Agnieszka Woźniak-Starak Żródło: Rozmowa Agnieszki Woźniak-Starak z reporterką Jastrząb Post z maja 2019 roku; screen youtube.com/JastrząbPost

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała wnętrza swojego domu

30 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Agnieszka Woźniak-Starak uchyliła rąbka tajemnicy. Czujni obserwatorzy social mediów mieli okazję zapoznać się z wystrojem wnętrz jej domu, jakimi na co dzień cieszy oko prezenterka. Trzeba przyznać, że wiele osób z pewnością czerpałoby niemałą przyjemność z przebywania w podobnym, stylowym otoczeniu - do tego rojącym się od merdających ogonami psiaków.

  • Agnieszka Woźniak-Starak mieszka w podwarszawskim Konstancinie
  • W domu nie brakuje przestrzeni, nowoczesnych akcentów i zwierząt
  • Niedawno prezenterka spróbowała nowego hobby

Jak na znaną dziennikarkę i prezenterkę przystało, Agnieszka Woźniak-Starak prowadzi bujne życie w social mediach. Oficjalny instagramowy profil świeżo upieczonej prowadzącej “Dzień Dobry TVN” zrzesza pokaźne grono ponad 500 tys. obserwujących. To właśnie im Agnieszka Woźniak-Starak chętnie pokazuje wspomnienia minionych chwil w postaci osobistych zdjęć, których czasami to drugi plan odbija się echem w mediach.

Dom Agnieszki Woźniak-Starak. Tam wypocznie nie tylko człowiek

Cztery kąty Agnieszki Woźniak-Starak znajdują się w Konstancinie pod Warszawą. To właśnie tam dziennikarka ma chętnie spędzać czas wolny od pracy. O czym warto wspomnieć, gdy czasu na relaks znajdzie się odrobinę więcej, prezenterka lubi też “uciekać” na Mazury.

Z opublikowanych przez Agnieszkę Woźniak-Starak na Instagramie zdjęć daje się złożyć całkiem wyraźny obrazek jej podwarszawskiego domu. Jego wnętrza już na pierwszy rzut oka sprawiają wrażenie eleganckich i nowoczesnych. Po bliższym zapoznaniu się z fotografiami co do przytulności gniazdka można być już pewnym.

Całość domu Agnieszki Woźniak-Starak prezentuje się stylowo, przestronnie i ciepło zarazem. W pomieszczeniach dominują brązy, a wysokie sufity i ceglane wstawki uzupełniają wnętrza “loftowym” klimatem.

Wiadomo, jaką emeryturę pobiera Mieczysław HryniewiczWiadomo, jaką emeryturę pobiera Mieczysław HryniewiczCzytaj dalej

Dom Agnieszki Woźniak-Starak łączy w sobie staromodne elementy z rozwiązaniami na miarę XXI wieku. Nowoczesne dodatki (na przykład lampy) przeplatają się tam z symbolami w przeszłości w postaci ciemnych mebli. Dzięki dużym oknom we wnętrzu willi nie brakuje naturalnego światła, które obficie wlewa się do środka każdego słonecznego dnia.

Najchętniej pokazywanym przez Agnieszkę Woźniak-Starak domowym pomieszczeniem jest zdecydowanie salon. Tam w oczy rzuca się kolorowa wykładzina w geometryczny wzór, powstała z połączenia zieleni i odcieni szarości. Sercem pokoju wypoczynkowego jest niewątpliwie kominek i duża, wygodna kanapa, gdzie prezenterka chętnie poświęca uwagę swoim czworonożnym przyjaciołom.

Niemniej istotnym elementem domu dziennikarki są jej psiaki, od których aż roi się w willi. Agnieszka Woźniak-Starak chętnie pokazuje, jak wyleguje się na wspomnianym wcześniej dywanie, otoczona gromadką pociesznych psiaków. I te naturalnie mają gdzie odpocząć - w domu prezenterki nie brakuje także kolorowych posłań dla czworonogów, choć te niejednokrotnie wolą wypoczywać po prostu leżąc na barwnej wykładzinie.

Z sercem do zwierząt

Na Instagramowym profilu prowadzącej “Dzień Dobry TVN” naturalnie nie bez przyczyny aż roi się od zwierzaków. Agnieszka Woźniak-Starak nawet nie stara się ukryć tego, że jej serce jest oddane zwierzętom. Dziennikarka od lat angażuje się w niesienie pomocy bezdomnym zwierzętom, patronując między innymi programowi “Adopciaki”.

Jakiś czas temu, o czym również mogli przekonać się obserwatorzy social mediów prezenterki, Agnieszka Woźniak-Starak spróbowała nowego hobby - jazdy konnej. Widocznie przejażdżki przypadły jej do gustu - na jej instagramowym profilu często goszczą bowiem zdjęcia w towarzystwie koni, z którymi dziennikarka szybko się zaprzyjaźniła.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Ofeminin, Instagram, Fakt, Radio Zet, Adopciaki

Następny artykuł