Swiatgwiazd.pl
Edyta Pazura

TRICOLORS/East News

Edyta Pazura wspomina dzieciństwo. Zdradziła także, że kolekcjonuje porcelanowe kury i koguty

17 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Weronika Dadok

Udostępnij:

Edyta Pazura jest bardzo aktywną w social mediach gwiazdą. Tym razem zdecydowała się odnieść do swojego dzieciństwa i przywołała piękne wspomnienia z tamtych lat. Przy okazji wyjawiła także swoje nietypowe hobby, które pojawiło się, dopiero gdy był

  • Edyta Pazura wspomina swoje dzieciństwo

  • Wyjawiła także swoje nietypowe hobby, które pojawiło się dopiero później

Edyta Pazura należy do grupy tych gwiazd, które swoje życie często "przelewają" do social mediów. Udzielają się aktywnie i dzielą się prywatą. Na swoim Instagramie zamieszcza często zdjęcia rodzinne. Mogliśmy tam znaleźć na przykład relacje z egzotycznych wakacji na Malediwach, które okazały się być "zaległym tygodniem miodowym".

Tym razem mieliśmy okazje przeczytać trochę o dzieciństwie gwiazdy i przy okazji dowiedzieć się o bardzo interesującym hobby, o którym zapewne mało kto wiedział. Warto jednak wspomnieć, że nie od zawsze gościło w sercu Edyty Pazury, 

Wspomnienia z dzieciństwa Edyty Pazury 

Większość z nas ma spory sentyment do chwil z dzieciństwa, traktujemy ten okres, jako wyjątkowy i najczęściej beztroski. Wiele z nas pamięta także te negatywne aspekty, jako dzieci często nie lubiliśmy pewnych sytuacji i czynności, za którymi w dorosłym życiu czasem tęsknimy.

Tak również było w przypadku Edyty Pazury, która wyznała, że nie znosiła kur i kogutów... Uważa, że wszędzie brudziły i wydawały dziwne dźwięki, a na niedomiar wszystkiego trzeba było po nich sprzątać

Gwiazda wyznała, że gdy spędzała czas u babci, ptactwo budziło ją każdego ranka, a ona zakrywała głowę poduszką, aby pospać jeszcze chwilę dłużej. Jedyne co sprawiało jej frajdę to żółte pisklęta usytuowane w domu pod specjalną lampą, wtedy wszystkie należały do niej. 

Nietypowa pasja Edyty Pazury - kolekcjonowanie porcelanowych kur i kogutów

Z najnowszej publikacji Edyty Pazury wynika również jeden, bardzo interesujący fakt, dotyczący jej pasji. Mało kto wiedział, że gwiazda obecnie lubuje się w porcelanowych kurach i kogutach. 

Dodała także, że to uwielbienie do takowego ptactwa poczuła dopiero w dorosłym życiu, jak już doskonale wiemy - w dzieciństwie wyglądało to nieco inaczej.

Cały post, który jest wspomnieniem, przywołuje swoim zakończeniem odrobinę nostalgii... Edyta Pazura przyznała, że dziś oddałaby wiele za to, aby usłyszeć o poranku pianie koguta. Dodała także, że to chyba refleksja, która przychodzi dopiero z wiekiem. 

Tymczasem my, życzymy, jak najbardziej pokaźnej kolekcji!

Źródło: Instagram

[EMBED-1221]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >