Agustin Egurrola w TVP Żródło: wikipedia.org Egurroladancestudio CC BY-SA 4.0

Media podają powód odejścia Egurroli z TVN. Miał się bać, że nie będzie kolejnej edycji „Mam talent"

22 Luty 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Agustin Egurrola większości widzów kojarzył się tylko z „Mam talent". Teraz wystąpi jako juror show TVP „Dane Dance Dance", co okazało się ogromnym szokiem dla fanów, jak i jego kolegów z TVN. Media podają, że powodem miała być obawa choreografa o przyszłość programu, w jakim dotychczas występował.

Agustin Egurrola zdobył sławę jako specjalista od tańca w jury „Mam talent". Razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak od lat oceniał uczestników, często też wychodził na scenę, by obok nich pochwalić się swoimi umiejętnościami. Widzowie TVN bardzo polubili całe trio i większość z nich nie wyobraża sobie ulubionego talent show z innym składem sędziowskim. Decyzja choreografa o podjęciu pracy w innej stacji była niespodziewana.

Agustin Egurrola obawiał się o przyszłość „Mam talent"?

TVP nie ma ostatnio dobrej passy. Ich spot promujący nowy kanał, TVP Kobieta, został szeroko skrytykowany za cukierkowość oraz pokazywanie kobiet w stereotypowy sposób, według którego ich największą radością jest gotowanie, ogrodnictwo oraz macierzyństw. Część odbiorców jest tym bardziej zniesmaczona, że wciąż pamięta intensywne strajki kobiet, podczas których część społeczeństwa wyrażała swój sprzeciw wobec zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

Do tego stację opuściła jedna z ulubienic widzów, Marzena Rogalska, która od lat prowadziła „Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela. Decyzja prezenterki była nagła, jednak spotkała się z pozytywnym odbiorem zwłaszcza wśród celebrytów, którzy masowo gratulowali jej odwagi oraz życzyli szczęścia na nowej drodze życia. Pracę w TVP straciła także jurorka „Dance Dance Dance", Anna Mucha. Jak się okazało, ma ją zastąpić Agustin Egurrola.

Choreograf od lat był związany ze stacją TVN, gdzie był jurorem „Mam talent", dlatego jego decyzja o zasileniu szeregów konkurencyjnej stacji wywołała wiele emocji. Jak donosi Super Express, miał obawiać się o przyszłość show. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez tabloid wynika, że w najbliższej przyszłości nie było planów związanych z nakręceniem kolejnej edycji talent show, głównie z powodu pandemii koronawirusa.

Wiemy, jak wygląda i gdzie pracuje Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówWiemy, jak wygląda i gdzie pracuje Mateusza Morawieckiego. Musi mieć sporo obowiązkówCzytaj dalej

Obawa o przyszłość i stabilność finansową miała być głównym powodem, dla którego Agustin Egurrola przyjął ofertę TVP. W dobie pandemii koronawirusa wiele sław skarży się na pogorszenie sytuacji finansowej, a żyją głównie z oszczędności, jak na przykład Piotr Rubik.

TVN o decyzji Agustina Egurroli

Super Express próbował uzyskać komentarz w sprawie odejście Agustina Egurroli, jednak nie uzyskali oficjalnego stanowiska. Dziennikarze Plotka uzyskali jednak wypowiedź jednego z pracowników stacji, z której jasno wynika, że choreograf mógł sobie narobić problemów.

- Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem "Mam talent". Ten show teraz nie jest produkowany z powodu epidemii, ale na pewno powróci, być może już jesienią. Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny- powiedział cytowany przez portal informator.

Jak na razie jednak są to wieści nieoficjalne. Można jednak przypuszczać, że faktycznie TVN jest zawiedziony postępowaniem swojego wieloletniego współpracownika tym bardziej, że niechęć stacji do TVP dla nikogo nie jest tajemnicą. Na razie pozostaje jednak czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Pomponik

Następny artykuł