Swiatgwiazd.pl
Ahustin Egurrola ostro ocenił występu uczestników

youtube.com/ roxiearchive

Agustin Egurrola ostro ocenił występy w "Dance Dance Dance". Zaskakujące słowa pod adresem Roksany Węgiel

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Agustin Egurrola nie próżnuje. Chociaż już od pierwszego odcinka nowego sezonu "Dance Dance Dance" juror zbiera ogrom hejtu za swoje wyjątkowo surowe oceny, w każdym odcinku ten udowadnia, że jego wymagania względem uczestników tyl

  • Przejście Agustina Egurroli do TVP wzbudziło ogrom kontrowersji

  • 52-latek najsurowszym jurorem bieżącej edycji

  • Fani po raz kolejny są zniesmaczeni ostrymi komentarzami tancerza

Przez lata Agustin Egurrola dzierżył dumną i uwielbianą przez widzów posadę jurora w "Mam Talent" emitowanego na TVN. Wraz z zapowiedzią nowej edycji show "Dance Dance Dance" emitowanego w konkurencyjnej stacji TVP, do sympatyków Agustina dotarła, jak się okazało, oburzająca wiadomość - gwiazdor przyjął propozycję Telewizji Polskiej, by objąć posadę jurora w tanecznym show.

Emocji w każdym odcinku nie brakuje

Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka nowego sezonu "DDD" wybuchło wokół tego tematu sporo kontrowersji, a wraz z nadejściem premiery tylko ich przybyło. Widzom bowiem nie spodobało się surowe podejście Agustina do uczestników, którzy mierzą się z profesjonalnymi choreografiami, choć na co dzień z tańcem mają raczej niewiele wspólnego.

Gwiazdor od samego początku patrzy na uczestników czujnym okiem i z prędkością światła wyłapuje nawet najdrobniejszy błąd. Sympatyków "Dance Dance Dance" do istnej furii doprowadziły zaskakująco niskie noty jurora i dosadne komentarze pod adresem par.

Gorzkie słowa Egurroli szczególnie odbiły się na 16-letniej Roksanie Węgiel, która dwukrotnie rozpłakała się na wizji. Chociaż w odcinku sprzed tygodnia juror wydawał się odmieniony i znacznie łaskawszym okiem oceniał zmagania uczestników, w najnowszej emisji niewątpliwie wrócił do formy.

Agustin Egurrola ostro ocenił zmagania w "Dance Dance Dance"

W miniony piątek stacja TVP wyemitowała kolejny odcinek nowej edycji "Dance Dance Dance", który momentalnie odbił się szerokim echem w sieci. Agustin Egurrola po raz kolejny dał uczestnikom wyraźnie do zrozumienia, że droga do zwycięstwa nie będzie łatwa.

Pierwszą parą, która zaprezentowała nową choreografię, byli Marta i Paweł. Energetyczny, przyprawiający do dyskotekowy nastrój taniec nie do końca przypadł do gustu surowemu jurorowi.

Podziwiam was za determinację, chociaż nic nie trzymało się tu kupy. Tanecznie było tak sobie - stwierdził.

Na słowa Agustina błyskawicznie zareagowała Ida Nowakowska, stając w obronie tanecznych amatorów.

Słucham moich współjurorów i ja widzę co innego, mam inne serce do tego. Poziom w tym programie nie jest wyrównany i tak będzie. [...] Widzę osoby, które nigdy nie tańczyły, ale potem radzą sobie fajnie. Z odcinka na odcinek widzę, że czujecie się coraz bardziej ekstra - skwitowała.

W morzu ostrych komentarzy Egurroli pojawiło się też kilka nieco bardziej optymistycznych kropli, które ku zaskoczeniu wielu, spadły na Roksanę Węgiel. Nastolatka w końcu usłyszała pochlebne słowa ze strony 52-latka.

Ja jestem troszkę zirytowany, bo obiecałyście, że będzie dobry występ, a okazało się, że to świetny występ - podkreślił choreograf.

Wy już kiedyś tańczyłyście, jesteście na jakimś innym poziomie, dlatego Agustin się czasem na was tak wyżywa - wyjaśniła Nowakowska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Karolina Pisarek zachorowała na koronawirusa. Jej stan jest poważny

  • Nie żyje gwiazda Harrego Pottera. Helen McCrory odeszła w wieku 52 lat

  • Edyta Pazura wspomina dzieciństwo. Zdradziła, że kolekcjonuje porcelanowe kury i koguty

    Źródło: Plotek

    Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Weronika Wasiak

Interesuję się zdrowym żywieniem, dziennikarstwem i psychologią. Najważniejsze w życiu są dla mnie relacje międzyludzkie i odkrywanie tego, co nieznane. Cenię sobie pozyskiwanie nowych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >

Plotki

Wyjątkowy sezon "Nasz nowy dom". Produkcja pokaże znacznie więcej, niż dotychczas

Czytaj więcej >

Plotki

Niepokojące wieści o Zbigniewie Zamachowskim. Jest przytłoczony mieszkaniem samotnie

Czytaj więcej >