Ahustin Egurrola ostro ocenił występu uczestników Żródło: youtube.com/ roxiearchive

Agustin Egurrola ostro ocenił występy w "Dance Dance Dance". Zaskakujące słowa pod adresem Roksany Węgiel

17 Kwiecień 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Agustin Egurrola nie próżnuje. Chociaż już od pierwszego odcinka nowego sezonu "Dance Dance Dance" juror zbiera ogrom hejtu za swoje wyjątkowo surowe oceny, w każdym odcinku ten udowadnia, że jego wymagania względem uczestników tylko wzrastają.

  • Przejście Agustina Egurroli do TVP wzbudziło ogrom kontrowersji
  • 52-latek najsurowszym jurorem bieżącej edycji
  • Fani po raz kolejny są zniesmaczeni ostrymi komentarzami tancerza

Przez lata Agustin Egurrola dzierżył dumną i uwielbianą przez widzów posadę jurora w "Mam Talent" emitowanego na TVN. Wraz z zapowiedzią nowej edycji show "Dance Dance Dance" emitowanego w konkurencyjnej stacji TVP, do sympatyków Agustina dotarła, jak się okazało, oburzająca wiadomość - gwiazdor przyjął propozycję Telewizji Polskiej, by objąć posadę jurora w tanecznym show.

Emocji w każdym odcinku nie brakuje

Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka nowego sezonu "DDD" wybuchło wokół tego tematu sporo kontrowersji, a wraz z nadejściem premiery tylko ich przybyło. Widzom bowiem nie spodobało się surowe podejście Agustina do uczestników, którzy mierzą się z profesjonalnymi choreografiami, choć na co dzień z tańcem mają raczej niewiele wspólnego.

Gwiazdor od samego początku patrzy na uczestników czujnym okiem i z prędkością światła wyłapuje nawet najdrobniejszy błąd. Sympatyków "Dance Dance Dance" do istnej furii doprowadziły zaskakująco niskie noty jurora i dosadne komentarze pod adresem par.

Małgorzata Potocka tęskni za córką i wnukiem. Przez epidemię nie widziała ich od rokuMałgorzata Potocka tęskni za córką i wnukiem. Przez epidemię nie widziała ich od rokuCzytaj dalej

Gorzkie słowa Egurroli szczególnie odbiły się na 16-letniej Roksanie Węgiel, która dwukrotnie rozpłakała się na wizji. Chociaż w odcinku sprzed tygodnia juror wydawał się odmieniony i znacznie łaskawszym okiem oceniał zmagania uczestników, w najnowszej emisji niewątpliwie wrócił do formy.

Agustin Egurrola ostro ocenił zmagania w "Dance Dance Dance"

W miniony piątek stacja TVP wyemitowała kolejny odcinek nowej edycji "Dance Dance Dance", który momentalnie odbił się szerokim echem w sieci. Agustin Egurrola po raz kolejny dał uczestnikom wyraźnie do zrozumienia, że droga do zwycięstwa nie będzie łatwa.

Pierwszą parą, która zaprezentowała nową choreografię, byli Marta i Paweł. Energetyczny, przyprawiający do dyskotekowy nastrój taniec nie do końca przypadł do gustu surowemu jurorowi.

Podziwiam was za determinację, chociaż nic nie trzymało się tu kupy. Tanecznie było tak sobie- stwierdził.

Na słowa Agustina błyskawicznie zareagowała Ida Nowakowska, stając w obronie tanecznych amatorów.

Słucham moich współjurorów i ja widzę co innego, mam inne serce do tego. Poziom w tym programie nie jest wyrównany i tak będzie. [...] Widzę osoby, które nigdy nie tańczyły, ale potem radzą sobie fajnie. Z odcinka na odcinek widzę, że czujecie się coraz bardziej ekstra - skwitowała.

W morzu ostrych komentarzy Egurroli pojawiło się też kilka nieco bardziej optymistycznych kropli, które ku zaskoczeniu wielu, spadły na Roksanę Węgiel. Nastolatka w końcu usłyszała pochlebne słowa ze strony 52-latka.

Ja jestem troszkę zirytowany, bo obiecałyście, że będzie dobry występ, a okazało się, że to świetny występ - podkreślił choreograf.

Wy już kiedyś tańczyłyście, jesteście na jakimś innym poziomie, dlatego Agustin się czasem na was tak wyżywa - wyjaśniła Nowakowska.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Następny artykuł