox. Przed telewizorem

  • Okazuje się, że kobieta weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami

  • Za pomocą Instagrama wypowiedziała się o swoim rozstaniu

Rozstanie nie jest łatwe, zwłaszcza w przypadku celebrytów. Kiedy ich związki się rozpadają, dzieje się to na oczach tysięcy fanów. Nic dziwnego, że Sylwia Bomba chciała oczyścić atmosferę i wydała oświadczenie o swoim byłym partnerze. Postanowiła też nigdy więcej nie zabierać głosu w tej sprawie.

Kariera Sylwii Bomby

Sylwia Bomba to ulubienica telewidzów, która popularność zdobyła dzięki hitowemu programowi Googlebox. Przed telewizorem, emitowanemu w stacji TTV. Kobieta występuje w nim u boku swojej przyjaciółki, Ewy Mrozowskiej.

Program skupia się na tym, że różne barwne osobowości z całej Polski zapraszają kamery do swoich domów, aby zasiąść na kanapie i oglądać znane i lubiane telewizyjne hity, oczywiście komentując wszystko na bieżąco. Jesienią zostanie wyemitowana już 15. seria znanego programu. Duet Bomby i Mrozowskiej jest jednym z ulubionych.

Googlebox. Przed telewizorem przyniósł Bombie niemałą popularność. Jak się okazuje, kobieta została zaproszona do nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Znając temperament Sylwii, wiemy, że nie zastanawiała się ani sekundy! Stąd od września będziemy mogli podziwiać ją pląsającą po parkiecie w ramionach jednego z profesjonalnych tancerzy.

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska zachwyca nową fryzurą. Fani: „Ładnie w tych włosach”

CZYTAJ DALEJ

Sylwia Bomba i rozstanie z partnerem

Zazwyczaj bywa tak, że wraz z rosnącą popularnością wśród telewidzów, wzrasta liczba obserwatorów w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku Sylwii Bomby, która zgromadziła na Instagramie ponad 760 tysięcy fanów! Sylwia uwielbia dzielić się zdjęciami z córeczką. Pokazuje też najróżniejsze fotki z wakacji lub z profesjonalnych sesji zdjęciowych.

Właśnie Instagram wybrała Bomba na narzędzie, za pośrednictwem którego przekazała fanom smutne wieści o swoim życiu uczuciowym. Okazuje się, że Sylwia nie jest już ze swoim wieloletnim partnerem Jackiem, starszym od niej o 14 lat tatą Antosi. Czy przyczyną zerwania mogła być spora różnica wieku? Raczej nie. Kobieta przyznała, że nie stanowi to dla niej jakiegokolwiek problemu.

Gwiazda TTV wrzuciła na Instastory zdjęcie (które naturalnie zniknie po upływie 24 godzin), na którym w sielankowym kadrze widzimy Bombę wraz z córeczką. Kobieta trzyma w ręku torbę pomarańczy. Jednak to, co istotne, Sylwia zdecydowała się napisać i nałożyć na zdjęcie. Zszokowani fani przeczytali:

- Od kilku miesięcy nie jestem w związku z tatą Antosi. Każdy dzień upewnia mnie, że to była dobra decyzja. Wszelkie szczegóły tej sytuacji pozostawiam dla siebie. Ze względu na szacunek do przeszłości oraz mojej córeczki nigdy więcej nie zabiorę głosu w tej sprawie. Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia

Prawdopodobnie Bomba chce zostawić przeszłość za sobą i wraz ze zniknięciem Instastory po 24 godzinach, w niepamięć odejdzie jej długoletnia relacja z niejakim Jackiem.

IMG 9234

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram

Zdjęcie wyróżniające artykuł pochodzi z nagrania wywiadu z Andrzejem Piasecznych, które dostępne jest na kanale Mariusza Kozaka w serwisie YouTube.

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Mam Talent!": w programie wystąpił wnuk Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >