Karol Strasburger - wpadka w Familiadzie Żródło: kard z programu "Familiada" emitowanego w TVP2; udostępniony na Youtube.com/Krigor

Zabawna wpadka w Familiadzie. Karol Strasburger nie mógł powstrzymać śmiechu

21 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

„Familiada” słynie nie tylko z kultowych żartów Karola Strasburgera, ale także zabawnych pomyłek uczestników. Do jednej z takich wpadek doszło w najnowszym odcinku teleturnieju. Gdy jeden z zawodników odpowiedział na pytanie dotyczące stworzenia ze szczypcami, prowadzący parsknął śmiechem.

  • „Familiada” od ponad 26 lat gości na antenie TVP2
  • W teleturnieju często dochodzi do zabawnych pomyłek
  • W najnowszym odcinku jeden z uczestników rozbawił nawet Karola Strasburgera

Karol Strasburger od ponad 26 lat prowadzi „Familiadę” – teleturniej polegający na starciu dwóch pięcioosobowych drużyn. W każdym odcinku obie ekipy próbują udzielić odpowiedzi na pytania zadane wcześniej ankietowanym. W związku z tym, że czasu na reakcję jest niewiele, na antenie bardzo często dochodzi do nieoczekiwanych wpadek.

Zabawna pomyłka w „Familiadzie”. Roześmiał się nawet Karol Strasburger

W najnowszym wydaniu popularnego teleturnieju do rywalizacji stanęli „Tenisiści” i „Ekipa gastro”. Ze względu na pandemię koronawirusa każdą z grup zasiliło trzech, a nie pięciu uczestników. Przed dwojgiem z nich prowadzący postawił pytanie o stworzenie ze szczypcami.

- Świat zwierzęcy nam się tutaj otwiera – Karol Strasburger dodatkowo naprowadził zawodników.

Podpowiedź okazała się jednak nieprzydatna. Uczestnik, który jako pierwszy przycisnął guzik zezwalający mu na udzielenie odpowiedzi, wywołał rozbawienie u wszystkich obecnych na sali. Śmiechem parsknął nawet sam Karol Strasburger.

Agata Kulesza opowiedziała, jak pożegnała ukochane koty. Pomogła jej córkaAgata Kulesza opowiedziała, jak pożegnała ukochane koty. Pomogła jej córkaCzytaj dalej

- Nożyczki – odpowiedział pan Marcin, zawodnik „Tenisistów”.

Zarówno uczestnik, jak i Karol Strasburger, doskonale wiedzieli, że podana odpowiedź nie pojawi się na tablicy. Oboje mieli jednak świetne humory i dali szansę na udzielenie odpowiedzi zawodnikowi drużyny przeciwnej. Ten z kolei wskazał na raka – najwyżej punktowane hasło.

„Familiada” gości na antenie TVP od ponad 26 lat

Teleturniej prowadzący przez Karola Strasburgera od ponad 26 lat cieszy się ogromną popularnością. Pierwszy odcinek „Familiady” został wyemitowany 17 września 1994 roku na antenie TVP 2. Od samego początku jego gospodarzem jest Karol Strasburger, który słynie ze swoich kultowych dowcipów. Otwiera nimi każdy odcinek teleturnieju.

Zasady programu kilkukrotnie ulegały zmianom. Początkowo drużyny składały się tylko z członków rodzin, od 2007 roku w ich skład mogą wchodzić także znajomi lub osoby dzielące te same zainteresowania. Najnowsze zmiany zostały wprowadzone natomiast w związku z epidemią koronawirusa – jedna z nich polegała na zmniejszeniu ilości uczestników.

- Robimy, co w naszej mocy, by zminimalizować jakiekolwiek ryzyko, stąd zostały podjęte tymczasowe decyzje o: zredukowaniu składu drużyn do 3 osób, realizacji nagrań bez udziału publiczności, zachowaniu odpowiedniego dystansu między prowadzącym a uczestnikami, instalacji zabezpieczeń na „beczce”, konieczności sprawdzania temperatury każdemu z uczestników oraz realizatorów przed wejściem do studia, oraz obowiązku częstej dezynfekcji rąk – poinformowali producenci teleturnieju na Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

źródło: Fakt, Youtube

Następny artykuł