Magda Gessler na zdjęciu z lat 80. Fani dostrzegają podobieństwo do Lary Żródło: Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler na zdjęciu z lat 80. Fani dostrzegają podobieństwo do Lary

16 Kwiecień 2021 Karol OsińskiKarol Osiński

Magda Gessler niejednokrotnie uwielbiała zaskakiwać swoich fanów nie tylko w telewizji, ale również w mediach społecznościowych. Teraz popularna "Królowa TVN" zamieściła na Instagramie zdjęcie z lat. 80, na którym widnieje ona sama. Fani dostrzegli na fotografii podobieństwo do jej córki, Lary.

  • Magda Gessler opublikowała zdjęcie z lat 80.
  • Fani dostrzegli na nim podobieństwo restauratorki do jej córki, Lary

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych postaci polskiego show-biznesu. Szefowa "Kuchennych rewolucji" postanowiła nieco zaskoczyć swoich fanów i opublikować zdjęcie sprzed niemal 40. lat. To nie pierwsza taka sytuacja na profilu gwiazdy.

Magda Gessler pokazała zdjęcie z lat 80.

Zdjęcia z młodości popularnych w świecie polskiego show-biznesu gwiazd zawsze wywołują emocje. Wielu z nich uwielbia robić to regularnie, a do grona często wracających wspomnieniami do przeszłości bez wątpienia można zaliczyć Magdę Gessler.

Jedna z najsłynniejszych restauratorek w Polsce niejednokrotnie zamieszczała na Instagramie zdjęcia z przeszłości na profilu głównym lub na InstaStories. Widniała na nich nie tylko ona, ale również członkowie jej rodziny, w tym m.in. córka Lara.

Tym razem sprawa dotyczy tylko i wyłącznie "Królowej TVN". Magda Gessler opublikowała fotografię z 1982 roku, na którym widnieje ona sama. Restauratorka wspomina doskonale spędzony czas z jej rodziną w warszawskim hotelu Victoria.

Marian Lichtman odpowiada na zarzuty na temat skandalicznego zachowania na pogrzebie Krzysztofa KrawczykaMarian Lichtman odpowiada na zarzuty na temat skandalicznego zachowania na pogrzebie Krzysztofa KrawczykaCzytaj dalej

- To był cudowny czas .. spędzony z moim mężem Volkhartem Mullerem Moim bratem i jego żona Zosia Rejman . Siostra Marcysia Rejman również była z nami #hotelvictoria #wawa 1982 rok, uroczo / sentymenty z tamtych lat [z zach. oryg. pisma] - napisała na Instagramie Magda Gessler.

Fani dostrzegają podobieństwo do Lary Gessler

Instagramowy profil restauratorki śledzi już ponad 1,1 miliona użytkowników, a liczba ta z dnia na dzień wzrasta, co przekłada się na zwiększoną ilość reakcji pod każdym z zamieszczanych przez nią postów.

W omawianym zdjęciu fani nie tylko wychwalili "Królową TVN" za nieskazitelną urodę i piękno, lecz również dostrzegli pewien szczegół, któremu sposób się sprzeciwić. Mowa o podobieństwie do jej córki Lary, które widoczne jest gołym okiem:

  • A ja widzę Larę
  • Na zdjęciu widać podobieństwo Lary do pani,
  • Na tym zdjęciu jest Pani podobna bardzo do Lary - piszą podekscytowani internauci.

Co więcej, dzięki publikacji mogliśmy dowiedzieć się jeszcze jednego faktu, którego wcześniej restauratorka nie potwierdziła w mediach. Jedna z internautek zapytała, czy Magda Gessler z natury jest szatynką, na co gwiazda odparła, że ma rudy kolor włosów. Spodziewalibyście się?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: instagram.com

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł