Swiatgwiazd.pl
Agustin Egurrola w TVP

wikipedia.org Egurroladancestudio CC BY-SA 4.0

Media podają powód odejścia Egurroli z TVN. Miał się bać, że nie będzie kolejnej edycji "Mam talent"

22 Lutego 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Agustin Egurrola większości widzów kojarzył się tylko z "Mam talent". Teraz wystąpi jako juror show TVP "Dane Dance Dance", co okazało się ogromnym szokiem dla fanów, jak i jego kolegów z TVN. Media podają, że po

Agustin Egurrola zdobył sławę jako specjalista od tańca w jury „Mam talent". Razem z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak od lat oceniał uczestników, często też wychodził na scenę, by obok nich pochwalić się swoimi umiejętnościami. Widzowie TVN bardzo polubili całe trio i większość z nich nie wyobraża sobie ulubionego talent show z innym składem sędziowskim. Decyzja choreografa o podjęciu pracy w innej stacji była niespodziewana.

Agustin Egurrola obawiał się o przyszłość „Mam talent"?

TVP nie ma ostatnio dobrej passy. Ich spot promujący nowy kanał, TVP Kobieta, został szeroko skrytykowany za cukierkowość oraz pokazywanie kobiet w stereotypowy sposób, według którego ich największą radością jest gotowanie, ogrodnictwo oraz macierzyństw. Część odbiorców jest tym bardziej zniesmaczona, że wciąż pamięta intensywne strajki kobiet, podczas których część społeczeństwa wyrażała swój sprzeciw wobec zaostrzenia przepisów aborcyjnych.

Do tego stację opuściła jedna z ulubienic widzów, Marzena Rogalska, która od lat prowadziła „Pytanie na śniadanie" u boku Tomasza Kammela. Decyzja prezenterki była nagła, jednak spotkała się z pozytywnym odbiorem zwłaszcza wśród celebrytów, którzy masowo gratulowali jej odwagi oraz życzyli szczęścia na nowej drodze życia. Pracę w TVP straciła także jurorka „Dance Dance Dance", Anna Mucha. Jak się okazało, ma ją zastąpić Agustin Egurrola.

Choreograf od lat był związany ze stacją TVN, gdzie był jurorem „Mam talent", dlatego jego decyzja o zasileniu szeregów konkurencyjnej stacji wywołała wiele emocji. Jak donosi Super Express, miał obawiać się o przyszłość show. Z nieoficjalnych informacji uzyskanych przez tabloid wynika, że w najbliższej przyszłości nie było planów związanych z nakręceniem kolejnej edycji talent show, głównie z powodu pandemii koronawirusa.

Obawa o przyszłość i stabilność finansową miała być głównym powodem, dla którego Agustin Egurrola przyjął ofertę TVP. W dobie pandemii koronawirusa wiele sław skarży się na pogorszenie sytuacji finansowej, a żyją głównie z oszczędności, jak na przykład Piotr Rubik

TVN o decyzji Agustina Egurroli

Super Express próbował uzyskać komentarz w sprawie odejście Agustina Egurroli, jednak nie uzyskali oficjalnego stanowiska. Dziennikarze Plotka uzyskali jednak wypowiedź jednego z pracowników stacji, z której jasno wynika, że choreograf mógł sobie narobić problemów.

- Kierownictwo TVN jest zniesmaczone zachowaniem Agustina. Tym, że nikogo wcześniej nie poinformował, że zamierza związać się z TVP, a przecież wciąż oficjalnie pozostaje jurorem "Mam talent". Ten show teraz nie jest produkowany z powodu epidemii, ale na pewno powróci, być może już jesienią. Ale w tej sytuacji, oczywiście, Agustin nie zasiądzie w fotelu jurora i może zapomnieć o jakiejkolwiek współpracy, bo okazał się nielojalny - powiedział cytowany przez portal informator.

Jak na razie jednak są to wieści nieoficjalne. Można jednak przypuszczać, że faktycznie TVN jest zawiedziony postępowaniem swojego wieloletniego współpracownika tym bardziej, że niechęć stacji do TVP dla nikogo nie jest tajemnicą. Na razie pozostaje jednak czekać na dalszy rozwój wydarzeń.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Pomponik

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >