Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zrzuciła masę kilogramów. Ujawniła, jak jej się to udało
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 27.07.2022 10:57

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" zrzuciła masę kilogramów. Ujawniła, jak jej się to udało

Agnieszka Kotońska
Fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska to jedna z niekwestionowanych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem", w którym występuje z mężem i synem. Od kilku lat intensywnie pracuje nad dietą i sylwetką, co pozwoliło jej zrzucić prawie 40 kilogramów. Teraz zdradziła w mediach społecznościowych, jak się jej to udało.

Celebrytka po raz pierwszy zamieściła szczery wpis, dotyczący zrzucenia zbędnych kilogramów, w listopadzie 2019 roku. Wyznała wtedy, że odkąd rozpoczęła pracować nad swoją figurą, pozbyła się 28 kilogramów. Od tego czasu dba o swój wygląd, a nie powiedziała w tym temacie jeszcze ostatniego słowa.

"Gogglebox": Agnieszka Kotońska bardzo schudła. Co robiła, by to osiągnąć?

Gwiazda bierze udział w programie TTV od wielu lat. W trakcie jego emisji przeszła ogromną metamorfozę. Schudła ponad 30 kilogramów, co spotkało się z ogromnym uznaniem jej fanek i fanów. Teraz często chwali się efektami w mediach społecznościowych.

W 2019 roku przyznała, że na początku pracy nad wyglądem ćwiczyła w domu, bo wstydziła się iść na siłownię. Zaczęła też zdrowo jeść, stawiając na warzywa, gotowane mięso i ciemny chleb. Nie stosowała konkretnej metody, choć jakiś czas temu postawiła na dietę pudełkową.

Startowałam z wagi 104 kg, dziś mam 76 kg! Nie jest łatwo, ale daję radę, pokusy są wszędzie i tylko silna wola powstrzymuje mnie przed nimi. Trzeba przestawić przede wszystkim głowę na inny tok myślenia i grubą kreską oddzielić stare nawyki i stare życie – napisała trzy lata temu.

Agnieszka Kotońska pisze o swojej metodzie na chudnięcie

Jakiś czas temu Kotońska wraz z mężem wybrała się na urlop do Mielna. Para spędziła w jednym z tamtejszych kurortów niemal miesiąc. Regularnie zdawała relację z pobytu w mediach społecznościowych. Po powrocie z wakacji zdecydowała się zorganizować na Instagramie serię Q&A, w której odpowiadała na pytania internautów. Jedna z osób spytała o stosowaną dietę.

Cały czas walczę, to nie jest tak, że odpuszczam. Szybko uświadamiam sobie, że szkoda tej pracy, którą włożyłam. Wiadomo, czasem sobie pozwolę, ale to rzadko. Liczę kalorie, zdrowo jem i przyznam szczerze teraz w wakacje sporadycznie ćwiczę. Jednak zaczynam się mega pilnować, bo duży projekt się szykuje – napisała Agnieszka.

Gwiazda napisała też, że w sierpniu czeka ją "debiut jej życia", więc chce wyglądać jak najlepiej. "Od jutra wchodzę na mega dietę, więc to będą sierpniowe wakacje z liczeniem kalorii, pierwszy raz, odkąd jestem na redukcji. Sierpień będzie rygorystyczny" dodała.

Zobacz zdjęcia:

Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska
Agnieszka Kotońska
Agnieszka Kotońska, fot. instagram.com/agnieszkakotonska

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. To za niego wyjdzie Doda. Piosenkarka zdradziła, kto będzie mógł walczyć o jej serce

  2. "Taniec z gwiazdami": Ujawniono nazwiska tancerzy. Kto zatańczy w męskiej parze?

  3. Jak dziś wygląda Sarah Jessica Parker? Oto sekret jej niesamowitej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].